P/N: 34WR55QK-B
Монитор, LG 34WR55QK-B 34" UltraWide AG , Curved 21:9 VA Panel, 5ms, 3000:1, 300 cd/m2, WQHD 3440x1440, HDR10, sRGB 99% , USB type-C 65W , 100Hz, HDMI, DisplayPort, PBP, Height Adjustable, Tilt, Reader Mode, Headphone Out, Black
LG монитори >> LG 34WR55QK-B 34" UltraWide AG
Препоръчителен сервиз
| Препоръчителен сервиз |
|---|
| LG Център за обслужване на клиенти: тел. 0700 154 54, сайт: www.lge.com/bg |
Описание
| UltraWide QHD (3440x1440) с извивка 1800R и съотношение на страните 21:9 е страхотен за работа, тъй като може да показва различни програми едновременно. 34WR55QK ви позволява да виждате множество съдържание от два компютъра с функцията „Картина до картина“ (PBP) за ефективна работа. Приложението LG Switch помага да оптимизирате монитора в съответствие с вашата работа и живот. Лесно разделяте екрана на до 6 области, променяте темата или стартирате видео разговор с бутон за бърз достъп. HDR технологията вече се прилага към различно съдържание. Този монитор е съвместим с индустриалния стандарт HDR10 (High Dynamic Range), базиран на sRGB 99% цветова гама, поддържащ специфични нива на цвят и яркост, които позволяват на зрителите да се наслаждават на драматичните цветове на съдържанието. USB Type-C портовете позволяват показване, прехвърляне на данни и зареждане на свързано устройство (до 65 W), позволявайки поддръжка за вашия лаптоп едновременно чрез един кабел. Този монитор предлага USB Type-C, DisplayPort, HDMI и USB (Downstream3.0), съвместими със съществуващи устройства за плавно изображение и изходен порт за слушалки, поддържащ хардуерна свързаност. Постигнете оптимално позициониране с ергономичната стойка: лесно монтиране с едно щракване, както и лесно регулиране на височината и наклона за вашето идеално изживяване при гледане. Режимът за четене регулира температурата на цвета и яркостта, за да намали умората на очите и да осигури комфорт при четене на документи на монитор. Защита от трептене намалява невидимото трептене на екрана, което помага за намаляване на напрежението в очите. Той осигурява комфортна работна среда за дълго време. |
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1800R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB type-C |
| USB хъб | 2 USB 3.0 |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 28 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 80.9 x 26.0 x 45.8 (56.8) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |