P/N: 27MR400-B
Монитор, LG 27MR400-B, 27" IPS, 5ms (GtG at Faster), 100Hz, 1300:1, Dynamic Action Sync, 250 cd/m2, Full HD 1920x1080, sRGB 99%, AMD FreeSync, Flicker Safe, Reader Mode, D-Sub, HDMI, Headphone Out, Tilt, Black
LG монитори >> LG 27MR400-B
Препоръчителен сервиз
| Препоръчителен сервиз |
|---|
| LG Център за обслужване на клиенти: тел. 0700 154 54, сайт: www.lge.com/bg |
Описание
| LG монитор с технология IPS, който подчертава производителността дисплеите с течни кристали. Може да осигури точно възпроизвеждане на цветовете и да помогне на потребителите да гледат екрана под широк ъгъл. Бързите 100 Hz осигуряват плавно зареждане на кадрите в различни програми. Освен това можете да се насладите на реалистична игра с по-малко накъсване на екрана и размиване на движението. Режимът за четене настройва цветовата температура и осветеността, поддържайки подходящо изживяване при четене на монитор. Защитата от трептене намалява невидимото трептене на екрана и спомага за осигуряване на удобна работна среда за дълъг период от време. С технологията AMD FreeSync, геймърите могат да се насладят на плавно, ясно движение в игри с висока разделителна способност и динамика. На практика тя елиминира накъсването и трептенето на екрана, осигурявайки завладяващо игрово изживяване. Black Stabilizer (Стабилизитор на черното) помага на геймърите да откриват снайперисти, криещи се в най-тъмните места, и бързо да се ориентират в светкавичните експлозии. |
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms (GtG) |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Стандарти | CE, Erp, TUV, FCC-B, CE |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 20 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.2 x 12.0 x 45.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |