P/N: 39GX90SA-W
Monitor, LG 39GX90SA-W, 39", OLED UltraGear 21:9 Curved Smart, IPS 0.03 ms, WQHD (3440x1440), 240Hz, HDR 10, 1500000:1, 250 cd/m2, DCI-P3 98.5%, USB 3.0, VRR, Free-sync, G-Sync, USB-C, PD 65W, HDMI, DP, PBP, Speakers, LG Switch, Height, Swivel, Tilt, White
LG монитори >> LG 39GX90SA-W
Recommended service
| Recommended service |
|---|
| LG Център за обслужване на клиенти: тел. 0700 154 54, сайт: www.lge.com/bg |
Characteristic
| Screen size, inch | 39" (99.1 cm) |
|---|---|
| Screen type | Curved 800R |
| Widescreen | 21:9 |
| Technology | OLED |
| Smart OS | Smart webOS |
| Matrix, type | OLED |
| Display Type | Anti-Glare |
| Touchscreen | - |
| Resolution | 3440x1440 |
| Response time, ms | 0.03ms |
| Refresh rate, Hz | 240Hz |
| Brightness, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Static contrast | 1 500 000:1 |
| Dynamic contrast | 1 500 000:1 |
| Viewing Angle H / V | 178° / 178° |
| Type of synchronization | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible |
| Tuner | - |
| Web camera, MP | - |
| Built in speakers | - |
| Ethernet (RJ-45) port | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Daisy chain | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C (Power 65W) |
| USB hub | 2 USB |
| Tilt | Tilt |
| Horizontal rotation | Swivel |
| Vertical rotation | - |
| Height adjustment | Height Adjust |
| Energy class | G |
| Consumption, kWh / 1000h | 40 kWh |
| Dimensions with stand (W, D, H), cm | 88.7 x 32.2 x 60.5 cm |
| Color | White |
| VESA size, mm | 100 x 100 mm |