P/N: 75NANO80A3B
Телевизор, LG 75NANO80A3B, 75" 4K HDR Smart Nano Cell TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, AI Alpha 7, HDR 10 PRO, webOS 25, ThinQ AI, VRR, ALLM, HGiG, WiFi, Clear Voice, AI Upscaling, Bluetooth, Hdmi e-ARC , CI, LAN, AirPlay2, Chromecast, 2 Pole stand, Black
LG телевизори >> LG 75NANO80A3B
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 75" (190.50 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | NanoCell |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Честота, Hz | 50Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2ch, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, AI Acoustic Tuning |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, CI Slot, RF In, Optical Digital Audio Out |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 127 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 167.8 x 36.1 x 102.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 400 mm |