P/N: OLED65G51LW
Телевизор, LG OLED65G51LW, 65" UHD OLED evo, 4K (3840 x 2160), DVB-C/T2/S2, Full Cinema Screnn, Alpha 11 AI 4K, 120Hz Native (VRR 144Hz), ThinQ AI, HDR10, VRR, NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync, Dolby Vision, Dolby Atmos, Wi-Fi 6, Bluetooth, HDMI, USB, Airplay 2, IC slot
LG телевизори >> LG OLED65G51LW
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Честота, Hz | 120Hz (up to 165Hz) |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 60W, 4.2 ch, Dolby Atmos, Clear Voice Pro, WiSA Ready, LG Sound Sync, Sound Mode Share, Bluetooth Surround Ready,a11 AI Sound Pro (Virtual 11.1.2 Up-mix), AI Acoustic Tuning, |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 3 USB, SPDIF, CI Slot, 2 RF In |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 85 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.1 x 26.3 x 86.5 (91.0) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 300 mm |