Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..
  • на склад
  • нови цени
  • нов продукт
  • с намаление
  •  
  • промоция
  • с подарък
  • разпродажба
  • ремаркетирани
НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ
1

№ CBW140AC-E
Аксес-пойнт
Cisco CBW140AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Access Point Ceiling Mount
СкоростUp to 867 Mbps (802.11ac data rates on 5 GHz: 6.5 to 867 Mbps (MCS0-MCS9))
АнтенаIntegrated antennas: 2.4 GHz, gain 2 dBi, 5 GHz, gain 4 dBi
Интерфейс1x Gigabit Ethernet (10/100/1000BASE-T autosensing), Power over Ethernet (PoE), 1x RJ-45 console port (not functional)
Стандарти802.11b, 802.11a/g, 802.11n, 802.11ac, Authentication and security: 802.1x, 802.11r and 802.11i
СигурностWPA2; 802.1x, RADIUS Authentication, Authorization, and Accounting (AAA), Segmentation via VLANs (up to 16), 802.11r and 802.11i; Guest network can also authenticate against: Google and Facebook
Захранване802.3af/at; Power draw: 8.3W (maximum, on PoE)
УправлениеManaged by Cisco Business access points and mesh extenders easily without a physical controller, using Cisco Business Mobile app. Optional multisite remote management is available through the Cisco FindIT Network Management.
ДругиMU-MIMO, Max number of associated wireless clients: 200 per Wi-Fi radio, for a total of 400 clients per AP, or 1000 in a system; Max # of AP: 50, Recommended up to 25, Max number of associated Cisco Business mesh extenders: 25 per AP, up to 8 hops

Cisco CBW140AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Ac...

Cisco CBW140AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Access Point Ceiling Mount
№ CBW140AC-E
№ CBS110-8T-D-EU
Комутатор
Cisco CBS110 Unmanaged 8-port GE, Desktop, Ext PS
Суич, типFixed Port
Общ брой портове8
Основни портове, тип10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
FansFanless
ЗахранванеExternal (DC 12V, 1.0A)
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 2 MB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps16 Gbps
Пропускателна способност, Mpps11.9 Mpps
MAC адреси8K
QoS802.1p priority based, 4 hardware queues, priority queuing and Weighted Round-Robin (WRR)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, 802.1p priority, Energy Efficient Ethernet, 802.3af, Power over Ethernet
СигурностKensington lock slot
Размери (Ш, Д, В), mm160 x 104 x 30 mm
Опция за монтажDesktop
ДругиAutomatic Media Dependent Interface (MDI) and MDI crossover (MDI-X)

Cisco CBS110 Unmanaged 8-port GE, Des...

Cisco CBS110 Unmanaged 8-port GE, Desktop, Ext PS
№ CBS110-8T-D-EU
№ SG110D-05-EU
Комутатор
Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch
Суич, типFixed Port
Общ брой портове5
Основни портове, тип5x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеNo
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеExternal power adapter; DC 12 V, 1.0 A
RoutingLayer 2 only
Памет (Flash, RAM)Flash Memory: 128 MB; RAM: 128 MB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps10 Gbps
Пропускателна способност, Mpps7.4 Mpps
MAC адреси4000 MAC address table size
QoS802.1p priority based, 4 hardware queues, priority queuing and weighted round-robin (WRR)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az
СигурностHead-of-line (HOL) blocking, Loop detection, 802.3x flow control, Kensington lock slot
Размери (Ш, Д, В), mm110 х 110 x 30
Опция за монтажDesktop

Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Deskto...

Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch
№ SG110D-05-EU
№ CBW240AC-E
Аксес-пойнт
Cisco Business 802.11ac Wave 2 Access Point
СкоростUp to 1733 Mbps (802.11ac data rates (5 GHz): 6.5 to 1733Mbps (MCS0-MCS9)
АнтенаIntegrated antennas: 2.4 GHz, peak gain 4 dBi, internal antenna, omnidirectional; 5 GHz, peak gain 5 dBi, internal antenna, omnidirectional
Интерфейс2x Gigabit (10/100/1000BASE-T autosensing), Power over Ethernet (PoE), 1x RJ-45 console port (not functional)1x USB 2.0 (not functional)
Стандарти802.11b, 802.11a/g, 802.11n, 802.11ac, Authentication and security: 802.1x, 802.11r and 802.11i
СигурностWPA2; 802.1x, Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS); Authentication, Authorization, and Accounting (AAA), Segmentation via VLANs (up to 16), 802.11r&802.11i, Guest network can also authenticate against: Google, Facebook
Захранване802.3af/at; Power draw: 13.2W
УправлениеManaged by Cisco Business access points and mesh extenders easily without a physical controller, using Cisco Business Mobile app. Optional multisite remote management is available through the Cisco FindIT Network Management.
ДругиMU-MIMO, Max number of associated wireless clients: 200 per Wi-Fi radio, in total 400 clients per AP, or 1000 in a system, Max. # of access points: 50, Recommended up to 25; Max number of associated Cisco Business mesh extenders: 25 per AP, up to 8 hops

Cisco Business 802.11ac Wave 2 Acces...

Cisco Business  802.11ac Wave 2 Access Point
№ CBW240AC-E
№ CBS250-24T-4X-EU
Комутатор
Cisco CBS250 Smart 24-port GE, 4x10G SFP+
Суич, типFixed Port
Общ брой портове24
Основни портове, типRJ-45 10/100/1000 Mbps
Uplink портове4x 10G SFP+
УправлениеOn-device UI and Cisco Business Dashboard
FansFanless
ЗахранванеInternal (100 to 240V 50 to 60 Hz)
RoutingLayer 3 static routing (IPv4 routing - Wire-speed routing of IPv4 packets. Up to 32 static routes and up to 16 IP interfaces; IPv6 routing - Wire-speed routing of IPv6 packets)
Памет (Flash, RAM)Flash: 256 MB; CPU memory: 512 MB, Packet buffer: 1.5 MB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps128 Gbps
Пропускателна способност, Mpps95.23 Mpps
MAC адреси8K addresses
VLAN (брой, стандарти)Support for up to 255 active VLANs simultaneously; Port-based and 802.1Q tag-based VLANs; Management VLAN; Guest VLAN; Voice VLAN; Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP); IEEE 802.1Q/p VLAN
QoSPriority levels: 8 hardware queues; Scheduling, Class of service Port based; 802.1p VLAN priority based; IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP based; Differentiated Services (DiffServ); classification and re-marking ACLs, trusted QoS
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC
IPv6 functionalityIPv6 host mode, IPv6 over Ethernet, Dual IPv6/IPv4 stack, IPv6 Neighbor Discovery (ND), IPv6 stateless address auto configuration, Path (MTU discovery, Duplicate Address Detection (DAD), ICMP, USGv6, IPv6 over IPv4 network with ISATAP
СигурностSSL; SSH; IEEE 802.1X (authenticator role) - RADIUS) authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions; STP; SCT; SSD; Trustworthy systems; Port security; Storm control; DoS prevention; ACLs
Размери (Ш, Д, В), mm445 x 240 x 44 mm
Опция за монтажRackmount
ДругиSpanning Tree Protocol (STP), access control list (ACL)

Cisco CBS250 Smart 24-port GE, 4x10G ...

Cisco CBS250 Smart 24-port GE, 4x10G SFP+
№ CBS250-24T-4X-EU
№ CBW145AC-E
Аксес-пойнт
Cisco CBW145AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Access Point Wall Plate
СкоростUp to 867 Mbps (802.11ac data rates on 5 GHz)
АнтенаIntegrated antennas: 2.4 GHz, gain 2 dBi + 5 GHz, gain 3 dBi
Интерфейс1x Gigabit Ethernet uplink (10/100/1000BASE-T autosensing), PoE, 3x Gigabit Ethernet local ports (10/100/1000BASE-T), including one PoE out port; 1x passive pass-through port, RJ-45 (back to bottom)
Стандарти802.11a, 802.11b/g, 802.11n, 802.11ac, Authentication and security: 802.1x, 802.11r and 802.11i
СигурностWi-Fi Protected Access 2 and 3 (WPA2 and WPA3), 802.1x, RADIUS Authentication, Authorization, and Accounting (AAA); 802.11r and 802.11i; Torx security screw, included with the access point; Kensington lock slot to lock device to mounting bracket; AES; EAP
Захранване802.3af/at; Power draw: 8.5W (maximum, without PoE out)
УправлениеManaged by Cisco Business access points and mesh extenders easily without a physical controller, using Cisco Business Mobile app. Optional multisite remote management is available through the Cisco FindIT Network Management.
ДругиMU-MIMO: Maximum number of associated wireless clients: 200 per Wi-Fi radio, for a total of 400 clients per access point, Maximum number of associated Cisco Business mesh extenders: 25 per Access Point, up to 8 hops

Cisco CBW145AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Ac...

Cisco CBW145AC 802.11ac 2x2 Wave 2 Access Point Wall Plate
№ CBW145AC-E
№ CBS250-48P-4G-EU
Комутатор
Cisco CBS250 Smart 48-port GE, PoE, 4x1G SFP
Суич, типFixed Port
Общ брой портове48
Основни портове, типRJ-45 10/100/1000 Mbps
Power Over Ethernet (PoE)PoE+ (370W)
Uplink портове4x 1G SFP
УправлениеOn-device UI and Cisco Business Dashboard
Fans1 fan
ЗахранванеInternal (100 to 240V 50 to 60 Hz)
RoutingLayer 3 static routing (IPv4 routing - Wire-speed routing of IPv4 packets. Up to 32 static routes and up to 16 IP interfaces; IPv6 routing - Wire-speed routing of IPv6 packets)
Памет (Flash, RAM)Flash: 256 MB; CPU memory: 512 MB, Packet buffer: 3 MB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps104 Gbps
Пропускателна способност, Mpps77.38 Mpps
MAC адреси8K addresses
VLAN (брой, стандарти)Support for up to 255 active VLANs simultaneously; Port-based and 802.1Q tag-based VLANs; Management VLAN; Guest VLAN; Voice VLAN; Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP); IEEE 802.1Q/p VLAN
QoSPriority levels: 8 hardware queues; Scheduling, Class of service Port based; 802.1p VLAN priority based; IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP based; Differentiated Services (DiffServ); classification and re-marking ACLs, trusted QoS
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC
IPv6 functionalityIPv6 host mode, IPv6 over Ethernet, Dual IPv6/IPv4 stack, IPv6 Neighbor Discovery (ND), IPv6 stateless address auto configuration, Path (MTU discovery, Duplicate Address Detection (DAD), ICMP, USGv6, IPv6 over IPv4 network with ISATAP
СигурностSSL; SSH; IEEE 802.1X (authenticator role) - RADIUS) authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions; STP; SCT; SSD; Trustworthy systems; Port security; Storm control; DoS prevention; ACLs
Размери (Ш, Д, В), mm445 x 350 x 44 mm
Опция за монтажRackmount
ДругиSpanning Tree Protocol (STP), access control list (ACL)

Cisco CBS250 Smart 48-port GE, PoE, 4...

Cisco CBS250 Smart 48-port GE, PoE, 4x1G SFP
№ CBS250-48P-4G-EU
№ CAB-C15-CBN-EURA=
Кабел
Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connectors
Предназначен заSwitches
ТипPower
Тип конектор 1IEC 320 C14
Тип конектор 2IEC 320 C15
Дължина, m0.7 m

Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 ...

Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connectors
№ CAB-C15-CBN-EURA=
№ GLC-TE=
Мрежов компонент
Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire
Х-ка 1Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45
Х-ка 2Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
Х-ка 3Data Transfer Rate: 1 Gbps
Х-ка 4Cabling Type: Ethernet 1000Base-T

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver modu...

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire
№ GLC-TE=
№ CBS110-24PP-EU
Комутатор
Cisco CBS110 Unmanaged 24-port GE, Partial PoE, 2x1G SFP Shared
Суич, типFixed Port
Общ брой портове24
Основни портове, тип10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)12 ports support PoE with 100W total PoE budget
Uplink портове2 x 1G SFP (combo with network ports)
FansFanless
ЗахранванеInternal (universal, 110-240VAC, 50-60 Hz)
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 2 MB; Flash 8 MB; CPU memory: 64 MB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps48 Gbps
Пропускателна способност, Mpps35.7 Mpps
MAC адреси8K
QoS802.1p priority based, 4 hardware queues, priority queuing and Weighted Round-Robin (WRR)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, 802.1p priority, Energy Efficient Ethernet, 802.3af, Power over Ethernet
СигурностKensington lock slot
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 203 x 44 mm
Опция за монтажDesktop
ДругиCPU - 400 MHz ARM; Automatic Media Dependent Interface (MDI) and MDI crossover (MDI-X)

Cisco CBS110 Unmanaged 24-port GE, Pa...

Cisco CBS110 Unmanaged 24-port GE, Partial PoE, 2x1G SFP Shared
№ CBS110-24PP-EU
№ CBS110-24T-EU
Комутатор
Cisco CBS110 Unmanaged 24-port GE, 2x1G SFP Shared
Суич, типFixed Port
Общ брой портове24
Основни портове, тип10/100/1000Base-T
Uplink портове2 x 1G SFP (combo with network ports)
FansFanless
ЗахранванеInternal (universal, 110-240VAC, 50-60 Hz)
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 2 MB; Flash 8 MB; CPU memory: 64 MB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps48 Gbps
Пропускателна способност, Mpps35.7 Mpps
MAC адреси8K
QoS802.1p priority based, 4 hardware queues, priority queuing and Weighted Round-Robin (WRR)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, 802.1p priority, Energy Efficient Ethernet, 802.3af, Power over Ethernet
СигурностKensington lock slot
Размери (Ш, Д, В), mm279 x 170 x 44 mm
Опция за монтажDesktop
ДругиCPU - 400 MHz ARM; Automatic Media Dependent Interface (MDI) and MDI crossover (MDI-X)

Cisco CBS110 Unmanaged 24-port GE, 2x...

Cisco CBS110 Unmanaged 24-port GE, 2x1G SFP Shared
№ CBS110-24T-EU
№ SFP-H10GB-CU5M=
Кабел
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
Предназначен заSwitches
ТипTwinaxial cable
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m5 m
ЦвятBlack

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
№ SFP-H10GB-CU5M=
№ SFP-H10GB-CU3M=
Кабел
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
Предназначен заSwitches
ТипTwinaxial cable
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m3 m
ЦвятBlack

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
№ SFP-H10GB-CU3M=
№ GLC-SX-MMD=
Мрежов компонент
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Х-ка 1Interfaces: 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Х-ка 2Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
Х-ка 3Ethernet 1000Base-SX Cabling Type
Х-ка 41800 ft Max Transfer Distance
Х-ка 5850 nm Optical Wave Length
Х-ка 61 Gbps Data Transfer Rate

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver mod...

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
№ GLC-SX-MMD=
№ GLC-LH-SMD=
Мрежов компонент
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Х-ка 11 x 1000Base-LX/LH Interfaces/Ports
Х-ка 21Gbps Gigabit Ethernet Data Transfer Rate
Х-ка 36.2 miles Max Transfer Distance
Х-ка 41300 nm Optical Wave Length
Х-ка 5Compatibility: Cisco ME 3400 Platform; Catalyst 4500 series Platform; Catalyst 6500 series Platform; ME 6500 Series Platform
Х-ка 6Form Factor: Plug-in Module Hot-swappable

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver ...

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
№ GLC-LH-SMD=
№ SFP-H10GB-CU1M=
Кабел
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive
Предназначен заSwitches
ТипTwinaxial cable
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m1 m
ЦвятBlack

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, ...

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive
№ SFP-H10GB-CU1M=
№ SB-PWR-INJ2-EU
Мрежов компонент
Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
Х-ка 1Standards: IEEE 802.3at, IEEE 802.3af
Х-ка 2Ports - Two 10/100/1000 Gigabit Ethernet ports: 1 data uplink (LAN port), 1 power + data (PoE port)
Х-ка 3Cabling type: Category 5e or better
Х-ка 4Input power - AC input voltage: 90–264 VAC; AC input current: 0.8A @ 100–240 VAC; AC frequency: 50–60 Hz
Х-ка 5Output power - Output power voltage: 55 VDC; Output power wattage: 30W
Х-ка 6Dimensions (WxDxH): 53 x 140 x 32.5 mm; Package Contents: Cisco Small Business Gigabit Power over Ethernet Injector (30W), Power cord, Installation guide, Pointer card

Cisco Gigabit Power over Ethernet Inj...

Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
№ SB-PWR-INJ2-EU
№ CBS220-24P-4G-EU
Комутатор
Cisco CBS220 Smart 24-port GE, PoE, 4x1G SFP
Суич, типFixed Port
Общ брой портове28
Основни портове, тип24x RJ-45 10/100/1000 Mbps
Power Over Ethernet (PoE)802.3af, 802.3at, and Cisco pre-standard (legacy) PoE; 24 ports, 195 W PoE Power Budget, Intelligent PoE power management
Uplink портове4x1G SFP
УправлениеSupport direct management with Cisco Business Dashboard and mobile app, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent, Web user interface, CLI, SNMP, MIBs, RMON, DHCP, Command-line interface, Other management
Fans2
ЗахранванеInternal, 100-240 V, 50-60 Hz
Памет (Flash, RAM)Flash: 64 MB, CPU memory: 256 MB, 4.1 Mb packet buffer
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps56 Gbps
Пропускателна способност, Mpps41.66 Mpps
MAC адресиUp to 8 192 Media Access Control (MAC) addresses
VLAN (брой, стандарти)Support for up to 256 VLANs simultaneously, Port-based and 802.1Q tag-based VLANs, Management VLAN, Guest VLAN, Auto voice VLAN, QinQ VLAN
QoS8 hardware queues per port, Scheduling, Port-based Class of service; 802.1p VLAN priority-based; ToS, and DSCP-based; Differentiated Services (DiffServ); classification and re-marking ACLs, trusted QoS; Rate limiting; Congestion avoidance
L2 мрежови стандарти802.3 10BASE-T, 802.3u 100BASE-TX, 802.3ab 1000BASE-T, 802.3ad LACP, 802.3z, 802.3x Flow Control, 802.1D (STP, GARP, and GVRP), 802.1Q/p VLAN, 802.1w RSTP, 802.1s Multiple STP, 802.1X Port Access Authentication, 802.3af, IEEE 802.3at, RFC
IPv6 functionalityIPv6 host mode, IPv6 over Ethernet, IPv6/IPv4 Dual Stack, neighbor and router discovery (ND), IPv6 stateless address auto-configuration, Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery, Duplicate Address Detection (DAD), ICMP v6, IPv6 QoS, IPv6 ACL
СигурностACLs, Port security, IEEE 802.1X, RADIUS, TACACS+, MAC address filtering, Storm control, DoS protection, STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard, Spanning Tree Loop Guard, SSH, SSL
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 257 x 44 mm
Опция за монтажRackmount

Cisco CBS220 Smart 24-port GE, PoE, 4...

Cisco CBS220 Smart 24-port GE, PoE, 4x1G SFP
№ CBS220-24P-4G-EU
№ CBS220-48T-4G-EU
Комутатор
Cisco CBS220 Smart 48-port GE, 4x1G SFP
Суич, типFixed Port
Общ брой портове52
Основни портове, тип48x RJ-45 10/100/1000 Mbps
Uplink портове4x1G SFP
УправлениеSupport direct management with Cisco Business Dashboard and mobile app, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent, Web user interface, CLI, SNMP, MIBs, RMON, DHCP, Command-line interface, Other management
Fans1
ЗахранванеInternal, 100-240 V, 50-60 Hz
Памет (Flash, RAM)Flash: 64 MB, CPU memory: 256 MB, 12 Mb packet buffer
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps104 Gbps
Пропускателна способност, Mpps74.38 Mpps
MAC адресиUp to 8 192 Media Access Control (MAC) addresses
VLAN (брой, стандарти)Support for up to 256 VLANs simultaneously, Port-based and 802.1Q tag-based VLANs, Management VLAN, Guest VLAN, Auto voice VLAN, QinQ VLAN
QoS8 hardware queues per port, Scheduling, Port-based Class of service; 802.1p VLAN priority-based; ToS, and DSCP-based; Differentiated Services (DiffServ); classification and re-marking ACLs, trusted QoS; Rate limiting; Congestion avoidance
L2 мрежови стандарти802.3 10BASE-T, 802.3u 100BASE-TX, 802.3ab 1000BASE-T, 802.3ad LACP, 802.3z, 802.3x Flow Control, 802.1D (STP, GARP, and GVRP), 802.1Q/p VLAN, 802.1w RSTP, 802.1s Multiple STP, 802.1X Port Access Authentication, 802.3af, IEEE 802.3at, RFC
IPv6 functionalityIPv6 host mode, IPv6 over Ethernet, IPv6/IPv4 Dual Stack, neighbor and router discovery (ND), IPv6 stateless address auto-configuration, Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery, Duplicate Address Detection (DAD), ICMP v6, IPv6 QoS, IPv6 ACL
СигурностACLs, Port security, IEEE 802.1X, RADIUS, TACACS+, MAC address filtering, Storm control, DoS protection, STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard, Spanning Tree Loop Guard, SSH, SSL
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 257 x 44 mm
Опция за монтажRackmount

Cisco CBS220 Smart 48-port GE, 4x1G S...

Cisco CBS220 Smart 48-port GE, 4x1G SFP
№ CBS220-48T-4G-EU
№ CB-PWRINJ-EU
Мрежов компонент
Cisco Business Power Over Ethernet Injector
Х-ка 1Works with Cisco Business Wireless 100 Series and 200 Series access points (CBW140AC-B, CBW240AC-B and CBW145AC-B)
Х-ка 2High Speed Gigabit LAN port
Х-ка 3Supports output power of 15W guaranteed
Х-ка 4PoE injector - external

Cisco Business Power Over Ethernet In...

Cisco Business Power Over Ethernet Injector
№ CB-PWRINJ-EU
№ CBS220-24T-4G-EU
Комутатор
Cisco CBS220 Smart 24-port GE, 4x1G SFP
Суич, типFixed Port
Общ брой портове28
Основни портове, тип24x RJ-45 10/100/1000 Mbps
Uplink портове4x1G SFP
УправлениеSupport direct management with Cisco Business Dashboard and mobile app, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent, Web user interface, CLI, SNMP, MIBs, RMON, DHCP, Command-line interface, Other management
FansFanless
ЗахранванеInternal, 100-240 V, 50-60 Hz
Памет (Flash, RAM)Flash: 64 MB, CPU memory: 256 MB, 4.1 Mb packet buffer
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps56 Gbps
Пропускателна способност, Mpps41.66 Mpps
MAC адресиUp to 8 192 Media Access Control (MAC) addresses
VLAN (брой, стандарти)Support for up to 256 VLANs simultaneously, Port-based and 802.1Q tag-based VLANs, Management VLAN, Guest VLAN, Auto voice VLAN, QinQ VLAN
QoS8 hardware queues per port, Scheduling, Port-based Class of service; 802.1p VLAN priority-based; ToS, and DSCP-based; Differentiated Services (DiffServ); classification and re-marking ACLs, trusted QoS; Rate limiting; Congestion avoidance
L2 мрежови стандарти802.3 10BASE-T, 802.3u 100BASE-TX, 802.3ab 1000BASE-T, 802.3ad LACP, 802.3z, 802.3x Flow Control, 802.1D (STP, GARP, and GVRP), 802.1Q/p VLAN, 802.1w RSTP, 802.1s Multiple STP, 802.1X Port Access Authentication, 802.3af, IEEE 802.3at, RFC
IPv6 functionalityIPv6 host mode, IPv6 over Ethernet, IPv6/IPv4 Dual Stack, neighbor and router discovery (ND), IPv6 stateless address auto-configuration, Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery, Duplicate Address Detection (DAD), ICMP v6, IPv6 QoS, IPv6 ACL
СигурностACLs, Port security, IEEE 802.1X, RADIUS, TACACS+, MAC address filtering, Storm control, DoS protection, STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard, Spanning Tree Loop Guard, SSH, SSL
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 203 x 44 mm
Опция за монтажRackmount

Cisco CBS220 Smart 24-port GE, 4x1G S...

Cisco CBS220 Smart 24-port GE, 4x1G SFP
№ CBS220-24T-4G-EU
№ CBS350-24S-4G-EU
Комутатор
Cisco CBS350 Managed 24-port SFP, 4x1G SFP
Суич, типFixed Port, Managed
Общ брой портове28
Основни портове, тип24x Gigabit SFP
Uplink портове2x Gigabit Ethernet combo + 2x SFP
УправлениеWeb based; Cisco Business Dashboard; on-device UI, CLI, and SNMP
FansFanless
ЗахранванеInternal (100-240V, 50-60 Hz)
RoutingDynamic Layer 3 routing
Памет (Flash, RAM)Flash: 256 MB; CPU memory: 512 MB, Packet buffer: 1.5 MB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps56 Gbps
Пропускателна способност, Mpps41.66 Mpps
MAC адреси16K
VLAN (брой, стандарти)Support for up to 4094 VLANs simultaneously; Port-based and 802.1Q tag-based VLANs; MAC/protocol-based VLAN; IP subnet-based/Management VLAN; Private VLAN; PVE; Guest/unauthenticated VLAN; Dynamic VLAN assignment via RADIUS server; Voice/Multicast TV VLAN
QoSPriority levels: 8 hardware queues; Scheduling: Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR); Class of service: Port based; 802.1p VLAN priority-based; IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP-based; DiffServ; ACLs, trusted QoS
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC
L3 мрежови стандартиBOOTP/DHCP
IPv6 functionalityIPv6 host mode; IPv6 over Ethernet; Dual IPv6/IPv4 stack; IPv6 neighbor and router discovery (ND); IPv6 stateless address autoconfiguration; MTU discovery; DAD; ICMP v6; DHCPv6 stateful client; ISATAP
СигурностSSL; IEEE 802.1X port security; ARP; IP Source Guard; DHCP; IPMB; IPv6 First Hop Security; SCT; DoS
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 203 x 44 mm
Опция за монтажRackmount
ДругиCisco standard RJ45 console port, USB Type-A slot on the front panel of the switch for easy file and image management

Cisco CBS350 Managed 24-port SFP, 4x1...

Cisco CBS350 Managed 24-port SFP, 4x1G SFP
№ CBS350-24S-4G-EU
№ CBS220-48P-4G-EU
Комутатор
Cisco CBS220 Smart 48-port GE, PoE, 4x1G SFP
Суич, типFixed Port
Общ брой портове52
Основни портове, тип48x RJ-45 10/100/1000 Mbps
Power Over Ethernet (PoE)802.3af, 802.3at, and Cisco pre-standard (legacy) PoE; 24 ports, 382 W PoE Power Budget, Intelligent PoE power management
Uplink портове4x1G SFP
УправлениеSupport direct management with Cisco Business Dashboard and mobile app, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent, Web user interface, CLI, SNMP, MIBs, RMON, DHCP, Command-line interface, Other management
Fans1
ЗахранванеInternal, 100-240 V, 50-60 Hz
Памет (Flash, RAM)Flash: 64 MB, CPU memory: 256 MB, 12 Mb packet buffer
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps104 Gbps
Пропускателна способност, Mpps74.38 Mpps
MAC адресиUp to 8 192 Media Access Control (MAC) addresses
VLAN (брой, стандарти)Support for up to 256 VLANs simultaneously, Port-based and 802.1Q tag-based VLANs, Management VLAN, Guest VLAN, Auto voice VLAN, QinQ VLAN
QoS8 hardware queues per port, Scheduling, Port-based Class of service; 802.1p VLAN priority-based; ToS, and DSCP-based; Differentiated Services (DiffServ); classification and re-marking ACLs, trusted QoS; Rate limiting; Congestion avoidance
L2 мрежови стандарти802.3 10BASE-T, 802.3u 100BASE-TX, 802.3ab 1000BASE-T, 802.3ad LACP, 802.3z, 802.3x Flow Control, 802.1D (STP, GARP, and GVRP), 802.1Q/p VLAN, 802.1w RSTP, 802.1s Multiple STP, 802.1X Port Access Authentication, 802.3af, IEEE 802.3at, RFC
IPv6 functionalityIPv6 host mode, IPv6 over Ethernet, IPv6/IPv4 Dual Stack, neighbor and router discovery (ND), IPv6 stateless address auto-configuration, Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery, Duplicate Address Detection (DAD), ICMP v6, IPv6 QoS, IPv6 ACL
СигурностACLs, Port security, IEEE 802.1X, RADIUS, TACACS+, MAC address filtering, Storm control, DoS protection, STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard, Spanning Tree Loop Guard, SSH, SSL
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 257 x 44 mm
Опция за монтажRackmount

Cisco CBS220 Smart 48-port GE, PoE, 4...

Cisco CBS220 Smart 48-port GE, PoE, 4x1G SFP
№ CBS220-48P-4G-EU
1