Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..
  • на склад
  • нови цени
  • нов продукт
  • с намаление
  •  
  • промоция
  • с подарък
  • разпродажба
  • ремаркетирани

НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ

1

№ JW118A
Кабел
HP PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord
Предназначен заSwitches
ТипPower cable
Тип конектор 1CEE 7/7, M
Тип конектор 2IEC 320 C13
Дължина, m1.8 m.
ЦвятBlack

HP PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord

HP PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord
№ JW118A
№ JW047A
Аксесоар
HP AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
Х-ка 1Product Type: Wall/Ceiling White AP Basic Flat Surface Mount Kit
Х-ка 2Designed For: Aruba Access Points

HP AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit

HP AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit
№ JW047A
№ R2X20A
Захранване
Aruba Instant On 12V Power Adapter
Предназначен заАксес-пойнти
Х-ка 212V/30W Power Adapt

Aruba Instant On 12V Power Adapter

Aruba Instant On 12V Power Adapter
№ R2X20A
№ J9281BRR
Кабел
HP X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC Cable - Used/Demo Equipment
Предназначен заSwitches
ТипNetwork
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m1 m.
ЦвятBlack
ДругиDirect Attach Copper (DAC) cable

HP X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC Cable - ...

HP X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC Cable - Used/Demo Equipment
№ J9281BRR
№ JW627A
Захранване
HP PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Midspan
Х-ка 1Product Type: Single port Gigabit Midspan PoE Injector
Х-ка 2Supports IEEE 802.3af (PoE) standard
Х-ка 3Power Capacity: 15.4 Watt
Х-ка 4Output Voltage: 50 V
Х-ка 5Dimensions(LxWxH): 140 x 53 x 33 mm
Х-ка 6Designed For: IP phones, WLAN access points, network cameras, etc.

HP PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Midspan

HP PD-3501G-AC 1p GE 802.3af Midspan
№ JW627A
№ JX989A
Захранване
HP AP-AC-12V30A 12V 30W Power Adapter
Х-ка 1Product Type: Power Adapter
Х-ка 2Output Voltage: 12 V
Х-ка 3Power Capacity: 30 W

HP AP-AC-12V30A 12V 30W Power Adapter

HP AP-AC-12V30A 12V 30W Power Adapter
№ JX989A
№ J9734AR
Кабел
HP 2920 0.5m Stacking Cable - Demo Equipment
Предназначен заSwitches
ТипStacking Cable
Тип конектор 1CXP
Тип конектор 2CXP
Дължина, m0.5 m.
ЦвятBlack
ДругиDesigned For: HP 2920 Switch Series

HP 2920 0.5m Stacking Cable - Demo Eq...

HP 2920 0.5m Stacking Cable - Demo Equipment
№ J9734AR
№ JY706A
Аксесоар
HP AP-220-MNT-W3 Low Prof Secure AP Mnt Kit
Х-ка 1Product Type: White Low Profle Box Style Secure Large AP Flat Surface Mount Kit
Х-ка 2Designed For: Aruba Access Points

HP AP-220-MNT-W3 Low Prof Secure AP M...

HP AP-220-MNT-W3 Low Prof Secure AP Mnt Kit
№ JY706A
№ J9583A
Аксесоар
HP X410 1U Univ 4-post Rack Mnt Kit
Х-ка 1Rack mounting kit: 1U

HP X410 1U Univ 4-post Rack Mnt Kit

HP X410 1U Univ 4-post Rack Mnt Kit
№ J9583A
№ J9734A
Кабел
HP 2920 0.5m Stacking Cable
Предназначен заSwitches
ТипStacking Cable
Тип конектор 1CXP
Тип конектор 2CXP
Дължина, m0.5 m.
ЦвятBlack
ДругиDesigned For: HP 2920 Switch Series

HP 2920 0.5m Stacking Cable

HP 2920 0.5m Stacking Cable
№ J9734A
№ J9578ARR
Кабел
HP 3800 0.5m Stacking Cable - Used/Demo Equipment
Предназначен заSwitches
ТипStacking Cable
Тип конектор 1CXP
Тип конектор 2CXP
Дължина, m0.5 m.
ЦвятBlack
ДругиDesigned For: HP 3800 Switch Series

HP 3800 0.5m Stacking Cable - Used/De...

HP 3800 0.5m Stacking Cable - Used/Demo Equipment
№ J9578ARR
№ JW629A
Захранване
HP PD-9001GR-AC 1p GE 802.3at Midspan
Х-ка 1Product Type: Single port Gigabit Midspan PoE+ Injector
Х-ка 2Supports IEEE 802.3at (PoE+) standard
Х-ка 3Power Capacity: 30 Watt
Х-ка 4Output Voltage: 55 V
Х-ка 5Dimensions(LxWxH): 140 x 53 x 33 mm
Х-ка 6Designed For: IP phones, WLAN access points, network cameras, etc.

HP PD-9001GR-AC 1p GE 802.3at Midspan

HP PD-9001GR-AC 1p GE 802.3at Midspan
№ JW629A
№ JD096C
Кабел
HP X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable
Предназначен заSwitches
ТипNetwork
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m1.21.2
ЦвятBlack
ДругиDirect Attach Copper (DAC) cable, 10G

HP X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable
№ JD096C
№ J4858D
Мрежов компонент
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Х-ка 11G SFP transceiver
Х-ка 2LC SX 500m OM2 MMF
Х-ка 3For use with selected Aruba switches

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
№ J4858D
№ J9735A
Кабел
HP 2920 1.0m Stacking Cable
Предназначен заSwitches
ТипStacking Cable
Тип конектор 1CXP
Тип конектор 2CXP
Дължина, m1 m.
ЦвятBlack
ДругиDesigned For: HP 2920 Switch Series

HP 2920 1.0m Stacking Cable

HP 2920 1.0m Stacking Cable
№ J9735A
№ JD097C
Кабел
HP X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
Предназначен заSwitches
ТипNetwork
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m3 m.
ЦвятBlack
ДругиDirect Attach Copper (DAC) cable

HP X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
№ JD097C
№ JG522A
Кабел
HP MSR 3G RF 2.8m Antenna Cable
Предназначен за3G antennas
ТипRF cable
Тип конектор 1Special connector
Тип конектор 2Special connector
Дължина, m2.8 m.
ЦвятBlack

HP MSR 3G RF 2.8m Antenna Cable

HP MSR 3G RF 2.8m Antenna Cable
№ JG522A
№ J9736A
Кабел
HP 2920 3.0m Stacking Cable
Предназначен заSwitches
ТипStacking Cable
Тип конектор 1CXP
Тип конектор 2CXP
Дължина, m3 m.
ЦвятBlack
ДругиDesigned For: HP 2920 Switch Series

HP 2920 3.0m Stacking Cable

HP 2920 3.0m Stacking Cable
№ J9736A
№ J4859D
Мрежов компонент
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Х-ка 11G SFP transceiver
Х-ка 2LC LX 10km SMF
Х-ка 3For use with selected Aruba switches

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
№ J4859D
№ JL087ARR
Захранване
Aruba X372 54VDC 1050W PS - Used/Demo Equipment
Х-ка 1Product Type: Aruba X372 - Power supply
Х-ка 2Power Capacity: 1050W
Х-ка 3Input Voltage: AC 110-240 V
Х-ка 4Output Voltage: 54 V (DC)

Aruba X372 54VDC 1050W PS - Used/Demo...

Aruba X372 54VDC 1050W PS - Used/Demo Equipment
№ JL087ARR
№ JD095C
Кабел
HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable
Предназначен заSwitches
ТипNetwork
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m0.65
ЦвятBlack
ДругиDirect Attach Copper Cable

HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable

HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable
№ JD095C
№ JL084ARR
Модул за стакване
HP 2920 2-port Stacking Module - Used/Demo Equipment
Х-ка 1Product Type: Stacking Module
Х-ка 2Ports Qty: 4 ports
Х-ка 3Designed For: HP 3810M switches

HP 2920 2-port Stacking Module - Used...

HP 2920 2-port Stacking Module - Used/Demo Equipment
№ JL084ARR
№ JL087AR
Захранване
Aruba X372 54VDC 1050W PS - Demo Equipment
Х-ка 1Product Type: Aruba X372 - Power supply
Х-ка 2Power Capacity: 1050W
Х-ка 3Input Voltage: AC 110-240 V
Х-ка 4Output Voltage: 54 V (DC)

Aruba X372 54VDC 1050W PS - Demo Equi...

Aruba X372 54VDC 1050W PS - Demo Equipment
№ JL087AR
№ JL325AR
Модул за стакване
Aruba 2930 2-port Stacking Module - Demo Equipment
Х-ка 1Product Type: Stacking Module
Х-ка 2Ports Qty: 2 ports
Х-ка 3Designed For: HP 2930 Switch Series

Aruba 2930 2-port Stacking Module - D...

Aruba 2930 2-port Stacking Module - Demo Equipment
№ JL325AR
1