P/N: 34G600A-B
Монитор, LG 34G600A-B, 34", UltraGear 21:9 Curved, VA, 1ms MBR, 5ms, WQHD (3440x1440), 160Hz, HDR 10, 4000:1, 300cd/m2, sRGB 99%, Free-sync, NVIDIA G-SYNC Compatible, VRR, HDMI, DP, Speakers 5Wx2, LG Switch, Height, Swivel, Tilt, Black
РАЗШИРЕТЕ ЕКРАННОТО ПРОСТРАНСТВО ЗА ИГРИ
36
LG монитори >> LG 34G600A-B Препоръчителен сервиз
Препоръчителен сервиз
LG Център за обслужване на клиенти: тел. 0700 154 54, сайт: www.lge.com/bg
Описание
Характеристики
Размер на екрана, inch 34" (86.36 cm)
Вид на екрана Curved 1800R
Широкоекранен 21:9
Технология LED
Smart OS -
Тип на матрицата VA
Тип на дисплея Anti-Glare
Сензорен дисплей -
Резолюция 3440x1440
Време за реакция, ms 5ms
Честота на опресняване, Hz 160Hz
Яркост, cd/m2 300cd/m2
Статичен контраст 4 000:1
Динамичен контраст 4 000:1
Ъгъл на видимост H/ V 178° / 178°
Тип синхронизация AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
Тунер -
Web камера, MP -
Вградени говорители 5W x2
Ethernet (RJ-45) порт -
HDMI 2 HDMI
DVI -
Display port DisplayPort
Последователно свързване -
VGA -
USB-C -
USB хъб -
Наклон Tilt
Хоризонтално завъртане Swivel
Вертикално завъртане -
Регулиране на височина Height
Енергиен клас G
Консумация, kWh/1000h 32 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 80.9 x 24.9 x 47.0 cm
Цвят Black
VESA размер, mm 100 x 100 mm