Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..
  • на склад
  • нови цени
  • нов продукт
  • с намаление
  •  
  • промоция
  • с подарък
  • разпродажба
  • ремаркетирани
НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ
1

№ NBG-418NV2-EU0101F
Рутер
ZyXEL NBG-418N v2, Router Wireless 802.11n (300Mbps), 4x10/100Mbps, WPA2, 2x 5dBi antenna
Брой портове WAN (скорост)1x10/100Base-TX
Брой портове LAN (скорост)4x10/100Base-TX
WLAN стандарт802.11b, 802.11g, 802.11n
Сигурност64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK; Wi-Fi Protected Setup (WPS)
VPN (брой мрежи, стандарти)VPN Pass-through: IPSec, PPTP, L2TP
ДругиTwo 5 dBi fixed external antennas

ZyXEL NBG-418N v2, Router Wireless 80...

ZyXEL NBG-418N v2, Router Wireless 802.11n (300Mbps), 4x10/100Mbps, WPA2, 2x 5dBi antenna
№ NBG-418NV2-EU0101F
№ RO-120GE
Рутер
Lanberg router DSL AC1200, 4X LAN 1GB, 2T2R MIMO 2.4 & 5GHZ, IPTV support
Брой портове WAN (скорост)1GB
Брой портове LAN (скорост)1GB X4
WLAN стандарт802.11e, 802.11w, 802.1d, 802.1p, 802.1q, 802.1x, 802.3ab
СигурностNAT, WPS

Lanberg router DSL AC1200, 4X LAN 1GB...

Lanberg router DSL AC1200, 4X LAN 1GB, 2T2R MIMO 2.4 & 5GHZ, IPTV support
№ RO-120GE
№ DIR-809
Рутер
D-Link Wireless AC750 Dual Band 10/100 Router with external antenna
Брой портове WAN (скорост)1x10/100Base-TX
Брой портове LAN (скорост)4x10/100Base-TX
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
СигурностWireless Security: WPA & WPA2 (Wi-Fi Protected Access), Wi-Fi Protected Setup (WPS); Firewall - Network Address Translation (NAT)
ДругиThree fixed external antennas

D-Link Wireless AC750 Dual Band 10/10...

D-Link Wireless AC750 Dual Band 10/100 Router with external antenna
№ DIR-809
№ DIR-825
Рутер
D-Link AC 1200 Wi-Fi Dual-Band Gigabit (LAN/WAN) Router
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000Base-T
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Портове USBUSB 2.0 port
СигурностWPA, WPA2, WPS, Network Address Translation (NAT)
ДругиDimensions (WxDxH): 202 x 132.2 x 28 mm

D-Link AC 1200 Wi-Fi Dual-Band Gigabi...

D-Link AC 1200 Wi-Fi Dual-Band Gigabit (LAN/WAN) Router
№ DIR-825
№ RO-175GE
Рутер
Lanberg router DSL AC1750, 4X LAN 1GB, 3T4R MIMO 2.4 & 5GHZ, IPTV support
Брой портове WAN (скорост)1GB
Брой портове LAN (скорост)1GB X4
WLAN стандарт802.11e, 802.11w, 802.1d, 802.1p, 802.1q, 802.1x, 802.3ab, 802.3i, 802.3u, 802.3x
СигурностNAT, WPS

Lanberg router DSL AC1750, 4X LAN 1GB...

Lanberg router DSL AC1750, 4X LAN 1GB, 3T4R MIMO 2.4 & 5GHZ, IPTV support
№ RO-175GE
№ DIR-2150
Рутер
D-Link AC2100 Mesh Wi-Fi Gigabit Router
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000Base-T
WLAN стандартIEEE 802.11 ac/n/g/b/a
СигурностWPA/ WPA2/ WPA3 (Wi-Fi Protected Access), Wi-Fi Protected Setup - Push-Button Configuration (WPS-PBC)
VPN (брой мрежи, стандарти)Quick VPN wizard
Други4 external antennas, Up to 300 Mbps (2.4 GHz), Up to 1733 Mbps (5 GHz); Web-based setup wizard; QoS; IPv6 compatible; MU-MIMO (Wi-Fi); Amazon Alexa or Google Assistant

D-Link AC2100 Mesh Wi-Fi Gigabit Rout...

D-Link AC2100 Mesh Wi-Fi Gigabit Router
№ DIR-2150
№ NBG6604-EU0101F
Рутер
ZyXEL NBG6604, AC1200 Dual-Band Wireless Router
Брой портове WAN (скорост)1x10/100Base-TX
Брой портове LAN (скорост)4x10/100Base-TX
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
СигурностWireless Security: WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS; Network Address Translation (NAT); Stateful Packet Inspection (SPI); Deny of Service (DoS) Prevention
ДругиDimensions (WxDxH): 202 x 133 x 29 mm

ZyXEL NBG6604, AC1200 Dual-Band Wirel...

ZyXEL NBG6604, AC1200 Dual-Band Wireless Router
№ NBG6604-EU0101F
№ WAH7601-EUZNV1F
Рутер
ZyXEL WAH7601, LTE Portable Router, LTE Cat4 150/50, N300 WiFi / EU region, B1/B3/B7/B8/B20/B28/B38
WLAN стандарт802.11b, 802.11g, 802.11n
3G/4G4G/3G/2G
Портове USBUSB 2.0
СигурностWPA/WPA2 PSK, & WPA/WPA2 mixed mode; EAP-AKA authentication; Access control: STA blacklist/ white list; MAC filtering; WPS: PIN and PBC, WPS2.0
VPN (брой мрежи, стандарти)VPN pass-through
Други2x TS9 antenna connectors for LTE/3G, 1x mini SIM (2FF) UICC/USIM card slot, 1x micro SD card slot up to 64 GB; Auto Channel Select (ACS); WiFi enabled device #: 10

ZyXEL WAH7601, LTE Portable Router, L...

ZyXEL WAH7601, LTE Portable Router, LTE Cat4 150/50, N300 WiFi / EU region, B1/B3/B7/B8/B20/B28/B38
№ WAH7601-EUZNV1F
№ DIR-842V2
Рутер
D-Link Wireless AC1200 Wi-Fi Gigabit Router
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000 Gigabit WAN port
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000 Gigabit LAN ports
WLAN стандартIEEE 802.11 ac/n/g/b/a; IEEE 802.3u
Сигурност802.11 128-bit AES, Latest WPA3 Wi-Fi security with 128-bit encryption, WPS (Wi-Fi Protected Setup), Firewall - Network Address Translation (NAT)
ДругиFour external 5 dBi antennas, WMM (Wi-Fi QoS); Router, WISP client, Access Point, Repeater modes;

D-Link Wireless AC1200 Wi-Fi Gigabit ...

D-Link Wireless AC1200 Wi-Fi Gigabit Router
№ DIR-842V2
№ NBG6615-EU0101F
Рутер
ZyXEL NBG6615, AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Gigabit Router
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000Base-T
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
СигурностWPA-PSK/WPA2-PSK; Wi-Fi Protected Setup (WPS); Network Address Translation (NAT); Stateful Packet Inspection (SPI)
ДругиDimensions (WxDxH): 160 x 111.8 x 29.2 mm

ZyXEL NBG6615, AC1200 MU-MIMO Dual-Ba...

ZyXEL NBG6615, AC1200 MU-MIMO Dual-Band Wireless Gigabit Router
№ NBG6615-EU0101F
№ DWR-932
Рутер
D-Link Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150 Mbps
WLAN стандарт802.11b, 802.11g, 802.11n
3G/4Gyes
Портове USBDual-purpose micro-USB port for easy charging and 3G modem mode
СигурностWi-Fi Protected Access (WPA/WPA2), WPS, NAT Firewall
ДругиUses a SIM card to connect to the 4G LTE mobile Internet, microSD card interface, Antenna: 1 x internal 3G main antenna, 1 x internal Wi-Fi antenna, 1 x internal 3G auxiliary antenna (on band 900/2100 or 850/1900/2100)

D-Link Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150 Mb...

D-Link Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150 Mbps
№ DWR-932
№ NBG6515-EU0102F
Рутер
ZyXEL NBG6515, Simultaneous Dual-band Wireless AC750 Home Router, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+433Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4x Giga LAN, 1x Giga WAN, Multiple Mode (Router/AP/Repeater), WPA2, QoS, WPS button, 2x 5dBi antennas
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000Base-T
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Портове USB1 x USB
СигурностWi-Fi Protected Setup (WPS), Network Address Translation (NAT)
VPN (брой мрежи, стандарти)VPN Pass-through: IPSec/PPTP/L2TP
ДругиDimensions (WxDxH): 293 x 162 x 44 mm

ZyXEL NBG6515, Simultaneous Dual-band...

ZyXEL NBG6515, Simultaneous Dual-band Wireless AC750 Home Router, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+433Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4x Giga LAN, 1x Giga WAN, Multiple Mode (Router/AP/Repeater), WPA2, QoS, WPS button, 2x 5dBi antennas
№ NBG6515-EU0102F
№ 6901443332212
Рутер
Huawei Wifi Router WS5200-21 White, 5GHz, WAN: 1x10/100/1000Mbps, LAN: 3x10/100/1000Mbps, 802.11a/b/g/n/ac, Wireless Security: Anti-brute force algorithms, WPA-PSK/WPA2-PSK Wi-Fi encryption, firewall, DMZ, PAP/CHAP, DoS attack protection, 205x120x36.8mm
Брой портове WAN (скорост)One 10/100/1000Mbps Ethernet port
Брой портове LAN (скорост)Three 10/100/1000Mbps Ethernet ports
WLAN стандарт802.11ac 2*2 & 802.11n 2*2, MIMO, connection speed of up to 1200 Mbps
СигурностWPA-PSK / WPA2-PSK Wi-Fi encryption, firewall, DMZ, PAP / CHAP, DoS attack protection
VPN (брой мрежи, стандарти)VPN pass through, DMZ/virtual server
ДругиFunctions: Huawei HiLink & 802.11v protocol, PPPoE/DHCP/static IP address WAN connection methods, Wi-Fi timer, guest Wi-Fi, device speed limiting, MAC address filter, parental control; Dimension: 205 x 120 x 36.8mm (L x W x H, antennas not included)

Huawei Wifi Router WS5200-21 White, 5...

Huawei Wifi Router WS5200-21 White, 5GHz, WAN: 1x10/100/1000Mbps, LAN: 3x10/100/1000Mbps, 802.11a/b/g/n/ac, Wireless Security: Anti-brute force algorithms, WPA-PSK/WPA2-PSK Wi-Fi encryption, firewall, DMZ, PAP/CHAP, DoS attack protection, 205x120x36.8mm
№ 6901443332212
№ DIR-X1560
Рутер
D-Link AX1500 Wi-Fi 6 Router
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000Base-T
WLAN стандарт802.11ax, 802.11ac, 802.11n, 802.11g, 802.11b, 802.11a, 802.3u, 802.3ab, 802.3az
СигурностWPA2 (Wi-Fi Protected Access), WPA3(Wi-Fi Protected Access), WPS (Wi-Fi Protected Setup), Firewall - Network Address Translation (NAT)
VPN (брой мрежи, стандарти)QuickVPN
ДругиVoice Control Support (Amazon Alexa / Google Assistant); 4 External Non-detachable antennas

D-Link AX1500 Wi-Fi 6 Router

D-Link AX1500 Wi-Fi 6 Router
№ DIR-X1560
№ DWR-920
Рутер
D-Link Wireless N300 4G LTE Router
Брой портове WAN (скорост)Configurable WAN (RJ-45) port
Брой портове LAN (скорост)2x10/100/1000Base-T
WLAN стандартIEEE 802.11n/g/b, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u
3G/4Gyes
Сигурност64/128-bit WEP (Wired Equivalent Privacy), WPA & WPA2 (Wi-Fi Protected Access), WPS (Wi-Fi Protected Setup), NAT Firewall, SPI, MAC filter
VPN (брой мрежи, стандарти)L2TP/PPTP/IPSec VPN Passthrough
ДругиTwo detachable 3G/4G antennas, DMZ, Standard Mini-SIM/UICC slot

D-Link Wireless N300 4G LTE Router

D-Link Wireless N300 4G LTE Router
№ DWR-920
№ 6972453162823
Рутер
Huawei AX3 Wifi 6 / Dual Core. 12W
Брой портове WAN (скорост)One 10 / 100 / 1000 Mbps Ethernet port
Брой портове LAN (скорост)Three 10 / 100 / 1000 Mbps Ethernet ports
WLAN стандарт802.11ax/ac/n/a 2 x 2 & 802.11ax/n/b/g 2 x 2, MU-MIMO
СигурностAnti-brute force algorithms, WPA3, Firewall, DMZ, PAP / CHAP, DMZ / DoS attack protection
ДругиHuawei Share (Tap to Connect), Huawei HiLink & 802.11v protocol, IPv4 / IPv6, PPPoE / DHCP / static IP address / Bridge WAN connection methods, Wi-Fi timer, Guest Wi-Fi, Device speed limiting, MAC address filter, Parental control, VPN pass through, DMZ /

Huawei AX3 Wifi 6 / Dual Core. 12W

Huawei AX3  Wifi 6 / Dual Core. 12W
№ 6972453162823
№ WAH7706-EU01V2F
Рутер
ZyXEL WAH7706 v2, LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
3G/4Gyes
Портове USBUSB 2.0, micro USB
СигурностWPA/WPA2 PSK, WPA/WPA2 mixed mode, WPS, NAT Firewall
VPN (брой мрежи, стандарти)VPN pass-through
ДругиMicro SD card slot up to 32 GB

ZyXEL WAH7706 v2, LTE Portable Router...

ZyXEL WAH7706 v2, LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery
№ WAH7706-EU01V2F
№ LTE2566-M634-EUZNV1F
Рутер
ZyXEL LTE-A Portable Router Cat 6 802.11 AC Wi-Fi
WLAN стандарт802.11 ac/n/a/g/b, 2.4 GHz & 5 GHz dual-band
3G/4Gyes
Портове USB1x USB (for power supply or USB with RNDIS)
СигурностOpen, WPA2-PSK, WPA-PSK/WPA2-PSK; MAC Filtering; WPS: Pin and PBC, WPS2.0; IP firewall
VPN (брой мрежи, стандарти)VPN pass-through
Други1x 3FF/Micro SIM card slot

ZyXEL LTE-A Portable Router Cat 6 802...

ZyXEL LTE-A Portable Router Cat 6 802.11 AC Wi-Fi
№ LTE2566-M634-EUZNV1F
№ DIR-X1860
Рутер
D-Link Smart AX1800 Wi-Fi 6 Router
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000Base-T
WLAN стандарт802.11ax, 802.11ac, 802.11n, 802.11g, 802.11b, 802.11a, 802.3u, 802.3ab
СигурностWPA2 (Wi-Fi Protected Access), WPA3(Wi-Fi Protected Access), WPS (Wi-Fi Protected Setup), Firewall - Network Address Translation (NAT)
ДругиWireless Speed: 1800Mbps (2.4G 574Mbps+5G 1200Mbps); Voice Control Support (Amazon Alexa / Google Assistant); External Fixed Antenna (2x2+2x2)

D-Link Smart AX1800 Wi-Fi 6 Router

D-Link Smart AX1800 Wi-Fi 6 Router
№ DIR-X1860
№ DWR-921
Рутер
D-Link 4G LTE Wireless N Router
Брой портове WAN (скорост)1x10/100Base-TX
Брой портове LAN (скорост)4x10/100Base-TX
WLAN стандарт802.11b, 802.11g, 802.11n
3G/4Gyes
СигурностWireless security: 64/128-bit WEP (Wired Equivalent Privacy); WPA & WPA2 (Wi-Fi Protected Access), Firewall: Network Address Translation (NAT); Stateful Packet Inspection (SPI)
VPN (брой мрежи, стандарти)L2TP/PPTP/IPSEC VPN pass-through
ДругиTwo detachable 3G/4G antennas

D-Link 4G LTE Wireless N Router

D-Link 4G LTE Wireless N Router
№ DWR-921
№ PMG5617GA-EU01V1F
Рутер
ZyXEL PMG5617GA GPON Class B+, 4xGbE LAN, 2 FXS ports, 1 USB 2.0, 1 UPS port, WiFi 11n 2.4GHz 300Mbps, 5GHz 11ac 866Mbps, EU+UK STD version
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000Base-T
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Портове USB1x USB2.0; backward compatible to USB 1.1 (FS/LS)
СигурностWPS, WPA-PSK/WPA2-PSK (WiFi protected access), Advanced Encryption Standard (AES), Temporary Key Integrity Protocol (TKIP), SPI firewall, Parental control, MAC/IP/URL addresses filtering
ДругиPhone: 2x FXS RJ-11 ports; 1 UPS port

ZyXEL PMG5617GA GPON Class B+, 4xGbE ...

ZyXEL PMG5617GA GPON Class B+, 4xGbE LAN, 2 FXS ports, 1 USB 2.0, 1 UPS port, WiFi 11n 2.4GHz 300Mbps, 5GHz 11ac 866Mbps, EU+UK STD version
№ PMG5617GA-EU01V1F
№ DIR-1950
Рутер
D-Link AC1900 MU-MIMO Wi-Fi Router
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000Base-T
WLAN стандартIEEE 802.11 ac/n/g/b/a
СигурностWPA/WPA2/WPA3 - Personal (Wi-Fi Protected Access), WPS (Wi-Fi Protected Setup), Firewall - Network Address Translation (NAT)
VPN (брой мрежи, стандарти)QuickVPN
Други128MB DDR3, Wi-Fi CERTIFIED EasyMesh; MU-MIMO technology; Amazon Alexa/Google Assistant voice control; Web setup wizard; QoS; DMZ; Multicast support; Guest Zone; IPv6-Read

D-Link AC1900 MU-MIMO Wi-Fi Router

D-Link AC1900 MU-MIMO Wi-Fi Router
№ DIR-1950
№ DIR-878
Рутер
D-Link AC1900 WiFi Gigabit Router
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000Base-T
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
СигурностWPA & WPA2 (Wi-Fi Protected Access), Wi-Fi Protected Setup (WPS), Firewall - Network Address Translation (NAT)
VPN (брой мрежи, стандарти)QuickVPN
ДругиAntenna Type: Four external antennas

D-Link AC1900 WiFi Gigabit Router

D-Link AC1900 WiFi Gigabit Router
№ DIR-878
№ DWR-933
Рутер
D-Link 4G LTE Mobile Router
WLAN стандарт802.11b/g/n/ac; Supports 2.4 GHz and 5 GHz bands
3G/4Gyes
Портове USBMicro-USB port for charging and virtual network port
СигурностWPA/WPA2 Wi-Fi encryption, Built-in firewall, Wi-Fi Protected Setup (WPS) for one-touch setup with other devices
ДругиLTE: 1T2R internal antenna, Wi-Fi: 2T2R internal antenna; Standard 6 pin micro-SIM/USIM card interface; microSD card slot (up to 64 GB); 3000 mAh Li-ion battery

D-Link 4G LTE Mobile Router

D-Link 4G LTE Mobile Router
№ DWR-933
1