Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..
  • на склад
  • нови цени
  • нов продукт
  • с намаление
  • ограничено количество
  •  
  • промоция
  • с подарък
  • разпродажба
  • ремаркетирани
  • очаква се
НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ
1

№ JD118B
Мрежов компонент
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
Х-ка 1Interfaces/Ports: 1 x LC 1000Base-SX Network
Х-ка 2Connectivity Media: Fiber 1000Base-SX
Х-ка 3Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
№ JD118B
№ JD119B
Мрежов компонент
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver
Х-ка 1A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX Dtransceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 10km on a single mode cable
Х-ка 2Interfaces/Ports: 1 x LC 1000Base-LX Network
Х-ка 3Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet
Х-ка 4Standard: IEEE 802.3z Type 1000Base-LX

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver
№ JD119B
№ J9578A
Кабел
HP 3800 0.5m Stacking Cable
Предназначен заSwitches
ТипStacking cable
Тип конектор 1Special connector
Тип конектор 2Special connector
Дължина, m0.5 m
ЦвятBlack
ДругиDesigned For: HP 3800 Switch Series

HP 3800 0.5m Stacking Cable

HP 3800 0.5m Stacking Cable
№ J9578A
№ J9665A
Кабел
HP 3800 1m Stacking Cable
Предназначен заSwitches
ТипStacking cable
Тип конектор 1Special connector
Тип конектор 2Special connector
Дължина, m1 m
ЦвятBlack
ДругиDesigned For: HP 3800 Switch Series

HP 3800 1m Stacking Cable

HP 3800 1m Stacking Cable
№ J9665A
№ J9579A
Кабел
HP 3800 3m Stacking Cable
Предназначен заSwitches
ТипStacking cable
Тип конектор 1Special connector
Тип конектор 2Special connector
Дължина, m3 m
ЦвятBlack
ДругиDesigned For: HP 3800 Switch Series

HP 3800 3m Stacking Cable

HP 3800 3m Stacking Cable
№ J9579A
№ J9782A
Комутатор
Aruba 2530 24 Switch
Суич, типFixed Port
Общ брой портове28
Основни портове, тип24x10/100Base-TX
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове2 dual personality, 2x10/100/1000Base-T
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb graphical user interface (GUI), Command-line (CLI), Simple Network Management Protocol (SNMPv1/v2c/v3), sFlow, IEEE 802.1AB Link Layer Discovery Protocol (LLDP), Port mirroring, RMON (remote monitoring), Friendly port names, Dual flash images
StackableVirtual stacking: single IP address management of up to 16 switches
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage: 100-127/200-240 VAC; Maximum power rating: 14.7 W
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Flash Memory: 128 MB, RAM: 256 MB DDR3 DIMM
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps12.8 Gbps
Пропускателна способност, Mpps9.5 Mpps
MAC адреси16000 MAC addres table size
VLAN (брой, стандарти)VLANs: provide support for 512 VLANs and 4,094 VLAN IDs; GARP VLAN Registration Protocol: allows automatic learning and dynamic assignment of VLANs; IEEE 802.1Q VLANs
QoSTraffic prioritization (IEEE 802.1p); Simplified QoS configuration: Port-based, VLAN-based; Class of Service (CoS); Rate limiting; Layer 4 prioritization; Flow control
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q VLANs, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x Flow Control
IPv6 functionalityIPv6 host; Dual stack (IPv4/IPv6); MLD snooping
СигурностAccess control lists (ACLs); RADIUS/TACACS+; Source-port filtering; SSL; Port security; IEEE 802.1X; Web/MAC-based authentication; Secure shell (SSHv2; client and server); STP BPDU port protection; STP Root Guard; Secure FTP; Protected ports CLI
Размери (Ш, Д, В), mm442 x 246 x 45
Опция за монтажRackmount
Други1 Dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port

Aruba 2530 24 Switch

Aruba 2530 24 Switch
№ J9782A
№ J9783A
Комутатор
Aruba 2530 8 Switch
Суич, типFixed Port
Общ брой портове10
Основни портове, тип8x10/100Base-TX
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове2 dual personality
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb graphical user interface (GUI), Command-line (CLI), Simple Network Management Protocol (SNMPv1/v2c/v3), sFlow, IEEE 802.1AB Link Layer Discovery Protocol (LLDP), Port mirroring, RMON (remote monitoring), Friendly port names, Dual flash images
StackableVirtual stacking: single IP address management of up to 16 switches
FansFanless design
ЗахранванеExternal power adapter; Input voltage: 100-127/200-240 VAC; Maximum power rating: 7.2 W
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Flash Memory: 128 MB, RAM: 256 MB DDR3 DIMM
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps5.6 Gbps
Пропускателна способност, Mpps4.1 Mpps
MAC адреси16000 MAC addres table size
VLAN (брой, стандарти)VLANs: provide support for 512 VLANs and 4,094 VLAN IDs; GARP VLAN Registration Protocol: allows automatic learning and dynamic assignment of VLANs; IEEE 802.1Q VLANs
QoSTraffic prioritization (IEEE 802.1p); Simplified QoS configuration: Port-based, VLAN-based; Class of Service (CoS); Rate limiting; Layer 4 prioritization; Flow control
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q VLANs, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x Flow Control
IPv6 functionalityIPv6 host; Dual stack (IPv4/IPv6); MLD snooping
СигурностAccess control lists (ACLs); RADIUS/TACACS+; Source-port filtering; SSL; Port security; IEEE 802.1X; Web/MAC-based authentication; Secure shell (SSHv2; client and server); STP BPDU port protection; STP Root Guard; Secure FTP; Protected ports CLI
Размери (Ш, Д, В), mm254 x 160 x 45
Опция за монтажRackmount
Други1 dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port

Aruba 2530 8 Switch

Aruba 2530 8 Switch
№ J9783A
№ J9781A
Комутатор
Aruba 2530 48 Switch
Суич, типFixed Port
Общ брой портове52
Основни портове, тип48x10/100Base-TX
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове2 dual personality, 2x10/100/1000Base-T
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb graphical user interface (GUI), Command-line (CLI), Simple Network Management Protocol (SNMPv1/v2c/v3), sFlow, IEEE 802.1AB Link Layer Discovery Protocol (LLDP), Port mirroring, RMON (remote monitoring), Friendly port names, Dual flash images
StackableVirtual stacking: single IP address management of up to 16 switches
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage: 100-127/200-240 VAC; Maximum power rating: 29.9 W
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Flash Memory: 128 MB, RAM: 256 MB DDR3 DIMM
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps17.6 Gbps
Пропускателна способност, Mpps13 Mpps
MAC адреси16000 MAC addres table size
VLAN (брой, стандарти)VLANs: provide support for 512 VLANs and 4,094 VLAN IDs; GARP VLAN Registration Protocol: allows automatic learning and dynamic assignment of VLANs; IEEE 802.1Q VLANs
QoSTraffic prioritization (IEEE 802.1p); Simplified QoS configuration: Port-based, VLAN-based; Class of Service (CoS); Rate limiting; Layer 4 prioritization; Flow control
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q VLANs, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x Flow Control
IPv6 functionalityIPv6 host; Dual stack (IPv4/IPv6); MLD snooping
СигурностAccess control lists (ACLs); RADIUS/TACACS+; Source-port filtering; SSL; Port security; IEEE 802.1X; Web/MAC-based authentication; Secure shell (SSHv2; client and server); STP BPDU port protection; STP Root Guard; Secure FTP; Protected ports CLI
Размери (Ш, Д, В), mm442 x 246 x 45
Опция за монтажRackmount
Други1 Dual-personality (RJ-45 or USB micro-B) serial console port

Aruba 2530 48 Switch

Aruba 2530 48 Switch
№ J9781A
№ JD183A
Захранване
HP RPS 800 Redundant Power Supply
Х-ка 1Input Voltage: 110 V AC/220 V AC
Х-ка 2Output Power: 650 W
Х-ка 3Output Voltage: 12 V DC @ 17.25 A, 54 V DC @ 12 A

HP RPS 800 Redundant Power Supply

HP RPS 800 Redundant Power Supply
№ JD183A
№ J9734A
Кабел
HP 2920 0.5m Stacking Cable
Предназначен заSwitches
ТипStacking cable
Тип конектор 1CXP
Тип конектор 2CXP
Дължина, m0.5 m
ЦвятBlack
ДругиDesigned For: HP 2920 Switch Series

HP 2920 0.5m Stacking Cable

HP 2920 0.5m Stacking Cable
№ J9734A
1