P/N: 32LQ630B6LA
Телевизор, LG 32LQ630B6LA, 32" LED HD TV, 1366x768, DVB-T2/C/S2, webOS Smart, Virtual surround Plus, Dolby Audio, WiFi, Active HDR, HDMI, Airplay2, CI, LAN, USB, Bluetooth, Two Pole Stand, Black
LG телевизори >> LG 32LQ630B6LA
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat, alpha 5 AI Processor Gen5 |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1366x768 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Smart асистент | Netflix compatibility, Amazon compatibility |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 10W, 2.0 ch, Virtual surround Plus, Dolby Audio |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 73.6 x 18.0 x 46.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |