P/N: 65QNED92A6A
Телевизор, LG 65QNED92A6A, 65" 4K QNED MiniLED evo HDR Smart TV, 100Hz, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 8 AI Processor 4K, HDR 10, webOS 25 ThinQ, FreeSync, VRR 144Hz, Multi View, 4K Upscaling, Wi-Fi 6, Voice Controll, BT 5.3, AirPlay 2, CI, HDMI eARC, SPDIF, Silver
LG телевизори >> LG 65QNED92A6A
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 25 ThinQ |
| Честота, Hz | 100Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 40W, 2.2ch, Clear Voice Pro, AI Sound, AI Acoustic Tuning |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 2 USB, CI slot, 2 RF in, Digital Audio Out (Optical) |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 110 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.5 x 33.9 x 90.4 cm |
| Цвят | Silver |
| VESA размер, mm | 400 x 300 mm |