P/N: 65UA74003LB
Телевизор, LG 65UA74003LB, 65" 4K UltraHD TV 4K (3840x2160), DVB-T2/C/S2, webOS 25 Smart, ThinQ AI, Alpha 7 AI Processor, WiFi, HDR10 pro, HLG, ALLM/HGiG, 4K Upscaling, AI Sound pro, Multiple View, HDMI eARC, LAN, USB, Bluetooth, Google Cast, 2 Pole Stand, Silver
LG телевизори >> LG 65UA74003LB
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Smart асистент | ThinQ AI |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2ch, LG Sound Sync, AI Acoustic Tuning, Bluetooth Surround Ready, Clear Voice Pro, Tv Sound Mode Share, WOW Orchestra, Custom Sound Advisor, WiSA Ready |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, RJ-45, CI+ slot |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 100 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.6 x 34.7 x 90.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 400 mm |