P/N: 43NANO80A3B
Телевизор, LG 43NANO80A3B, 43" 4K HDR Smart Nano Cell TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, AI Alpha 7, HDR 10 PRO, webOS 25, ThinQ AI, VRR, ALLM, HGiG, WiFi, Clear Voice, AI Upscaling, Bluetooth, Hdmi e-ARC , CI, LAN, AirPlay2, Chromecast, 2 Pole stand, Black
LG телевизори >> LG 43NANO80A3B
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 43" (109.22 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | NanoCell |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 25 ThinQ |
| Smart асистент | Works with Apple Home, Google Cast, Voice ID, Works with Apple Airplay2 |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2.0 Channels, Alpha 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Clear Voice Pro, LG Sound Sync, AI Acoustic Tuning, Mode Sharing Sound |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 54 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 96.7 x 20.0 x 62.1 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |