P/N: 75UA75006LA
Телевизор, LG 75UA75006LA, 75" 4K UltraHD TV 4K (3840x2160), DVB-T2/C/S2, webOS 25 Smart, ThinQ AI, ?7 AI, WiFi, HDR10 pro, HLG, ALLM/HGiG, 4K Upscaling, AI Sound pro, Multiple View, HDMI eARC, LAN, USB, Bluetooth, Google Cast, 2 Pole Stand, Black
LG телевизори >> LG 75UA75006LA
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 75" (190.50 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 25 |
| Динамичен контраст | Dynamic Tone Mapping |
| Честота, Hz | 50Hz |
| Тунер | DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S |
| Аудио | 20W, 2.0 ch, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, AI Sound, Bluetooth Surround Ready |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 137 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 166.8 x 34.4 x 103.1 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 300 mm |