P/N: 43QNED7EB3C
Телевизор, LG 43QNED7EB3C, 43" 4K QNED MiniLED Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 26 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Super Upscaling, WiFi 5, Bluetooth 5.3, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, AI Sound Pro, Google Cast, 2 pole Stand
LG телевизори >> LG 43QNED7EB3C Препоръчителен сервиз
Препоръчителен сервиз
Характеристики
Размер на екрана, inch 43" (109.22 cm)
Вид на екрана Flat
Технология QNED
Резолюция 3840x2160
Smart функция webOS 26 ThinQ
Smart асистент Works with Apple Airplay2, Works with the Google Assistant
Честота, Hz 60Hz
Тунер DVB-T2/C/S2
Аудио 20W, 2.0 Channels, AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Clear Voice Pro, LG Sound Sync, Adaptive Acoustic Tuning, WOW Orchestra
Мрежа Ethernet
Безжична мрежа Wi-Fi Built in
Bluetooth Bluetooth
Изводи за свързване 3 HDMI, USB, eARC (HDMI 2), CI Slot, 2 RF in
Енергиен клас F
Консумация, kWh/1000h 51 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 95.9 x 18.8 x 60.7 cm
Цвят Black
VESA размер, mm 300 x 200 mm