Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..
  • на склад
  • нови цени
  • нов продукт
  • с намаление
  •  
  • промоция
  • с подарък
  • разпродажба
  • ремаркетирани
НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ
1

№ JW118A
Кабел
HP PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord
Предназначен заSwitches
ТипPower cable
Тип конектор 1CEE 7/7, M
Тип конектор 2IEC 320 C13
Дължина, m1.8 m.
ЦвятBlack

HP PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord

HP PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord
№ JW118A
№ JW047A
Аксесоар
HP AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
Х-ка 1Product Type: Wall/Ceiling White AP Basic Flat Surface Mount Kit
Х-ка 2Designed For: Aruba Access Points

HP AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit

HP AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
№ JW047A
№ R2X20A
Адаптер
Aruba Instant On 12V Power Adapter
Предназначен заАксес-пойнти
СъвместимостAruba access points
ТипPower adapter
Тип конектор 1Special connector
Мощност, W30 W
ЦвятBlack

Aruba Instant On 12V Power Adapter

Aruba Instant On 12V Power Adapter
№ R2X20A
№ J9281BRR
Кабел
HP X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC Cable - Used/Demo Equipment
Предназначен заSwitches
ТипNetwork
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m1 m.
ЦвятBlack
ДругиDirect Attach Copper (DAC) cable

HP X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC Cable - ...

HP X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC Cable - Used/Demo Equipment
№ J9281BRR
№ JW627A
Захранване
HP PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Midspan
Х-ка 1Product Type: Single port Gigabit Midspan PoE Injector
Х-ка 2Supports IEEE 802.3af (PoE) standard
Х-ка 3Power Capacity: 15.4 Watt
Х-ка 4Output Voltage: 50 V
Х-ка 5Dimensions(LxWxH): 140 x 53 x 33 mm
Х-ка 6Designed For: IP phones, WLAN access points, network cameras, etc.

HP PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Midspan

HP PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Midspan
№ JW627A
№ J9734AR
Кабел
HP 2920 0.5m Stacking Cable - Demo Equipment
Предназначен заSwitches
ТипStacking Cable
Тип конектор 1CXP
Тип конектор 2CXP
Дължина, m0.5 m.
ЦвятBlack
ДругиDesigned For: HP 2920 Switch Series

HP 2920 0.5m Stacking Cable - Demo Eq...

HP 2920 0.5m Stacking Cable - Demo Equipment
№ J9734AR
№ JY706A
Аксесоар
HP AP-220-MNT-W3 Low Prof Secure AP Mnt Kit
Х-ка 1Product Type: White Low Profle Box Style Secure Large AP Flat Surface Mount Kit
Х-ка 2Designed For: Aruba Access Points

HP AP-220-MNT-W3 Low Prof Secure AP M...

HP AP-220-MNT-W3 Low Prof Secure AP Mnt Kit
№ JY706A
№ JX989A
Захранване
HP AP-AC-12V30A 12V 30W Power Adapter
Х-ка 1Product Type: Power Adapter
Х-ка 2Output Voltage: 12 V
Х-ка 3Power Capacity: 30 W

HP AP-AC-12V30A 12V 30W Power Adapter

HP AP-AC-12V30A 12V 30W Power Adapter
№ JX989A
№ J9583A
Аксесоар
HP X410 1U Univ 4-post Rack Mnt Kit
Х-ка 1Rack mounting kit: 1U

HP X410 1U Univ 4-post Rack Mnt Kit

HP X410 1U Univ 4-post Rack Mnt Kit
№ J9583A
№ J9578ARR
Кабел
HP 3800 0.5m Stacking Cable - Used/Demo Equipment
Предназначен заSwitches
ТипStacking Cable
Тип конектор 1CXP
Тип конектор 2CXP
Дължина, m0.5 m.
ЦвятBlack
ДругиDesigned For: HP 3800 Switch Series

HP 3800 0.5m Stacking Cable - Used/De...

HP 3800 0.5m Stacking Cable - Used/Demo Equipment
№ J9578ARR
№ J4858D
Мрежов компонент
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Х-ка 11G SFP transceiver
Х-ка 2LC SX 500m OM2 MMF
Х-ка 3For use with selected Aruba switches

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
№ J4858D
№ JW629A
Захранване
HP PD-9001GR-AC 1p GE 802.3at Midspan
Х-ка 1Product Type: Single port Gigabit Midspan PoE+ Injector
Х-ка 2Supports IEEE 802.3at (PoE+) standard
Х-ка 3Power Capacity: 30 Watt
Х-ка 4Output Voltage: 55 V
Х-ка 5Dimensions(LxWxH): 140 x 53 x 33 mm
Х-ка 6Designed For: IP phones, WLAN access points, network cameras, etc.

HP PD-9001GR-AC 1p GE 802.3at Midspan

HP PD-9001GR-AC 1p GE 802.3at Midspan
№ JW629A
№ JG522A
Кабел
HP MSR 3G RF 2.8m Antenna Cable
Предназначен за3G antennas
ТипRF cable
Тип конектор 1Special connector
Тип конектор 2Special connector
Дължина, m2.8 m
ЦвятBlack

HP MSR 3G RF 2.8m Antenna Cable

HP MSR 3G RF 2.8m Antenna Cable
№ JG522A
№ J9734A
Кабел
HP 2920 0.5m Stacking Cable
Предназначен заSwitches
ТипStacking Cable
Тип конектор 1CXP
Тип конектор 2CXP
Дължина, m0.5 m.
ЦвятBlack
ДругиDesigned For: HP 2920 Switch Series

HP 2920 0.5m Stacking Cable

HP 2920 0.5m Stacking Cable
№ J9734A
№ J4859D
Мрежов компонент
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Х-ка 11G SFP transceiver
Х-ка 2LC LX 10km SMF
Х-ка 3For use with selected Aruba switches

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
№ J4859D
№ J9735A
Кабел
HP 2920 1.0m Stacking Cable
Предназначен заSwitches
ТипStacking Cable
Тип конектор 1CXP
Тип конектор 2CXP
Дължина, m1 m.
ЦвятBlack
ДругиDesigned For: HP 2920 Switch Series

HP 2920 1.0m Stacking Cable

HP 2920 1.0m Stacking Cable
№ J9735A
№ JD095C
Кабел
HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable
Предназначен заSwitches
ТипNetwork
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m0.65
ЦвятBlack
ДругиDirect Attach Copper Cable

HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable
№ JD095C
№ JL087ARR
Захранване
Aruba X372 54VDC 1050W PS - Used/Demo Equipment
Х-ка 1Product Type: Aruba X372 - Power supply
Х-ка 2Power Capacity: 1050W
Х-ка 3Input Voltage: AC 110-240 V
Х-ка 4Output Voltage: 54 V (DC)

Aruba X372 54VDC 1050W PS - Used/Demo...

Aruba X372 54VDC 1050W PS - Used/Demo Equipment
№ JL087ARR
№ JD096C
Кабел
HP X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable
Предназначен заSwitches
ТипNetwork
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m1.21.2
ЦвятBlack
ДругиDirect Attach Copper (DAC) cable, 10G

HP X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable
№ JD096C
№ JD118B
Мрежов компонент
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
Х-ка 1Interfaces/Ports: 1 x LC 1000Base-SX Network
Х-ка 2Connectivity Media: Fiber 1000Base-SX
Х-ка 3Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
№ JD118B
№ J9578A
Кабел
HP 3800 0.5m Stacking Cable
Предназначен заSwitches
ТипStacking Cable
Дължина, m0.5 m
ДругиDesigned For: HP 3800 Switch Series

HP 3800 0.5m Stacking Cable

HP 3800 0.5m Stacking Cable
№ J9578A
№ JH234A
Кабел
HP X242 40G QSFP+ to QSFP+ 1m DAC Cable
Предназначен заSwitches
ТипNetwork
Тип конектор 1QSFP+, M
Тип конектор 2QSFP+, M
Дължина, m1 m.
ДругиDirect Attach Copper (DAC) cable

HP X242 40G QSFP+ to QSFP+ 1m DAC Cab...

HP X242 40G QSFP+ to QSFP+ 1m DAC Cable
№ JH234A
№ JH235A
Кабел
HP X242 40G QSFP+ to QSFP+ 3m DAC Cable
Предназначен заSwitches
ТипNetwork
Тип конектор 1QSFP+, M
Тип конектор 2QSFP+, M
Дължина, m3 m.
ДругиDirect Attach Copper (DAC) cable

HP X242 40G QSFP+ to QSFP+ 3m DAC Cab...

HP X242 40G QSFP+ to QSFP+ 3m DAC Cable
№ JH235A
№ JD097C
Кабел
HP X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
Предназначен заSwitches
ТипNetwork
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m3 m.
ЦвятBlack
ДругиDirect Attach Copper (DAC) cable

HP X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
№ JD097C
1