P/N: 43QNED70A6A
Телевизор, LG 43QNED70A6A, 43" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice ID, Bluetooth 5.0, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Google Cast, 2 pole Stand
LG телевизори >> LG 43QNED70A6A
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 43" (109.22 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S |
| Аудио | 20W, 2.0ch, LG Sound Sync, Clear Voice Pro, Bluetooth Surround Ready, AI Acoustic Tuning |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 1 USB, CI slot, 2 RF in, Digital Audio Out (Optical) |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 54 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 96.8 x 18.8 x 60.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |