Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..
  • на склад
  • нови цени
  • нов продукт
  • с намаление
  •  
  • промоция
  • с подарък
  • разпродажба
  • ремаркетирани

НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ

1

№ NBG-418NV2-EU0101F
ZyXEL NBG-418N v2, Router Wireless 802.11n (300Mbps), 4x10/100Mbps, WPA2, 2x 5dBi antenna
Брой портове WAN (скорост)1x10/100Base-TX
Брой портове LAN (скорост)4x10/100Base-TX
WLAN стандарт802.11b, 802.11g, 802.11n
Сигурност64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK; Wi-Fi Protected Setup (WPS)
VPN (брой мрежи, стандарти)VPN Pass-through: IPSec, PPTP, L2TP
ДругиTwo 5 dBi fixed external antennas

ZyXEL NBG-418N v2, Router Wireless 80...

ZyXEL NBG-418N v2, Router Wireless 802.11n (300Mbps), 4x10/100Mbps, WPA2, 2x 5dBi antenna
№ NBG-418NV2-EU0101F
№ NBG2105-EU0101F
ZyXEL NBG2105, Wireless Mini Travel Router, 802.11n (150Mbps), WPS button, Clone MAC adress button, Router/Client/WISP mode switch, 1x RJ45, 1x miniUSB
Брой портове WAN (скорост)1x10/100Base-TX
WLAN стандарт802.11b, 802.11g, 802.11n
Портове USB1x USB 2.0 Micro connector
СигурностWireless Security: WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK; Network Address Translation (NAT)
ДругиWLAN Features: Router mode, AP mode, WISP with Universal Repeater mode, Client mode, Wi-Fi Protected Setup (WPS), Wi-Fi Multimedia (WMM), Auto channel selection, Wireless output power management

ZyXEL NBG2105, Wireless Mini Travel R...

ZyXEL NBG2105, Wireless Mini Travel Router, 802.11n (150Mbps), WPS button, Clone MAC adress button, Router/Client/WISP mode switch, 1x RJ45, 1x miniUSB
№ NBG2105-EU0101F
№ NBG6515-EU0101F
ZyXEL NBG6515, Simultaneous Dual-band Wireless AC750 Home Router, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+433Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4x Giga LAN, 1x Giga WAN, Multiple Mode (Router/AP/Repeater), WPA2, QoS, WPS button, 2x 5dBi antennas
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000Base-T
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Портове USB1 x USB
СигурностWi-Fi Protected Setup (WPS), Network Address Translation (NAT)
VPN (брой мрежи, стандарти)VPN Pass-through: IPSec/PPTP/L2TP
ДругиDimensions (WxDxH): 175 x 115 x 23 mm

ZyXEL NBG6515, Simultaneous Dual-band...

ZyXEL NBG6515, Simultaneous Dual-band Wireless AC750 Home Router, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+433Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4x Giga LAN, 1x Giga WAN, Multiple Mode (Router/AP/Repeater), WPA2, QoS, WPS button, 2x 5dBi antennas
№ NBG6515-EU0101F
№ NBG6616-EU0101F
ZyXEL NBG6616, Simultaneous Dual-Band Wireless AC1200 Media Router, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4xGiga LAN, 1xGiga WAN, 2xUSB (NetUSB), DoS prevention, WPA2, QoS, Bandwidth management, WPS button
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000Base-T
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Портове USB2 x USB (NetUSB) ports
СигурностWireless Security: 64/128 bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2- PSK; Wi-Fi Protected Setup (WPS); Network Address Translation (NAT)
VPN (брой мрежи, стандарти)VPN Pass-through: IPSec/PPTP/L2TP
ДругиDimensions (WxDxH): 180 x 30 x 120 mm

ZyXEL NBG6616, Simultaneous Dual-Band...

ZyXEL NBG6616, Simultaneous Dual-Band Wireless AC1200 Media Router, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4xGiga LAN, 1xGiga WAN, 2xUSB (NetUSB), DoS prevention, WPA2, QoS, Bandwidth management, WPS button
№ NBG6616-EU0101F
№ NBG6617-EU0101F
ZyXEL NBG6617, Simultaneous Dual-Band MU-MIMO Wireless AC1300 Media Router, 802.11ac (400Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4xGiga LAN, 1xGiga WAN, 1xUSB 3.0, SPI firewall, DoS prevention, WPA2, QoS, Bandwidth management
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000Base-T
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Портове USB1 x USB 3.0
СигурностWireless Security: WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK; Wi-Fi Protected Setup (WPS); Network Address Translation (NAT); Stateful Packet Inspection (SPI)
ДругиDimensions (WxDxH): 170 x 117 x 29.2 mm

ZyXEL NBG6617, Simultaneous Dual-Band...

ZyXEL NBG6617, Simultaneous Dual-Band MU-MIMO Wireless AC1300 Media Router, 802.11ac (400Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4xGiga LAN, 1xGiga WAN, 1xUSB 3.0, SPI firewall, DoS prevention, WPA2, QoS, Bandwidth management
№ NBG6617-EU0101F
№ WAH7706-EU01V2F
ZyXEL WAH7706 v2, LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
3G/4Gyes
Портове USBUSB 2.0, micro USB
СигурностWPA/WPA2 PSK, WPA/WPA2 mixed mode, WPS, NAT Firewall
VPN (брой мрежи, стандарти)VPN pass-through
ДругиMicro SD card slot up to 32 GB

ZyXEL WAH7706 v2, LTE Portable Router...

ZyXEL WAH7706 v2, LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery
№ WAH7706-EU01V2F
№ LTE3301-Q222-EU01V3F
ZyXEL LTE3301, LTE Router, 4 x 10/100Mbps LAN, 300Mbps WiFi 802.11n 2x2, Router/Bridge mode, WiFi button, detachable antennas
Брой портове LAN (скорост)4x10/100Base-TX
WLAN стандарт802.11b, 802.11g, 802.11n
3G/4Gyes
СигурностWEP (64/128-bit), WPA/WPA2/WPA2-PSK, MAC filtering (32 address supported), Firewall
VPN (брой мрежи, стандарти)PPTP/L2TP/IPSec pass through
Други1 x UICC/USIM card slot

ZyXEL LTE3301, LTE Router, 4 x 10/100...

ZyXEL LTE3301, LTE Router, 4 x 10/100Mbps LAN, 300Mbps WiFi 802.11n 2x2, Router/Bridge mode, WiFi button, detachable antennas
№ LTE3301-Q222-EU01V3F
№ NBG6815-EU0101F
ZyXEL NBG6815, Simultaneous Dual-Band Wireless AC2200 Media Router, 802.11ac (450Mbps/2.4GHz+1733Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4xGiga LAN, 1xGiga WAN, 2xUSB (NetUSB), SPI firewall, DoS prevention, WPA2, QoS, Bandwidth management
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000Base-T
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Портове USB2 x USB 2.0
СигурностWPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS, Stateful Packet Inspection (SPI), Network Address Translation (NAT), Deny of Service (DOS) prevention
VPN (брой мрежи, стандарти)VPN Pass-through: IPSec/PPTP/L2TP
ДругиDimensions (WxDxH): 260.4 x 182 x 81.2 mm

ZyXEL NBG6815, Simultaneous Dual-Band...

ZyXEL NBG6815, Simultaneous Dual-Band Wireless AC2200 Media Router, 802.11ac (450Mbps/2.4GHz+1733Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4xGiga LAN, 1xGiga WAN, 2xUSB (NetUSB), SPI firewall, DoS prevention, WPA2, QoS, Bandwidth management
№ NBG6815-EU0101F
№ LTE4506-M606-EU01V1F
ZyXEL LTE4506, 4G LTE-A 802.11ac WiFi HomeSpot Router, 300Mbps LTE-A, 1GbE LAN, Dual-band WiFi AC1200, Micro USB charger, up to 32 connected clients
Брой портове LAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
3G/4Gyes
Портове USBmicro USB
СигурностWPA/WPA2 PSK, WPA/WPA2 mixed mode, WPS, NAT Firewall
VPN (брой мрежи, стандарти)VPN pass-through
ДругиUICC/USIM card slot

ZyXEL LTE4506, 4G LTE-A 802.11ac WiFi...

ZyXEL LTE4506, 4G LTE-A 802.11ac WiFi HomeSpot Router, 300Mbps LTE-A, 1GbE LAN, Dual-band WiFi AC1200, Micro USB charger, up to 32 connected clients
№ LTE4506-M606-EU01V1F
№ NBG6817-EU0101F
ZyXEL NBG6817 ARMOR Z2, Simultaneous Dual-Band MU-MIMO Wireless AC2600 Media Router, 802.11ac (800Mbps/2.4GHz+1733Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4x Giga LAN, 1x Giga WAN, 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, SPI firewall, DoS prevention
Брой портове WAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
Брой портове LAN (скорост)4x10/100/1000Base-T
WLAN стандарт802.11а, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Портове USB1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0
СигурностWireless Security: WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPS, Stateful Packet Inspection (SPI), Network Address Translation (NAT)
ДругиDimensions (WxDxH): 250 x 168 x 51 mm

ZyXEL NBG6817 ARMOR Z2, Simultaneous ...

ZyXEL NBG6817 ARMOR Z2, Simultaneous Dual-Band MU-MIMO Wireless AC2600 Media Router, 802.11ac (800Mbps/2.4GHz+1733Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4x Giga LAN, 1x Giga WAN, 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, SPI firewall, DoS prevention
№ NBG6817-EU0101F
№ LTE7410-A214-EU01V1F
ZyXEL LTE7410, Outdoor LTE IAD, 1x 1G LAN port (PoE), 1x RJ11 (FXS, SIP VoIP), VPN, IP67
Брой портове LAN (скорост)1x10/100/1000Base-T
WLAN стандартNo
3G/4Gyes
VPN (брой мрежи, стандарти)VPN pass through, VPN connection: Client-to-site (support L2TP/GRE only)
ДругиIP67 Ingress protection

ZyXEL LTE7410, Outdoor LTE IAD, 1x 1G...

ZyXEL LTE7410, Outdoor LTE IAD, 1x 1G LAN port (PoE), 1x RJ11 (FXS, SIP VoIP), VPN, IP67
№ LTE7410-A214-EU01V1F
1