P/N: 75NU850B3LA
Телевизор, LG 75NU850B3LA, 75" 4K Ultra HD Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 26 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Super Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.3, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI eARC,AI Sound Pro, Google Cast,
LG телевизори >> LG 75NU850B3LA
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 75" (190.50 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 26 ThinQ |
| Smart асистент | Works with the Google Assistant |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2.0ch, Enhanced Audio Return Channel (eARC) |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 127 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 166.9 x 36.1 x 102.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 300 mm |