P/N: 65QNED70A6A
Телевизор, LG 65QNED70A6A, 65" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice ID, Bluetooth 5.0, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Google Cast, 2 pole Stand
LG телевизори >> LG 65QNED70A6A
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S |
| Аудио | 20W, 2ch, Clear Voice Pro, AI Sound, WOW Orchestra |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 1 USB, CI slot, 2 RF in, Digital Audio Out (Optical) |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 100 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 145.5 x 25.5 x 90.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 200 mm |