P/N: 65UR762H3ZC
Телевизор, LG 65UR762H3ZC, 65" Hospitality TV webOS, Slim Design, 4K Ultra HD (3,840 x 2,160), 400 nit, HDR 10 Pro, DVB-T2/C/S2, ?8 AI, HDR 10 PRO, webOS 25 ThinQ, 4K Upscaling, WiFi 6, Hotel Mode, USB Cloning, Bluetooth Sound Sync, Wi-Fi, HDMI2, CI, RJ45, RS-232C
LG телевизори >> LG 65UR762H3ZC
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, AI Sound, AI Acoustic Tuning, LG Sound Sync |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, 2 RF In, CI Slot, RS232C |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 111 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 145.4 x 5.7 x 83.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 300 mm |