P/N: 65QNED7EB3C
Телевизор, LG 65QNED7EB3C, 65" 4K QNED MiniLED Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 26 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Super Upscaling, WiFi 5, Bluetooth 5.3, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, AI Sound Pro, Google Cast, 2 pole Stand
LG телевизори >> LG 65QNED7EB3C
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV LG ThinQ |
| Smart асистент | Works with Apple Home, Works with Apple Airplay |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, LG Sound Sync, Sound Mode Share, Simultaneous Audio Output, AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Clear Voice Pro, WOW Orchestra |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, USB, Simplink (HDMI CEC), eARC (HDMI 2), CI Slot, 2 RF In |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 85 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.7 x 25.5 x 89.9 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 200 mm |