P/N: LH24OHBEBGBXEN
Широкоформатен дисплей, Samsung 24" OHB Outdoor Signage, IP56, 24/7, 3500nits Black
SAMSUNG широкоформатни дисплеи >> Samsung 24" OHB Outdoor Signage
Препоръчителен сервиз
| Препоръчителен сервиз |
|---|
| SAMSUNG контактен център, тел. 07001 33 11, сайт: www.samsung.com/bg |
Описание
Характеристики
| Дисплей, inch | 24" (60.96 cm) |
|---|---|
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Сензорен дисплей | - |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Време за реакция, ms | 14ms |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Яркост, cd/m2 | 1500 nits |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Contrast |
| Вградени говорители | - |
| Медия плейър | Tizen 6.5, 8GB |
| Входове | HDMI In, 2 USB, RS-232 |
| Външен контрол | RJ45 In |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 573 x 60 x 342 mm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |