P/N: 75QNED87A3B
Телевизор, LG 75QNED87A3B, 75" 4K QNED MiniLED HDR Smart TV, 100Hz, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, A8 AI Processor 4K, HDR 10, webOS 25 ThinQ, FreeSync, VRR 120Hz, Multi View, 4K Upscaling, Wi-Fi 6, Voice Controll, Bluetooth 5.3, AirPlay 2, CI, HDMI eARC, SPDIF, Cresce
LG телевизори >> LG 75QNED87A3B
Описание
| Процесорът ни с изкуствен интелект може да разпознава съдържание по жанр. Въз основа на тази информация той предоставя най-оптималните настройки за качество на картината, за да осигури дълбочина и детайлност. Най-новата и уникална технология на LG за широка цветова гама, заместваща Quantum Dot, осигурява по-добро възпроизвеждане на цветовете. AI Super Upscaling и Dynamic Tone Mapping Pro анализират елементите на всеки кадър, за да подобрят резолюцията, яркостта, дълбочината и чистотата на картината. Прецизният контрол на светлината на Advanced Local Dimming ви позволява да виждате ясно всеки детайл. Усъвършенствани алгоритми научават предпочитанията ви, като разглеждат 1,6 милиарда възможности за изображения. Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас. Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага. Само говорете на телевизора си, тъй като той може да класифицира желанията ви и да реагира по подходящ начин. Управлявайте телевизора си лесно с AI Magic Remote – без да е необходимо допълнително устройство! Лесните, но мощни функции за натискане, плъзгане и пускане правят работата с webOS интуитивна и бърза. Възползвайте се от предимствата на най-новите функции и софтуер с годишни актуализации. Гледайте любимите си филми, спортни предавания и игри на LG Big TV. Потопете се във високата резолюция на свръхмащабен екран. Тънкият дизайн придава изтънченост на вашето помещение. Прецизната корекция на тона подобрява яснотата на звука за изключително аудио изживяване. LG QNED ТВ и LG Саундбар са идеалното съчетание, създадено да работи хармонично заедно, за да осигури многопластова звукова среда. Synergy Bracket позиционира перфектно вашия LG Саундбар, като осигурява оптимален звук в един хармоничен стил. Насладете се на най-добрите игри със 144Hz VRR и AMD FreeSync Premium. Включете се в играта, без забавяне и размазване. |
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 75" (190.50 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Честота, Hz | 100Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2ch, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, AI Acoustic Tuning |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 83 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 167.7 x 37.0 x 104.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 300 mm |