P/N: 27B1U5601H/00
Монитор, Philips 27B1U5601H, 27" IPS WLED, 2560x1440@75Hz, 4ms GtG, 350cd m/2, 1000:1, DCR 50M:1, FlickerFree, Low Blue Light, 5Wx2, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, HDMI, DP, USB hub
PHILIPS монитори >> Philips 27B1U5601H
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 50 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30 - 114 kHz/48 - 75 Hz |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB-C (upstream, DP Alt mode, Data, PD up to 100 W), USB-C (downstream, Data, PD 15 W) |
| USB хъб | USB 3.2, Gen 2/10 Gbps; 4 USB-A downstream |
| Наклон | -5° ~ 30° |
| Хоризонтално завъртане | ± 180° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 22.5 x 53.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |