P/N: 34WR50QK-B
Монитор, LG 34WR50QK-B, 34" UltraWide Curved, AG, VA, 5ms, 1ms MBR, 3000:1, 300 cd/m2, 21:9, WQHD 3440x1440, HDR 10, sRGB 99%, FreeSync, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, Tilt, Reader Mode, PBP, Headphone Out, Black
LG монитори >> LG 34WR50QK-B
Препоръчителен сервиз
| Препоръчителен сервиз |
|---|
| LG Център за обслужване на клиенти: тел. 0700 154 54, сайт: www.lge.com/bg |
Описание
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1800R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 80.9 x 22.3 x 48.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |