P/N: 34GX90SA-W
Monitor, LG 34GX90SA-W, 34", OLED UltraGear 21:9 Curved Smart, IPS 0.03 ms, WQHD (3440x1440), 240Hz, HDR 10, 1500000:1, 250 cd/m2, DCI-P3 98.5%, USB 3.0, VRR, Free-sync, G-Sync, USB-C, PD 65W, HDMI, DP, PBP, Speakers, LG Switch, Height, Swivel, Tilt, White
LG монитори >> LG 34GX90SA-W Recommended service
Recommended service
LG Център за обслужване на клиенти: тел. 0700 154 54, сайт: www.lge.com/bg
Characteristic
Screen size, inch 34" (86.36 cm)
Screen type Curved 800R
Widescreen 21:9
Technology OLED
Smart OS Smart webOS
Matrix, type IPS
Display Type Anti-Glare
Touchscreen -
Resolution 3440x1440
Response time, ms 0.03ms
Refresh rate, Hz 240Hz
Brightness, cd/m2 275cd/m2
Static contrast 1 500 000:1
Dynamic contrast 1 500 000:1
Viewing Angle H / V 178° / 178°
Type of synchronization FreeSync Premium, G-Sync Compatible
Tuner -
Web camera, MP -
Built in speakers 7W x2
Ethernet (RJ-45) port RJ-45
HDMI HDMI
DVI -
Display port DisplayPort
Daisy chain -
VGA -
USB-C USB-C (PD 65W)
USB hub 2 USB
Tilt Tilt
Horizontal rotation Swivel
Vertical rotation -
Height adjustment Height
Energy class G
Consumption, kWh / 1000h 32 kWh
Dimensions with stand (W, D, H), cm 78.4 x 29.1 x 47.0 cm
Color White
VESA size, mm 100 x 100 mm