P/N: 34G630A-B
Монитор, LG 34G630A-B, 34", UltraGear 21:9 Curved, VA, 1ms MBR, 5ms, WQHD (3440x1440), 240Hz, HDR 400, 4000:1, 300cd/m2, DCI-P3 95%, Free-sync, NVIDIA G-SYNC Compatible, VRR, USB, USB-C, HDMI, DP, Speakers 5Wx2, PIP, PBP, Height, Swivel, Tilt, Black
LG монитори >> LG 34G630A-B
Препоръчителен сервиз
| Препоръчителен сервиз |
|---|
| LG Център за обслужване на клиенти: тел. 0700 154 54, сайт: www.lge.com/bg |
Описание
| Със своя широк 34-инчов UltraWide WQHD (3440?1440) дисплей, UltraGear осигурява по-широко платно, което може да помогне за подобряване на визуалната яснота и детайлност. WQHD допринася за по-ясни изображения и допълнително екранно пространство, предлагайки по-ангажиращо изживяване за тези, които ценят както размера, така и резолюцията. Извитият WQHD монитор с формат 21:9 осигурява поглъщащо и завладяващо изживяване както за игри, така и за различно развлекателно съдържание, благодарение на балансираното си и оптимизирано съотношение на страните. Нашият геймърски монитор поддържа широк спектър от цветове, 95% (станд.) на цветната гама DCI-P3, и възпроизвежда висококачествен цвят с VESA DisplayHDR 400, което ви предоставя реалистично игрово изживяване. За да осигури честота на опресняване от 240Hz за плавни, кристално чисти визуализации, като същевременно се минимизира размазването при движение. Гмурнете се в по-завладяващ геймплей с всеки кадър. Минимизирайте накъсванията и забавянията с технологията AMD FreeSync™ Premium на WQHD геймърски монитор. Насладете се на значително намалено накъсване и забавяне на екрана за плавен и кристално ясен геймплей.FPS броячът ще ви позволи да видите колко добре се зарежда всичко. Независимо дали редактирате, играете игри или гледате филм, всеки кадър е важен, а с FPS броячът ще получавате данни в реално време. Изживейте нашия практически безрамков дизайн, съчетан с напълно регулируема основа за завъртане, накланяне, височина и въртене по оста.L-образната стойка е изработена, за да спести място и да елиминира мъртвите зони, правейки вашата работна среда чиста и ефективна. |
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 4 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 32 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 80.9 x 24.9 x 47.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |