P/N: LS32BG850NPXEN
Монитор, Samsung LS32BG850N 32" Odyssey Neo G8,Curved VA, 240Hz, 1 ms, 3840x2160, DP, 2xHDMI, USB Hub, White
SAMSUNG монитори >> Samsung LS32BG850N 32" Odyssey Neo G8
Препоръчителен сервиз
| Препоръчителен сервиз |
|---|
| SAMSUNG контактен център, тел. 07001 33 11, сайт: www.samsung.com/bg |
Описание
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1000R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Contrast |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 2 USB |
| Наклон | -9° ~ -13° |
| Хоризонтално завъртане | 15° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 33 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.3 x 31.1 x 60.6 cm |
| Цвят | Black/White |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |