Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..
  • на склад
  • нови цени
  • нов продукт
  • с намаление
  •  
  • промоция
  • с подарък
  • разпродажба
  • ремаркетирани

НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ

1

№ 870213-B21
Аксесоар
HPE MicroSvr Gen10 NHP SFF Converter Kit
СъвместимостHPE MicroServer Gen10

HPE MicroSvr Gen10 NHP SFF Converter ...

HPE MicroSvr Gen10 NHP SFF Converter Kit
№ 870213-B21
№ 870212-B21
Аксесоар
HPE MicroServer Gen10 Slim SFF SATA Enablement Kit
СъвместимостHPE MicroServer Gen10

HPE MicroServer Gen10 Slim SFF SATA E...

HPE MicroServer Gen10 Slim SFF SATA Enablement Kit
№ 870212-B21
№ P06309-B21
Аксесоар
HPE ML30 Gen10 Slim ODD Enablement Kit
СъвместимостHPE ML30 Gen10
Х-ка 2Optional Slimline ODD Bay Kit (P06309-B21) for SATA DVD-ROM/DVD-RW optical drive up to 1, Media drive bay for internal RDX or tape/LTO devices up to 1

HPE ML30 Gen10 Slim ODD Enablement Ki...

HPE ML30 Gen10 Slim ODD Enablement Kit
№ P06309-B21
№ 879754-B21
Аксесоар
HPE DL180 Gen10 SFF Box3 to Smart Array E208i-a/P408i-a SAS FIO Cable Kit
СъвместимостDL180 Gen10
Х-ка 2NOTE: This is a factory integrated only option
Х-ка 3NOTE: This will be used to connect the default Box3 in 8SFF Chassis to Smart Array E208i-a/P408i-a

HPE DL180 Gen10 SFF Box3 to Smart Arr...

HPE DL180 Gen10 SFF Box3 to Smart Array E208i-a/P408i-a SAS FIO Cable Kit
№ 879754-B21
№ 882011-B21
Аксесоар
HPE DL180 Gen10 SFF Box3 to Smart Array E208i-a/P408i-a Cable Kit
СъвместимостDL180 Gen10 servers
Х-ка 2SFF Box3 to Smart Array E208i-a/P408i-a Cable Kit (882011-B21) is required for the installation of the controllers E208ia or P408i-a

HPE DL180 Gen10 SFF Box3 to Smart Arr...

HPE DL180 Gen10 SFF Box3 to Smart Array E208i-a/P408i-a Cable Kit
№ 882011-B21
№ 882015-B21
Аксесоар
HPE DL180 Gen10 LFF to Smart Array E208i-a/P408i-a Cable Kit
СъвместимостHP DL180 Gen10
Х-ка 2NOTE: Provides backup power for multiple HPE Smart Array controllers or other devices

HPE DL180 Gen10 LFF to Smart Array E2...

HPE DL180 Gen10 LFF to Smart Array E208i-a/P408i-a Cable Kit
№ 882015-B21
№ 866452-B21
Аксесоар
HPE 1U Gen10 4LFF SAS Cable Kit
СъвместимостHPE DL160/120 Gen10 4LFF

HPE 1U Gen10 4LFF SAS Cable Kit

HPE 1U Gen10 4LFF SAS Cable Kit
№ 866452-B21
№ 734811-B21
Аксесоар
HP 1U Cable Management Arm for Easy Install Rail Kit
СъвместимостHP ProLiant Servers

HP 1U Cable Management Arm for Easy I...

HP 1U Cable Management Arm for Easy Install Rail Kit
№ 734811-B21
№ BW963A
Аксесоар
HPE Quarter Turn Hook and Loop 10 Pack Kit
СъвместимостHPE servers

HPE Quarter Turn Hook and Loop 10 Pac...

HPE Quarter Turn Hook and Loop 10 Pack Kit
№ BW963A
№ 786710-B21
Аксесоар
HP Gen9 Smart Storage Battery Holder Kit
СъвместимостHPE ProLiant ML150 Gen9 Servers

HP Gen9 Smart Storage Battery Holder ...

HP Gen9 Smart Storage Battery Holder Kit
№ 786710-B21
№ 745823-B21
Аксесоар
HP Trusted Platform Module 2.0 Kit
СъвместимостHPE Proliant servers
Х-ка 2The TPM (Trusted Platform Module) is a microcontroller chip that can securely store artifacts used to authenticate the server platform. These artifacts can include passwords, certificates and encryption keys.
Х-ка 3The HPE Trusted Platform Module 2.0 Option is supported by Windows Server® 2012 and later. The HPE Trusted Platform Module Option is supported by Windows Server® 2008 R2 SP1 and later.
Х-ка 4HPE Trusted Platform Module 2.0 Option works with Gen9 servers with UEFI Mode not Legacy Mode. It is not compatible with HPE ProLiant Gen8 servers or earlier generation variants.

HP Trusted Platform Module 2.0 Kit

HP Trusted Platform Module 2.0 Kit
№ 745823-B21
№ 866448-B21
Аксесоар
HPE 1U Gen10 8SFF SAS Cable Kit
СъвместимостHPE DL160/120 Gen10 8SFF

HPE 1U Gen10 8SFF SAS Cable Kit

HPE 1U Gen10 8SFF SAS Cable Kit
№ 866448-B21
№ 663203-B21
Аксесоар
HP 1U Cable Management Arm for Ball Bearing Gen8 Rail Kit
СъвместимостHP ProLiant DL Servers; HP ProLiant DL360p Gen8 Servers

HP 1U Cable Management Arm for Ball B...

HP 1U Cable Management Arm for Ball Bearing Gen8 Rail Kit
№ 663203-B21
№ 263474-B22
Кабел
HPE Rack Option - CPU to IP/KVM Switch CAT5 cable (6ft, 8 Pack)
Предназначен заСървъри
ТипPatch Cable
Тип конектор 1RJ-45 Cat.5
Тип конектор 2RJ-45 Cat.5
Дължина, m1.8 m.
ЦвятRed

HPE Rack Option - CPU to IP/KVM Switc...

HPE Rack Option - CPU to IP/KVM Switch CAT5 cable (6ft, 8 Pack)
№ 263474-B22
№ 867982-B21
Аксесоар
HPE DL360 Gen10 Low Profile Riser Kit
СъвместимостHPE DL360 Gen10

HPE DL360 Gen10 Low Profile Riser Kit

HPE DL360 Gen10 Low Profile Riser Kit
№ 867982-B21
№ 766207-B21
Аксесоар
HP DL360 Gen9 SFF Embedded SATA Cable
СъвместимостProLiant DL360 Gen9 (2.5"), DL360 Gen9 Base (2.5"), DL360 Gen9 Entry (2.5"), DL360 Gen9 Performance (2.5")

HP DL360 Gen9 SFF Embedded SATA Cable

HP DL360 Gen9 SFF Embedded SATA Cable
№ 766207-B21
№ 786092-B21
Аксесоар
HP DL380 Gen9 8SFF H240 Cable Kit
СъвместимостHP DL380 Gen9

HP DL380 Gen9 8SFF H240 Cable Kit

HP DL380 Gen9 8SFF H240 Cable Kit
№ 786092-B21
№ 263474-B23
Кабел
HPE IP CAT5 Qty-8 12ft/3.7m Cable
Предназначен заСървъри
ТипPatch Cable
Тип конектор 1RJ-45 Cat.5
Тип конектор 2RJ-45 Cat.5
Дължина, m3.7 m.
ЦвятRed

HPE IP CAT5 Qty-8 12ft/3.7m Cable

HPE IP CAT5 Qty-8 12ft/3.7m Cable
№ 263474-B23
№ P06303-B21
Аксесоар
HPE ML30 Gen10 PCI Fan and Baffle Kit
СъвместимостHPE ProLiant ML30 Gen10, ML30 Gen10 Entry, ML30 Gen10 Perfomance, ML30 Gen10 Performance, ML30 Gen10 Solution
Х-ка 2NOTE: Included in SMB Performance and Solution Models.
Х-ка 3NOTE: Must be selected in 4LFF Hot Plug CTO Server and 8SFF Hot Plug CTO Server.
Х-ка 4NOTE: Must be selected in 4LFF NHP CTO Server and SMB Entry Model if M.2 SSD or any PCIe card (NIC, Smart Array controller, graphic card, etc.) is selected except 1Gb network adapters.

HPE ML30 Gen10 PCI Fan and Baffle Kit

HPE ML30 Gen10 PCI Fan and Baffle Kit
№ P06303-B21
№ BW928A
Аксесоар
HPE 1U Black Universal 10-pk Filler Panel
СъвместимостHPE servers
Х-ка 24.12 x 48.56 x 4.39 cm

HPE 1U Black Universal 10-pk Filler P...

HPE 1U Black Universal 10-pk Filler Panel
№ BW928A
№ 733664-B21
Аксесоар
HP 2U Cable Management Arm for Easy Install Rail Kit
СъвместимостHP ProLiant DL380p Gen8 Servers

HP 2U Cable Management Arm for Easy I...

HP 2U Cable Management Arm for Easy Install Rail Kit
№ 733664-B21
№ 407337-B21
Кабел
HPE Ext Mini SAS 1m Cable
Предназначен заСървъри
ТипNetwork
Тип конектор 1Mini SAS
Тип конектор 2Special connector
Дължина, m1 m.
ЦвятBlue
ДругиExternal

HPE Ext Mini SAS 1m Cable

HPE Ext Mini SAS 1m Cable
№ 407337-B21
№ 868000-B21
Аксесоар
HPE DL360 Gen10 8SFF Display Port/USB/Optical Drive Blank Kit
СъвместимостHPE DL360 Gen10
Х-ка 2NOTE: This kit is required for Optical Drive option (8SFF model only).

HPE DL360 Gen10 8SFF Display Port/USB...

HPE DL360 Gen10 8SFF Display Port/USB/Optical Drive Blank Kit
№ 868000-B21
№ AJ835A
Кабел
HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
Предназначен заСървъри
ТипNetwork Cable
Тип конектор 1LC, M
Тип конектор 2LC, M
Дължина, m2 m
ЦвятGreen
ДругиFirst End - 2 x LC Male, Second End - 2 x LC Male

HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8...

HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
№ AJ835A
1