Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..
  • на склад
  • нови цени
  • нов продукт
  • с намаление
  •  
  • промоция
  • с подарък
  • разпродажба
  • ремаркетирани
НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ
1

№ HWI-B121H-M
Камера
HikVision HWI-B121H-M, Network Bullet Camera, IP 2MP (1920x1080), 4 mm (83.6°), IR up to 30m, H.265, metal housing, IP67, 12Vdc/4W PoE (802.3af)
ТипIP
Сензор, типCMOS
Размер на оптичния сензор1/2.8" Progressive Scan CMOS
Резолюция, MP2 MP
Фокално разстояние4mm (2.8mm optional), Angle of view: 83.6°
Минимална осветеност, lxColor: 0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.028 Lux @ (F2.0, AGC ON)
IR осветлениеIR 30m, IR cut filter
Максимална резолюция, pixels1920x1080
Формати на компресиранеMain stream: H.265/H.264; Sub stream: H.265/H.264/MJPEG
Скорост на предаване на кадри30 fps
Поддържани мрежови протоколиTCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, UDP
Мрежов интерфейс1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port
Power Over Ethernet (PoE)PoE (802.3af Class3)
Захранване12Vdc/4W
Нощно вижданеIR Cut filter (Auto, scheduled, day, night)
Външен монтажyes
ВлагозащитаIP67
Работна температура-30 °C to +60 °C
Диапазон на влажността при експлоатация95% or less (non-condensing)
Размери (Ш, Д, В), mmF 70 x 186.3
Допълнителни функцииAnti-flicker, heartbeat, mirror, password protection, privacy mask, watermark; ONVIF (PROFILE S), ISAPI; Slow Shutter; DWDR; 3D DNR
ДругиUser/Host - Up to 32 users, 3 levels: Administrator, Operator, and User; Simultaneous Live View - Up to 6 channels

HikVision HWI-B121H-M, Network Bullet...

HikVision HWI-B121H-M, Network Bullet Camera, IP 2MP (1920x1080), 4 mm (83.6°), IR up to 30m, H.265, metal housing, IP67, 12Vdc/4W PoE (802.3af)
№ HWI-B121H-M
№ HWT-T140-P
Камера
HikVision HWT-T140-P, Turret Camera, 4MP (2560x1440@25 fps), 2.8 mm (100.2°), EXIR 2.0, IR up to 20m, plastic housing, internal, 12Vdc/4W
ТипAnalog
Сензор, типCMOS
Резолюция, MP4 MP
Фокално разстояние2.8mm, Angle of view: 100.2°, 3.6 mm (88°), 6 mm (56.9°)
Минимална осветеност, lx0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR
IR осветлениеEXIR 2.0, smart IR, up to 20 m IR distance; IR cut filter
Максимална резолюция, pixels2560x1440
Скорост на предаване на кадри25 fps
Входни/Изходни портове4 in 1 video output (switchable TVI/AHD/CVI/CVBS)
Захранване12Vdc/4W
Нощно вижданеyes
Работна температура-40 °C to +60 °C
Диапазон на влажността при експлоатация90% or less (non-condensing)
Размери (Ш, Д, В), mm85.4 mm x 76.12 mm
Допълнителни функцииBrightness, Sharpness, DNR, Mirror, Smart IR
ДругиBLC; DWDR

HikVision HWT-T140-P, Turret Camera, ...

HikVision HWT-T140-P, Turret Camera, 4MP (2560x1440@25 fps), 2.8 mm (100.2°), EXIR 2.0, IR up to 20m, plastic housing, internal, 12Vdc/4W
№ HWT-T140-P
№ DS-2CE56D0T-IT1F(C)
Камера
HikVision HD-TVI Turret Camera, 2MP (1920x1080 pix), 3.6 mm (82.2°), EXIR 2.0 up to 30 m, metal housing, IP67, 12V DC/2.2W
ТипAnalog
Сензор, типCMOS
Резолюция, MP2 MP
Фокално разстояние3.6 mm (horizontal FOV: 79.6°, vertical FOV: 43.5°, diagonal FOV: 93.7°)
Минимална осветеност, lx0.01Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR
IR осветлениеSmart IR; up to 25 m IR distance
Максимална резолюция, pixels1920x1080
Скорост на предаване на кадриPAL: 1080p@25fps, NTSC: 1080p@30fps
Входни/Изходни портовеVideo Output: Switchable TVI/AHD/CVI/CVBS
Захранване12V DC/2.2 W
Нощно вижданеICR
Външен монтажMetal housing
ВлагозащитаIP66
Работна температура-40 °C to 60 °C
Диапазон на влажността при експлоатация90% or less
Размери (Ш, Д, В), mmФ 110 x 93.2 mm
Допълнителни функцииDigital WDR; Signal System: PAL/NTSC; AGC; Noise Reduction: 2D DNR
ДругиAngle Adjustment Pan: 0 to 360°, Tilt: 0 to 75°, Rotation: 0 to 360°

HikVision HD-TVI Turret Camera, 2MP (...

HikVision HD-TVI Turret Camera, 2MP (1920x1080 pix), 3.6 mm (82.2°), EXIR 2.0 up to 30 m, metal housing, IP67, 12V DC/2.2W
№ DS-2CE56D0T-IT1F(C)
№ DS-2CE16D0T-ITFS
Камера
HikVision HD-TVI Bullet Camera, 2MP (FullHD 1080p @ 25fps), 3.6 mm (79.6°), EXIR up to 30m, built-in mic, metal housing, IP66, 12V DC/4W
ТипAnalog
Сензор, типCMOS
Размер на оптичния сензорprogressive scan CMOS
Резолюция, MP2 MP
Фокално разстояние3.6 mm fixed
Минимална осветеност, lx0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR
IR осветлениеSmart IR; Up to 30 m
Максимална резолюция, pixels1920x1080 (TVI: 1080P@30fps, 1080P@25fps AHD: 1080P@30fps, 1080P@25fps CVI: 1080P@30fps, 1080P@25fps CVBS: PAL/NTSC)
Скорост на предаване на кадри30 fps
Входни/Изходни портовеVideo Output: Switchable TVI/AHD/CVI/CVBS
ЗвукAudio over coaxial cable, built-in mic
Захранване12Vdc/4W
Нощно вижданеICR
Външен монтажMetal housing
ВлагозащитаIP67
Работна температура-40 °C to 60 °C
Диапазон на влажността при експлоатация90% or less
Размери (Ш, Д, В), mm58 x 61 x 158.6 mm
Допълнителни функцииDigital WDR; mage Mode: STD/HIGH-SAT; AE (Auto Exposure) Mode: DWDR/BLC/HLC/Global; Noise reduction: 2D DNR, AGC, Functions: Brightness, Sharpness, Mirror, Smart IR
ДругиAngle Adjustment Pan: 0 to 360°, Tilt: 0 to 180°, Rotation: 0 to 360°

HikVision HD-TVI Bullet Camera, 2MP (...

HikVision HD-TVI Bullet Camera, 2MP (FullHD 1080p @ 25fps), 3.6 mm (79.6°), EXIR up to 30m,  built-in mic, metal housing, IP66, 12V DC/4W
№ DS-2CE16D0T-ITFS
№ HWT-B240-M
Камера
HikVision HWT-B240-M, Bullet Camera, 4MP (2560x1440@25 fps), 3.6 mm (88°), EXIR up to 40m, metal housing, IP66, 12Vdc/4W
ТипAnalog
Сензор, типCMOS
Резолюция, MP4 MP
Фокално разстояние3.6mm, Angle of view: 88°
Минимална осветеност, lx0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR
IR осветлениеEXIR 2.0, smart IR, up to 40 m IR distance
Максимална резолюция, pixels2560x1440
Скорост на предаване на кадри25 fps
Входни/Изходни портове4 in 1 video output (switchable TVI/AHD/CVI/CVBS)
Захранване12Vdc/4W
Нощно вижданеIR Cut filter
Външен монтажyes
ВлагозащитаIP66
Работна температура-40 °C to +60 °C
Диапазон на влажността при експлоатация90% or less (non-condensing)
Размери (Ш, Д, В), mm75.4 x 230.8 x 87.2
Допълнителни функцииBrightness, Sharpness, DNR, Mirror, Smart IR; DWDR; BLC

HikVision HWT-B240-M, Bullet Camera, ...

HikVision HWT-B240-M, Bullet Camera, 4MP (2560x1440@25 fps), 3.6 mm (88°), EXIR up to 40m, metal housing, IP66, 12Vdc/4W
№ HWT-B240-M
№ HWI-B140H-M_2.8
Камера
HikVision HWI-B140H-M, Bullet Camera, IP 4 MP(2560x1440), 2.8 mm (100°), IR up to 30m, H.265+, metal housing; IP67, 12Vdc/5W
ТипIP
Сензор, типCMOS
Размер на оптичния сензор1/3" Progressive Scan CMOS
Резолюция, MP4 MP
Фокално разстояние2.8 mm, Angle of view: 100°
Минимална осветеност, lxColor: 0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.028 Lux @ (F2.0, AGC ON)
IR осветлениеIR 30m, IR cut filter
Максимална резолюция, pixels2560x1440
Формати на компресиранеMain stream: H.265/H.264; Sub stream: H.265/H.264/MJPEG
Скорост на предаване на кадри20 fps
Поддържани мрежови протоколиTCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 UDP, Bonjour
Мрежов интерфейс1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port
Power Over Ethernet (PoE)PoE (802.3af Class3)
Захранване12Vdc/5W
Нощно вижданеIR Cut filter, Day/Night switch
ВлагозащитаIP67
Работна температура-30 °C to +50 °C
Диапазон на влажността при експлоатация95% or less (non-condensing)
Размери (Ш, Д, В), mmF 70 x 191.3
Допълнителни функцииSaturation, brightness, contrast, sharpness, AGC, white balance adjustable by client software or web browser; BLC, 3D DNR; Anti-flicker, heartbeat, mirror, password protection, privacy mask, watermark, IP address filter
ДругиUser/Host - Up to 32 users, 3 levels: Administrator, Operator, and User; Simultaneous Live View - Up to 6 channels

HikVision HWI-B140H-M, Bullet Camera,...

HikVision HWI-B140H-M, Bullet Camera, IP 4 MP(2560x1440), 2.8 mm (100°), IR up to 30m, H.265+, metal housing; IP67, 12Vdc/5W
№ HWI-B140H-M_2.8
№ XED-1212S
Адаптер
HikVision XED-1212S, Adapter (with cables removed) for Cameras, 12Vdc/1A
Предназначен заКамери за видеонаблюдение
СъвместимостHikVision Cameras
ТипPower adapter
Тип конектор 15.5 x 2.1 mm
Мощност, W12 W
ЦвятBlack
ДругиAC230V -> DC12V, 1A

HikVision XED-1212S, Adapter (with ca...

HikVision XED-1212S, Adapter (with cables removed) for Cameras, 12Vdc/1A
№ XED-1212S
№ DS-7116HQHI-K1(S)
Рекордер
HikVision 16-channel pentabrid HD-TVI / AHD / CVI / IP digital recorder
ТипHybrid Recorder
Брой каналиAnalog video input: 16-ch BNC interface; IP video input: 2-ch (up to 18-ch), Enhanced IP mode on: 8-ch (up to 24-ch); Audio input: 1-ch RCA, 16-ch via coaxial cable; AHD Input: 4 MP; HDCVI Input: 4 MP; CVBS Input: Support; Synchronous playback: 16-ch
Видео компресияH.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264
Аудио компресияG.711u
Х-ка 1HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP video input, Audio via coaxial cable; Stream type: Video, Video & Audio
Х-ка 2Encoding Resolution: When 1080p Lite mode is not enabled: ,4 MP lite/3 MP/1080p/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF;,When 1080p Lite mode is enabled: ,4 MP lite/3 MP/1080p lite/720p lite/VGA/WD1/4CIF/CIF
Х-ка 3Frame rate: Main stream:When 1080p Lite mode not enabled: For 4 MP stream access: 4 MP lite@15fps; 1080p lite/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF@25fps (P)/30fps (N), For 3 MP stream access: 3 MP/1080p/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF@15fps
Х-ка 4Audio Output: 1-ch, RCA; VGA/HDMI Output: 1-ch, 1920 x 1080/60Hz, 1280 x 1024/60Hz, 1280 x 720/60Hz, 1024 x 768/60Hz
Х-ка 5Network Interface: 1x RJ45 10M/100M/1000M self-adaptive; Network Protocols: TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF; Remote Connections: 128
Х-ка 6Auxiliary Interface: 1 SATA, Up to 6 TB capacity for each disk, 2x USB 2.0 (rear panel)
Х-ка 7Power Supply: 12 VDC, Consumption (Without HDD) = 15 W (max)
Х-ка 8Dimensions (W x D x H): 285 x 210 x 45 mm

HikVision 16-channel pentabrid HD-TVI...

HikVision 16-channel pentabrid HD-TVI / AHD / CVI / IP digital recorder
№ DS-7116HQHI-K1(S)
№ DS-1280ZJ-DM21
Монтажна кутия
HikVision DS-1280ZJ-DM21, Junction Box for Dome camera
ВидJunction Box
Х-ка 2Material: Aluminum alloy with surface spray treatment
Х-ка 3Dimension: Ф 137 x 42 mm
Х-ка 4For HikVision HWI-D620H-V / HWI-D640H-V / HWI-T621H-Z / HWI-D641H-Z
Х-ка 5The bottom waterproof cover and the side gland nut are interchangeable
Х-ка 6Waterproof design

HikVision DS-1280ZJ-DM21, Junction Bo...

HikVision DS-1280ZJ-DM21, Junction Box for Dome camera
№ DS-1280ZJ-DM21
№ SB-105
Аксесоар
HikVision SB-105, Set of 10 pcs BNC crimp connector
ВидConnector
Х-ка 2Set of 10 pcs

HikVision SB-105, Set of 10 pcs BNC c...

HikVision SB-105, Set of 10 pcs BNC crimp connector
№ SB-105
№ HWD-6116MH-G2
Рекордер
HikVision HWD-6116MH-G2, 16 Analog or IP Cameras + 4 IP, record up to 2Mpix, H.265Pro+, 1 SATA HDD up to 10TB, 2 USB ports,1GBit LAN, HDMI(4K)/VGA
ТипAnalog Recorder
Брой канали16-ch, BNC interface (1.0 Vp-p, 75 Ohm), supporting coaxitron connection
Х-ка 1Video compression: H.265 Pro+; Audio compression: G.711u
Х-ка 2HDMI: 1-ch, 4K (3840 x 2160)/30Hz, 2K (2560 x 1440)/60Hz, 1920 x 1080/60Hz, 1280 x 1024/60Hz, 1280 x 720/60Hz, 1024 x 768/60Hz; VGA: 1-ch, 1920 x 1080/60Hz, 1280 x 1024/60Hz, 1280 x 720/60Hz, 1024 x 768/60Hz
Х-ка 3Audio output: 1-ch, RCA (Linear, 1 KOhm); Dual stream - Support
Х-ка 4Other inputs: Turbo HD input; AHD input; HDCVI input; CVBS input; Audio input (1-ch, RCA); IP video input - 8-ch (up to 24-ch), Up to 6 MP resolution
Х-ка 5Network protocols: TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS; Remote connections 128
Х-ка 6Network interface: 1, RJ45 10M/100M/1000M self-adaptive Ethernet interface
Х-ка 7Auxiliary interface: 1 SATA interface (Up to 10 TB capacity for each disk); USB interface: Rear panel: 2 x USB 2.0
Х-ка 8Dimensions (WxDxH): 260 x 222 x 45 mm; Working temperature: -10 °C to + 55 °C; Working humidity: 10% to 90%; Power supply: 12 VDC, 20 W max.

HikVision HWD-6116MH-G2, 16 Analog or...

HikVision HWD-6116MH-G2, 16 Analog or IP Cameras + 4 IP, record up to 2Mpix, H.265Pro+, 1 SATA HDD up to 10TB, 2 USB ports,1GBit LAN, HDMI(4K)/VGA
№ HWD-6116MH-G2
№ CV-7088
Аксесоар
HikVision CV-7088, Set 2 pcs BNC connector with screw / solder and spring guard
ВидConnector
Х-ка 2Set of 2 pcs

HikVision CV-7088, Set 2 pcs BNC conn...

HikVision CV-7088, Set 2 pcs BNC connector with screw / solder and spring guard
№ CV-7088
№ HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM
Мрежов компонент
HikVision TX1310nm/1.25G, RX1310nm/1.25G, LC, multi mode and duplex fiber, 1km, 0-70°C, SFP
Х-ка 1Device Type: Dual Fiber Multi Mode SFP
Х-ка 2Cabling Type: MMF, duplex fiber, 62.5/125um, 50/125um; Connector: Duplex LC Connector
Х-ка 3Data Transfer Rate : 1250 Mbps
Х-ка 4Distance: 0 - 1km
Х-ка 5Wavelength: Tx1310nm/Rx1310nm
Х-ка 6TX Power: -9 up to -3dBm, RX Sens (Max.): -20dBm; Operating temperature: 0 ~ 70°C

HikVision TX1310nm/1.25G, RX1310nm/1....

HikVision TX1310nm/1.25G, RX1310nm/1.25G, LC, multi mode and duplex fiber, 1km, 0-70°C, SFP
№ HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM
№ HK-SFP-1.25G-20-1310-DF
Мрежов компонент
HikVision TX1310nm/1.25G, RX1310nm/1.25G, LC, single mode and duplex fiber, 20km, 0-70°C, SFP
Х-ка 1Device Type: Dual Fiber Sigle Mode SFP, MSA Compatible
Х-ка 2Cabling Type: SMF, duplex fiber, 9/125um; Connector: Duplex LC Connector
Х-ка 3Data Transfer Rate : 1250 Mbps
Х-ка 4Distance: 0 - 20km
Х-ка 5Wavelength: Tx1310nm/Rx1310nm
Х-ка 6TX Power: -6 up to -1dBm, RX Sens (Max.): -21dBm; Operating temperature: 0 ~ 70°C

HikVision TX1310nm/1.25G, RX1310nm/1....

HikVision TX1310nm/1.25G, RX1310nm/1.25G, LC, single mode and duplex fiber, 20km, 0-70°C, SFP
№ HK-SFP-1.25G-20-1310-DF
№ DS-1260ZJ
Монтажна кутия
HikVision DS-1260ZJ, Junction Box for Bullet Camera
ВидJunction Box
Х-ка 2Material: Aluminum
Х-ка 3Dimension: d 88.5 mm
Х-ка 4For DS-I226 / I-22T, HWI-B620H-V / HWI-B640H-Z

HikVision DS-1260ZJ, Junction Box for...

HikVision DS-1260ZJ, Junction Box for Bullet Camera
№ DS-1260ZJ
1