Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..
  • на склад
  • нови цени
  • нов продукт
  • с намаление
  •  
  • промоция
  • с подарък
  • разпродажба
  • ремаркетирани
НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ
1

№ 46C3447
Мрежов компонент
Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceiver
Х-ка 1Hot-Pluggable SFP+ Transceiver Module, 10Gbps Data Rate
Х-ка 210GBASE-SR 10G Ethernet, Multimode Fiber (MMF)
Х-ка 3850nm Wavelength, Up to 300m Reach, Duplex LC Connector, DDM
Х-ка 4Up to 30 m with fiber optic cables supplied by Lenovo (see Table 5); up to 300 m with OM3 or up to 400 m with OM4 multimode fiber optic cable.
Х-ка 5Connector: LC

Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceiver

Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceiver
№ 46C3447
№ 4M17A13527
Мрежов компонент
Lenovo 10Gb iSCSI/16Gb FC Universal SFP+ Module
Х-ка 1Expansion Module
Х-ка 2Interface: 1 x 10GBase-X iSCSI
Х-ка 3Optical Fiber

Lenovo 10Gb iSCSI/16Gb FC Universal S...

Lenovo 10Gb iSCSI/16Gb FC Universal SFP+ Module
№ 4M17A13527
№ 7G17A03537
Мрежов компонент
Lenovo 25GBase-SR SFP28 Transceiver
Х-ка 1MMF, 850nm, 100m, LC, DOM
Х-ка 2Transceiver Type: SR

Lenovo 25GBase-SR SFP28 Transceiver

Lenovo 25GBase-SR SFP28 Transceiver
№ 7G17A03537
№ 4M17A13528
Мрежов компонент
Lenovo 32Gb FC SFP+ Transceiver
Х-ка 1SFP+ Transceiver Module
Х-ка 2Data Transfer Rate: 32 Gbps
Х-ка 3Media Type Supported: Optical Fiber
Х-ка 4Compatibility: Lenovo ThinkSystem Storage Arrays: DE4000F 2U24 SFF, DE4000H Hybrid 2U12 LFF, DE4000H Hybrid 2U24 SFF, DE6000F 2U24 SFF, DE6000F Hybrid 4U60 SFF

Lenovo 32Gb FC SFP+ Transceiver

Lenovo 32Gb FC SFP+ Transceiver
№ 4M17A13528
№ 4M17A13529
Мрежов компонент
Lenovo 10/25GbE iSCSI SFP+ Module
Х-ка 1Expansion Module
Х-ка 2SFP28 option for 10/25 Gb iSCSI host interface card

Lenovo 10/25GbE iSCSI SFP+ Module

Lenovo 10/25GbE iSCSI SFP+ Module
№ 4M17A13529
№ 4C57A14367
Мрежов компонент
Lenovo Thinksystem DE4000 HIC, 12Gb SAS, 4-ports
Х-ка 1Host interface card
Х-ка 2for Lenovo ThinkSystem DE4000F All Flash Storage Arrays
Х-ка 312Gb SAS, 4-ports

Lenovo Thinksystem DE4000 HIC, 12Gb S...

Lenovo Thinksystem DE4000 HIC, 12Gb SAS, 4-ports
№ 4C57A14367
№ 4C57A14369
Мрежов компонент
Lenovo Thinksystem DE4000 HIC, 10/25GbE iSCSI,4-ports
Х-ка 1Host interface card
Х-ка 2for Lenovo ThinkSystem DE4000F All Flash Storage Arrays
Х-ка 310/25GbE iSCSI, 4 ports

Lenovo Thinksystem DE4000 HIC, 10/25G...

Lenovo Thinksystem DE4000 HIC, 10/25GbE iSCSI,4-ports
№ 4C57A14369
1