Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..
  • на склад
  • нови цени
  • нов продукт
  • с намаление
  •  
  • промоция
  • с подарък
  • разпродажба
  • ремаркетирани
НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ
1

№ CAB-C15-CBN-EURA=
Кабел
Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connectors
Предназначен заSwitches
ТипPower
Тип конектор 1IEC 320 C14
Тип конектор 2IEC 320 C15
Дължина, m0.7 m

Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 ...

Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connectors
№ CAB-C15-CBN-EURA=
№ CAB-C15-CBN=
Кабел
Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connector
Предназначен заSwitches
ТипPower
Тип конектор 1IEC 320 C14
Тип конектор 2IEC 320 C15
Дължина, m0.7 m

Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 ...

Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connector
№ CAB-C15-CBN=
№ SFP-H10GB-CU1M=
Кабел
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive
Предназначен заSwitches
ТипTwinaxial cable
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m1 m
ЦвятBlack

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, ...

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive
№ SFP-H10GB-CU1M=
№ CAB-CONSOLE-USB=
Кабел
Cisco Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B
Предназначен заSwitches
ТипData
Тип конектор 1USB-A, M
Тип конектор 2Mini-USB-B, M
Дължина, m1.8 m
ЦвятBlue

Cisco Console Cable 6ft with USB Type...

Cisco Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B
№ CAB-CONSOLE-USB=
№ SFP-H10GB-CU2M=
Кабел
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter
Предназначен заSwitches
ТипTwinaxial cable
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m2 m
ЦвятBlack

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter
№ SFP-H10GB-CU2M=
№ SFP-H10GB-CU1-5M=
Кабел
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1.5 Meter
Предназначен заSwitches
ТипTwinaxial cable
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m1.5 m
ЦвятBlack

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1.5 Meter

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1.5 Meter
№ SFP-H10GB-CU1-5M=
№ SFP-H10GB-CU3M=
Кабел
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
Предназначен заSwitches
ТипTwinaxial cable
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m3 m
ЦвятBlack

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
№ SFP-H10GB-CU3M=
№ SFP-H10GB-CU5M=
Кабел
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
Предназначен заSwitches
ТипTwinaxial cable
Тип конектор 1SFP+, M
Тип конектор 2SFP+, M
Дължина, m5 m
ЦвятBlack

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
№ SFP-H10GB-CU5M=
№ CAB-CONSOLE-RJ45=
Кабел
Cisco Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
Предназначен заSwitches
ТипData
Тип конектор 1RJ-45
Тип конектор 2DB 9F
Дължина, m1.8 m
ЦвятBlue

Cisco Console Cable 6ft with RJ45 and...

Cisco Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
№ CAB-CONSOLE-RJ45=
№ MGBSX1
Мрежов компонент
Cisco Gigabit Ethernet SX mini-GBIC SFP Transceiver
Х-ка 1Media: Multimode fiber (MMF)
Х-ка 2Application: 1000BASE-SX
Х-ка 3Connector type: Duplex LC
Х-ка 4Wavelength typical/range (Tx/Rx): 850 nm
Х-ка 5Max Transfer Distance: up to 500 m
Х-ка 6Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 56.5 mm

Cisco Gigabit Ethernet SX mini-GBIC S...

Cisco Gigabit Ethernet SX mini-GBIC SFP Transceiver
№ MGBSX1
№ MGBT1
Мрежов компонент
Cisco Gigabit Ethernet 1000BASE-T mini-GBIC SFP Transceiver
Х-ка 1Media: Category 5e Unshielded Twisted Pair (UTP)
Х-ка 2Application: 1000BASE-T
Х-ка 3Connector type: RJ-45
Х-ка 4Max Transfer Distance: up to 100 m
Х-ка 5Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 66 mm

Cisco Gigabit Ethernet 1000BASE-T min...

Cisco Gigabit Ethernet 1000BASE-T mini-GBIC SFP Transceiver
№ MGBT1
№ MGBLX1
Мрежов компонент
Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Х-ка 1Media: Single-mode fiber (SMF)
Х-ка 2Application: 1000BASE-LX
Х-ка 3Connector type: Duplex LC
Х-ка 4Wavelength typical/range (Tx/Rx): 1310 nm
Х-ка 5Max Transfer Distance: up to 10 km
Х-ка 6Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 55.7 mm

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC S...

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
№ MGBLX1
№ MGBLH1
Мрежов компонент
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
Х-ка 1Media: Single-mode fiber (SMF)
Х-ка 2Application: 1000BASE-LH
Х-ка 3Connector type: Duplex LC
Х-ка 4Wavelength typical/range (Tx/Rx): 1310 nm
Х-ка 5Max Transfer Distance: up to 40 km
Х-ка 6Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 56.5 mm

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC S...

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
№ MGBLH1
№ GLC-TE=
Мрежов компонент
Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire
Х-ка 1Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45
Х-ка 2Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
Х-ка 3Data Transfer Rate: 1 Gbps
Х-ка 4Cabling Type: Ethernet 1000Base-T

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver modu...

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire
№ GLC-TE=
№ GLC-SX-MMD=
Мрежов компонент
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Х-ка 1Interfaces: 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Х-ка 2Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
Х-ка 3Ethernet 1000Base-SX Cabling Type
Х-ка 41800 ft Max Transfer Distance
Х-ка 5850 nm Optical Wave Length
Х-ка 61 Gbps Data Transfer Rate

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver mod...

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
№ GLC-SX-MMD=
№ GLC-LH-SMD=
Мрежов компонент
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Х-ка 11 x 1000Base-LX/LH Interfaces/Ports
Х-ка 21Gbps Gigabit Ethernet Data Transfer Rate
Х-ка 36.2 miles Max Transfer Distance
Х-ка 41300 nm Optical Wave Length
Х-ка 5Compatibility: Cisco ME 3400 Platform; Catalyst 4500 series Platform; Catalyst 6500 series Platform; ME 6500 Series Platform
Х-ка 6Form Factor: Plug-in Module Hot-swappable

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver ...

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
№ GLC-LH-SMD=
1