P/N: 65NANO80A3B
Телевизор, LG 65NANO80A3B, 65" 4K HDR Smart Nano Cell TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, AI Alpha 7, HDR 10 PRO, webOS 25, ThinQ AI, VRR, ALLM, HGiG, WiFi, Clear Voice, AI Upscaling, Bluetooth, Hdmi e-ARC , CI, LAN, AirPlay2, Chromecast, 2 Pole stand, Black
LG телевизори >> LG 65NANO80A3B
Характеристики
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | NanoCell |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 25 ThinQ |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2.0 Channels, Alpha 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Clear Voice Pro, LG Sound Sync, Simultaneous Audio Outings, AI Acoustic Tuning, Mode Sharing Sound |