P/N: 34U650A-B
Монитор, LG 34U650A-B, 34" UltraWide 21:9, IPS, Curved, 100 Hz, 5ms, 1000:1, 300cd/m2, WQHD 3440x 1440, sRGB 99%, HDR 10, HDMI, DisplayPort, USB-C, PD- 96 W, DP, Reader mode, Dynamic Action Sync, PIP, PBP, Tilt, Height (Range), Pivot, Speacers 2x7W, LG Switch, B
LG монитори >> LG 34U650A-B
Препоръчителен сервиз
| Препоръчителен сервиз |
|---|
| LG Център за обслужване на клиенти: тел. 0700 154 54, сайт: www.lge.com/bg |
Описание
| Резолюцията UltraWide QHD (3440x1440) със съотношение на страните 21:9 предлага достатъчно екранно пространство за едновременно стартиране на множество програми, което повишава ефективността на работата. Извивката 3800R следва естественото зрително поле, за да намали изкривяването, докато екранът с почти безрамкова дизайн от 3 страни осигурява широк дисплей за по-завладяващо и комфортно зрително изживяване. Останете свързани с лекота, използвайки USB-C, DisplayPort и HDMI портове, които поддържат широка гама от устройства. USB-C портът позволява извеждане на изображение, прехвърляне на данни и зареждане на лаптоп (до 96 W) чрез един удобен кабел. Дълбокият и великолепен звук от вградените 7W високоговорители, оборудвани с DepthSound за подобряване на басовия диапазон, осигурява напълно поглъщащо гейминг изживяване. Възползвайте се от бързо време за реакция от 5 ms (GtG), което минимизира фантомните образи за ясни и плавни визуализации. Поддържайте контрол във всяка игра с надеждна скорост и плавно движение. Регулира цветовата температура и яркостта, за да намали умората на очите при продължително разглеждане на документи. Минимизира невидимото трептене на екрана, за да намали напрежението в очите и да осигури по-комфортно зрително изживяване при продължителна употреба. Елегантната L-образна стойка помага да поддържате пространството си подредено и е ергономично проектирана за комфорт, позволявайки лесно накланяне, завъртане и регулиране на височината, за да отговарят на вашия ъгъл на гледане и стойка. С поддръжка за монтаж с едно щракване, може да се инсталира бързо и лесно. |
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 3800R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 7W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 30 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 81.6 x 26.7 x 38.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |