P/N: BBH3ZOO28
Прахосмукачка, Bosch BBH3ZOO28, Cordless Handstick Vacuum cleaner 2 in 1 Flexxo Gen2 ProAnimal, Serie 4, 28V, 82 dB(A), ProAnimal brush with LEDs, built-in accessories, Red
BOSCH дребна електродомакинска техника >> Bosch BBH3ZOO28
Характеристики
| Тип | Handheld |
|---|---|
| Почистване, тип | Dry |
| Мощност, W | - |
| Напрежение, V | 25.2 V |
| Всмукателна мощност, AW | - |
| Торбичка | Bagless |
| Филтър | Washable filter |
| Капацитет на торбичката/контейнер, l | 0.40 l |
| Ниво на шума, dB | 82 dB |
| Телескопична тръба | - |
| Регулиране на мощността | Handle |
| Дължина на кабела, m | - |
| Основна четка | ProAnimal brush with LED |
| Допълнителни четки | 2 in 1 brush for furniture and upholstery |