P/N: 75QNED85A3C
Телевизор, LG 75QNED85A3C, 75" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, 120Hz Native (VRR 144Hz), DVB-T2/C/S2, ?8 AI, HDR 10 PRO, webOS 25 ThinQ, 4K Upscaling, WiFi 6, Dolby Vision, FreeSync, Google Cast, Bluetooth 5.3, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, 2 pole Stand
LG телевизори >> LG 75QNED85A3C
Описание
| Процесорът ни с изкуствен интелект може да разпознава съдържание по жанр. Въз основа на тази информация той предоставя най-оптималните настройки за качество на картината, за да осигури дълбочина и детайлност. Най-новата и уникална технология на LG за широка цветова гама, заместваща Quantum Dot, осигурява по-добро възпроизвеждане на цветовете. AI Super Upscaling и Dynamic Tone Mapping Pro анализират елементите на всеки кадър, за да подобрят резолюцията, яркостта, дълбочината и чистотата на картината. Усъвършенствани алгоритми научават предпочитанията ви, като разглеждат 1,6 милиарда възможности за изображения. Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас. Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага. Само говорете на телевизора си, тъй като той може да класифицира желанията ви и да реагира по подходящ начин. Управлявайте телевизора си лесно с AI Magic Remote – без да е необходимо допълнително устройство! Лесните, но мощни функции за натискане, плъзгане и пускане правят работата с webOS интуитивна и бърза. Гледайте любимите си филми, спортни предавания и игри на LG Ultra Big TV. Потопете се във високата резолюция на свръхмащабен екран. Тънкият дизайн придава изтънченост на вашето помещение. Прецизната корекция на тона подобрява яснотата на звука за изключително аудио изживяване. LG QNED ТВ и LG Саундбар са идеалното съчетание, създадено да работи хармонично заедно, за да осигури многопластова звукова среда. Synergy Bracket позиционира перфектно вашия LG Саундбар, като осигурява оптимален звук в един хармоничен стил. Насладете се на най-добрите игри със 144Hz VRR и AMD FreeSync Premium. Включете се в играта, без забавяне и размазване. Насладете се на филмите както ги е замислил режисьорът с режимите Ambient FILMMAKER MODE и Dolby Vision с компенсация на околната светлина, адаптиращи се към светлината на помещението и запазва визуализацията възможно най-близка до първоначалния й вид. |
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 75" (190.50 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 25 |
| Динамичен контраст | Dynamic Tone Mapping |
| Честота, Hz | 120Hz (up to 144Hz) |
| Тунер | DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S |
| Аудио | 20W, 2.0ch, Clear Voice Pro, WOW Orchestra, LG Sound Sync, Sound Mode Share, AI Sound, AI Acoustic Tuning |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4HDMI, 2 USB, CI Slot, 2 RF in, Digital Audio Out (Optical) |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 83 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 167.7 x 37.0 x 105.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 300 mm |