P/N: 65UA751C0LA
Телевизор, LG 65UA751C0LA, 65" 4K UltraHD TV 3840 x 2160, DVB-T2/C/S2, Smart TV LG ThinQ, 4K Upscaling, HDR10 Pro, HGiG, HLG, Built-in Wi-Fi, AI Sound Virtual 5.1 Up-mix, Simplink, HDMI, LAN, USB, Bluetooth, SPDIF, Hotel mode, Ceramic Black
LG телевизори >> LG 65UA751C0LA
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV LG ThinQ |
| Smart асистент | Works with Google Cast, Works with Apple Airplay2 |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x10W, Dolby Digital, AI Sound Virtual 5.1 Up-mix |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 2 HDMI, USB, CI Slot, SPDIF (Optical Digital Audio Out), RS-232C |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 100 kWh |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 200 mm |