P/N: 65GP7265E
Телевизор, Sharp 65GP7265E, 65" QLED Google TV, 4K Ultra HD 3840x2160 Frameless, AQUOS, DVB-T/T2/C/S/S2, Active Motion 1200, HDR10, Dolby Atmos, Dolby Vision, Google Assistant, HARMAN/KARDON, Chromecast Built-in, Aluminium, USB, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, Solar RC
SHARP телевизори >> Sharp 65GP7265E
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Google TV |
| Smart асистент | Google Assistant |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Аудио | 2 x 12W, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Atmos, Harman-Kardon Technology |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 2 USB, RJ-45, Antenna In, Satellite In, 3.5mm Headphone jack/line-out, Digital Optical Audio Output |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 99 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.7 x 27.7 x 92.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 200 mm |