P/N: 43HL4265E
Телевизор, Sharp 43HL4265E, 43" Google TV, 4K Ultra HD 3840x2160 Frameless, 1 000 000:1, AQUOS, DVB-T/T2/C/S/S2, Active Motion 1000, HDR10, Dolby Atmos, Dolby Vision, Google Assistant, Google Cast, HDMI 2.1 with eARC, 3.5mm Headphone jack / line-out, USB, Wi-Fi
SHARP телевизори >> Sharp 43HL4265E Препоръчителен сервиз
Препоръчителен сервиз
Характеристики
Размер на екрана, inch 43" (109.22 cm)
Вид на екрана Flat
Технология LED
Резолюция 3840x2160
Smart функция Google TV, YouTube, Netflix
Smart асистент Google Assistant With Microphone
Динамичен контраст 1 000 000:1
Тунер DVB-T/T2/C/S/S2
Аудио 2x 10W, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4,Dolby Atmos, Sound Equalizer
Мрежа Ethernet
Безжична мрежа Wi-Fi Built in
Bluetooth Bluetooth
Изводи за свързване 4 HDMI, 2 USB, Antenna In, Satellite In, 3.5mm Headphone jack / line-out, Mini Composite/CVBS + Audio input, Digital Optical Audio Output
Енергиен клас F
Консумация, kWh/1000h 45 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 95.7 x 23.0 x 61.9 cm
Цвят Black
VESA размер, mm 300 x 300 mm