P/N: 39GX900A-B
Монитор, LG 39GX900A-B, 39", OLED UltraGear 21:9 Curved, 0.03 ms, WQHD (3440x1440), 240Hz, HDR 10, 1500000:1, 250 cd/m2, DCI-P3 98.5%, VRR, Free-sync, G-Sync, USB-C, PD 65W, HDMI, DP, PBP, Speakers 7Wx2, LG Switch, Height, Swivel, Tilt, Black
LG монитори >> LG 39GX900A-B
Препоръчителен сервиз
| Препоръчителен сервиз |
|---|
| LG Център за обслужване на клиенти: тел. 0700 154 54, сайт: www.lge.com/bg |
Описание
| 39-инчовият WQHD (3440x1440) дисплей предлага 34% по-широка видимост от стандартните 16:9 екрани, осигурявайки остри и ясни визуални ефекти на целия обширен дисплей. Този WQHD OLED представя смело по-тъмни сенки, по-ярки светлини и ярки цветове за игра във всякаква среда. Насладете се на зашеметяващи визуални ефекти с LG WOLED. Създаден на базата на лидерството на LG в областта на OLED и оборудван с технологията Micro Lens Array+ (MLA+), той осигурява до 37,5% по-ярък SDR, оптимизирайки ефективността на осветлението и минимизирайки загубите. Той представлява стандартна яркост от 275 нита (APL 100%) и максимална яркост от 1300 нита (APL 1,5%), осигурявайки живи, реалистични цветове за потапящо и прецизно гейминг изживяване дори в ярко осветени помещения. Извитият OLED монитор с формат 21:9 осигурява поглъщащо и завладяващо изживяване както за игри, така и за различно развлекателно съдържание, благодарение на балансираното си и оптимизирано съотношение на страните. Потопете се в извивката 800R за последователно FOV (зрително поле) на бюро, проектирано така, че да съответства на естествената гледка, поставяйки ви в основата на нейната извивка. С постоянен 90-градусов зрителен ъгъл по целия екран, се осигуряват живи графики без изкривявания, докато изследвате вселената на игрите. Насладете се на несравнима дълбочина и жив реализъм с VESA DisplayHDR true black 400, което осигурява детайлно изразяване на черното дори в най-тъмните сцени. С контрастно съотношение с 1,5M, DCI-P3 98.5% (станд.) цветова гама се гарантира, че цветовете се показват с реалистични детайли, точно както са замислени първоначално. С антирефлекторно покритие, усъвършенстваните технологии за комфорт на очите на LG WOLED намаляват до минимум досадните отражения и поддържат комфорта на очите ви, като осигуряват кристално чиста игра с постоянна видимост. С UL сертификати в ключови области - ограничаване на вредното излагане на синя светлина и предотвратяване на разсейването от трептящи светлини - тези технологии спомагат за визуалния комфорт и допринасят за по-гладко игрово преживяване, независимо дали играете в ярко осветени помещения или в стаи с LED осветление. За бърза реакция от 0.03ms (GtG) и бърза честота на опресняване от 240Hz, намалявайки фантомните образи за кристално чисти, плавни визуализации. Гмурнете се в по-завладяващ геймплей с всеки кадър. Свържете лаптопа си с монитора с USB-C кабел за захранване до 65 W, което елиминира нуждата от отделен адаптер. Насладете се на WQHD резолюция и честота на опресняване 240 Hz чрез DP 1.4 или HDMI 2.1, което гарантира, че игрите ви ще продължат без прекъсване. Мониторът е сертифициран с ClearMR 13000, надхвърлящ тестовете на VESA с Clear Motion Ratio над 12500. Той улавя фините размазвания, които се появяват по краищата на движещите се обекти, и показва бързите движения с фини детайли. Мониторите LG UltraGear осигуряват плавен и адаптивен геймплей както за компютър, така и за конзола, независимо дали се впускате в динамичен екшън или изследвате огромни отворени светове. С наличието на поддръжка на HDMI 2.1 те предлагат гъвкава съвместимост - от клавиатура и мишка до джойстик - както и плавно движение, ниска латентност и ярки детайли за оптимизирано гейминг изживяване в различни жанрове и платформи. |
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 39" (99.1 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 800R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | OLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | OLED |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 0.03ms |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 7W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C (Power 65W) |
| USB хъб | 2 USB |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | Swivel |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | Height Adjust |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 38 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 88.7 x 32.2 x 49.5 (60.5) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |