P/N: 43QNED80A3A
Телевизор, LG 43QNED80A3A, 43" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, a7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.1, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Google Cast, 2 pole Stand
LG телевизори >> LG 43QNED80A3A
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 43" (109.22 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 25 ThinQ |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2.0 ch, Clear Voice Pro, AI Sound a7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), AI Acoustic, TuningLG Sound Sync, Sound Sharing Mode, Bluetooth Surround Ready (2-way playback), WOW Orchestra |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 54 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 96.8 x 25.7 x 63.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |