Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..
  • на склад
  • нови цени
  • нов продукт
  • с намаление
  •  
  • промоция
  • с подарък
  • разпродажба
  • ремаркетирани

НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ

1

№ GS1200-5HP-EU0101F
ZyXEL GS1200-5HP, 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless
Суич, типFixed Port
Общ брой портове5
Основни портове, тип5x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3af PoE and IEEE 802.3at PoE Plus (30W per port); PoE power budget: 60 W
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb-based management
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеExternal Power Supply: Input voltage - 55 V/1.3 A
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps10 Gbps
MAC адреси4000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)IEEE 802.1Q VLAN tagging, Port-based VLAN
QoSPort-based QoS, 802.1p CoS, Broadcast storm control, Weighted Round Robin (WRR) priority QoS
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1Q
СигурностIEEE 802.3x flow control
Размери (Ш, Д, В), mm193 x 84 x 26
Опция за монтажDesktop

ZyXEL GS1200-5HP, 5-port Desktop Giga...

ZyXEL GS1200-5HP, 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless
№ GS1200-5HP-EU0101F
№ GS1900-8-EU0101F
ZyXEL GS1900-8, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless
Суич, типFixed Port
Общ брой портове8
Основни портове, тип8x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеBuilt-in Web-based browser for simple configuration and management; Network Management: SNMP v1, v2, v3; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 6.2 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 525 KB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps16 Gbps
Пропускателна способност, Mpps11.9 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ad LACP, Guest VLAN, Voice VLAN
QoSIEEE 802.1p priority queues per port, IEEE 802.1p Queuing method (scheduler), Input priority mapping, Rate limiting per port (ingress/egress)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.1p CoS support, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, Dual-stack, ICMPv6, Neighbor discovery, Auto configuration, Static IPv6 address and prefix length, Static IPv6 default gateway, IPv6 duplicate address detection
СигурностIEEE 802.1x, Port security, Layer 2 MAC filtering, Static MAC forwarding, RADIUS, TACACS+, SSL, Management VLAN, CPU defense engine, DoS prevention
Размери (Ш, Д, В), mm250 x 104 x 27
Опция за монтажDesktop

ZyXEL GS1900-8, 8-port Desktop Gigabi...

ZyXEL GS1900-8, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless
№ GS1900-8-EU0101F
№ 91-010-204001B
ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
Х-ка 1SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver
Х-ка 2Wavelength: 850 nm
Х-ка 3LC Connector
Х-ка 4Max Transmission Distance: 550m
Х-ка 5Diagnostic data

ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiv...

ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
№ 91-010-204001B
№ GS1200-8HP-EU0101F
ZyXEL GS1200-8HP, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless
Суич, типFixed Port
Общ брой портове8
Основни портове, тип8x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3af PoE and IEEE 802.3at PoE Plus (30W per port); PoE power budget: 60 W
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb-based management
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеExternal Power Supply: Input voltage - 55 V/1.3 A
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps16 Gbps
MAC адреси4000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)IEEE 802.1Q VLAN tagging, Port-based VLAN
QoSPort-based QoS, 802.1p CoS, Broadcast storm control, Weighted Round Robin (WRR) priority QoS
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1Q
СигурностIEEE 802.3x flow control
Размери (Ш, Д, В), mm240 x 105 x 26
Опция за монтажDesktop

ZyXEL GS1200-8HP, 8-port Desktop Giga...

ZyXEL GS1200-8HP, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless
№ GS1200-8HP-EU0101F
№ 91-010-203001B
ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
Х-ка 1SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver
Х-ка 2Wavelength: 1310 nm
Х-ка 3LC Connector
Х-ка 4Max Transmission Distance: 10km

ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) trans...

ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
№ 91-010-203001B
№ GS1900-24E-EU0101F
ZyXEL GS1900-24E, 24-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount kit
Суич, типFixed Port
Общ брой портове24
Основни портове, тип24x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеBuilt-in Web-based browser for simple configuration and management; Network Management: SNMP v1, v2, v3; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 15.1 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 525 KB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps48 Gbps
Пропускателна способност, Mpps35.7 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ad LACP, Guest VLAN, Voice VLAN
QoSIEEE 802.1p priority queues per port, IEEE 802.1p Queuing method (scheduler), Input priority mapping, Rate limiting per port (ingress/egress)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.1p CoS support, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, Dual-stack, ICMPv6, Neighbor discovery, Auto configuration, Static IPv6 address and prefix length, Static IPv6 default gateway, IPv6 duplicate address detection
СигурностIEEE 802.1x, Port security, Layer 2 MAC filtering, Static MAC forwarding, RADIUS, TACACS+, SSL, Management VLAN, CPU defense engine, DoS prevention
Размери (Ш, Д, В), mm267 x 162 x 42
Опция за монтажDesktop/Rackmount

ZyXEL GS1900-24E, 24-port Desktop Gig...

ZyXEL GS1900-24E, 24-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount kit
№ GS1900-24E-EU0101F
№ GS1900-8HP-EU0102F
ZyXEL GS1900-8HP, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 70W, Easy set up wizard, fanless
Суич, типFixed Port
Общ брой портове8
Основни портове, тип8x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) Plus standard on all 8 ports, providing a maximum of 30 watts per port; PoE power budget: 70W
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеBuilt-in Web-based browser for simple configuration and management; Network Management: SNMP v1, v2, v3; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 84.3 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 525 KB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps16 Gbps
Пропускателна способност, Mpps11.9 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ad LACP, Guest VLAN, Voice VLAN
QoSIEEE 802.1p priority queues per port, IEEE 802.1p Queuing method (scheduler), Input priority mapping, Rate limiting per port (ingress/egress)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.1p CoS support, IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.3at PoE plus, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, Dual-stack, ICMPv6, Neighbor discovery, Auto configuration, Static IPv6 address and prefix length, Static IPv6 default gateway, IPv6 duplicate address detection
СигурностIEEE 802.1x, Port security, Layer 2 MAC filtering, Static MAC forwarding, RADIUS, TACACS+, SSL, Management VLAN, CPU defense engine, DoS prevention
Размери (Ш, Д, В), mm250 x 104 x 27
Опция за монтажDesktop

ZyXEL GS1900-8HP, 8-port Desktop Giga...

ZyXEL GS1900-8HP, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 70W, Easy set up wizard, fanless
№ GS1900-8HP-EU0102F
№ GS1900-10HP-EU0101F
ZyXEL GS1900-10HP, 10-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 70W, Easy set up wizard, fanless
Суич, типFixed Port
Общ брой портове10
Основни портове, тип8x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) Plus standard on all 8 ports, providing a maximum of 30 watts per port; PoE power budget: 77W
Uplink портове2xSFP
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеBuilt-in Web-based browser for simple configuration and management; Network Management: SNMP v1, v2, v3; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 96.2 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 525 KB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps20 Gbps
Пропускателна способност, Mpps14.88 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ad LACP, Guest VLAN, Voice VLAN
QoSIEEE 802.1p priority queues per port, IEEE 802.1p Queuing method (scheduler), Input priority mapping, Rate limiting per port (ingress/egress)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.1p CoS support, IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.3at PoE plus, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, Dual-stack, ICMPv6, Neighbor discovery, Auto configuration, Static IPv6 address and prefix length, Static IPv6 default gateway, IPv6 duplicate address detection
СигурностIEEE 802.1x, Port security, Layer 2 MAC filtering, Static MAC forwarding, RADIUS, TACACS+, SSL, Management VLAN, CPU defense engine, DoS prevention
Размери (Ш, Д, В), mm250 x 104 x 27
Опция за монтажDesktop

ZyXEL GS1900-10HP, 10-port Desktop Gi...

ZyXEL GS1900-10HP, 10-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 70W, Easy set up wizard, fanless
№ GS1900-10HP-EU0101F
№ GS1900-24-EU0101F
ZyXEL GS1900-24, 26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount
Суич, типFixed Port
Общ брой портове26
Основни портове, тип24x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове2xSFP
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеBuilt-in Web-based browser for simple configuration and management; Network Management: SNMP v1, v2, v3; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 16 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 525 KB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps52 Gbps
Пропускателна способност, Mpps39 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ad LACP, Guest VLAN, Voice VLAN
QoSIEEE 802.1p priority queues per port, IEEE 802.1p Queuing method (scheduler), Input priority mapping, Rate limiting per port (ingress/egress)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.1p CoS support, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, Dual-stack, ICMPv6, Neighbor discovery, Auto configuration, Static IPv6 address and prefix length, Static IPv6 default gateway, IPv6 duplicate address detection
СигурностIEEE 802.1x, Port security, Layer 2 MAC filtering, Static MAC forwarding, RADIUS, TACACS+, SSL, Management VLAN, CPU defense engine, DoS prevention
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 131 x 44
Опция за монтажDesktop/Rackmount

ZyXEL GS1900-24, 26-port Gigabit Web ...

ZyXEL GS1900-24, 26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount
№ GS1900-24-EU0101F
№ GS2210-8-EU0101F
ZyXEL GS2210-8, 10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, Green (802.3az), IPv6, fanless
Суич, типFixed Port
Общ брой портове10
Основни портове, тип8x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове2 dual personality
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb interface; Management through Console, Telnet, SNMP; Remote firmware upgrade by FTP/Web/TFTP; CLI; DHCP; NTP; Port mirroring; SNMP v1, v2c, v3; SNMP trap group; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED; Syslog
StackableZyXEL iStacking™
FansFanless design
ЗахранванеInput Voltage: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 12.1 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps20 Gbps
Пропускателна способност, Mpps15 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1 K/4 K; Port-based VLAN; Protocol-based VLAN; IP Subnet-based VLAN; MAC-based VLAN; Private VLAN; Voice VLAN; VLAN ingress fltering; GVRP; LACP algorithm of source/destination IP or MAC; L2PT
QoS8 hardware queues per port; Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF); 802.1p Class of Service (SPQ, WFQ, WRR, hybrid-SPQ combination capabable); Rate limiting per IP/TCP/UDP per port; Port-based rate limiting (ingress/egress); DSCP
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.3ad LACP aggregation, IEEE 802.1AB, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1X
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, IPv6 addressing architecture, Dual stack, ICMPv6, Path MTU, Minimum path MTU size of 1280, Encapsulation for maximum PMTU of 1500, Neighbor discovery, DHCPv6 relay
Сигурност802.1X, Port security, Layer 2 MAC filtering, Layer 3 IP filtering, RADIUS, TACACS+, SSH v1/v2, SSL, Intrusion lock, MAC freeze, DHCP snooping, ARP inspection, Static IP-MAC-Port binding, Port isolation, IP source guard, ACL packet filtering (IPv4/IPv6)
Размери (Ш, Д, В), mm250 x 150 x 44
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS2210-8, 10-port Managed Layer...

ZyXEL GS2210-8, 10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, Green (802.3az), IPv6, fanless
№ GS2210-8-EU0101F
№ SFP10G-SR-ZZ0101F
ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
Х-ка 110G SFP+ modul
Х-ка 2Wavelength: 850nm
Х-ка 3Short range (300m)
Х-ка 4Double LC connector
Х-ка 5Dimensions: 14.8 x 56.5 x 11.85 mm

ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wave...

ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
№ SFP10G-SR-ZZ0101F
№ GS1920-24-EU0101F
ZyXEL GS1920-24, 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, fanless, 19" rackmount
Суич, типFixed Port
Общ брой портове28
Основни портове, тип24x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове4 dual personality
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb interface; Management through SNMP; Remote firmware upgrade by Web; Configuration saving and retrieving; DHCP; NTP; SNMP v1, v2c, v3; SNMP trap group; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableZyXEL iStacking
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 25.9 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps56 Gbps
Пропускателна способност, Mpps41.67 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1 K/4 K; Port-based VLAN; Protocol-based VLAN; IP Subnet-based VLAN; MAC-based VLAN; Private VLAN; Voice VLAN; VLAN ingress fltering; GVRP; LACP algorithm of source/destination MAC/IP; L2PT
QoS8 hardware queues per port; 802.1p queuing methods: SPQ, WRR, WFQ; Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF); 802.1p Class of Service (SPQ, WFQ, SPQ/WFQ combination capable); DiffServ (DSCP); Rate limiting per IP/TCP/UDP per port
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.3ad LACP aggregation, IEEE 802.1AB, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1X
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, IPv6 addressing architecture, Dual stack, ICMPv6, Path MTU, Minimum path MTU size of 1280, Encapsulation for maximum PMTU of 1500, Neighbor discovery, DHCPv6 relay, Default DHCP client mode
Сигурност802.1X, Port security, Layer 2 MAC filtering, Layer 3 IP filtering, RADIUS, TACACS+, SSL, MAC freeze, DHCP snooping, ARP inspection, Static IP-MAC-Port binding, Port isolation, IP source guard, ACL packet filtering (IPv4/IPv6), Guest VLAN, CPU protection
Размери (Ш, Д, В), mm441 x 131 x 44
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS1920-24, 28-port Gigabit WebM...

ZyXEL GS1920-24, 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, fanless, 19" rackmount
№ GS1920-24-EU0101F
№ GS1900-48-EU0101F
ZyXEL GS1900-48, 50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, 19" rackmount
Суич, типFixed Port
Общ брой портове50
Основни портове, тип48x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове2xSFP
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеBuilt-in Web-based browser for simple configuration and management; Network Management: SNMP v1, v2, v3; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog
StackableNo
FansYes
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 31.9 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 1.5 МB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps100 Gbps
Пропускателна способност, Mpps74 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ad LACP, Guest VLAN, Voice VLAN
QoSIEEE 802.1p priority queues per port, IEEE 802.1p Queuing method (scheduler), Input priority mapping, Rate limiting per port (ingress/egress)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.1p CoS support, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, Dual-stack, ICMPv6, Neighbor discovery, Auto configuration, Static IPv6 address and prefix length, Static IPv6 default gateway, IPv6 duplicate address detection
СигурностIEEE 802.1x, Port security, Layer 2 MAC filtering, Static MAC forwarding, RADIUS, TACACS+, SSL, Management VLAN, CPU defense engine, DoS prevention
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 200 x 44
Опция за монтажDesktop/Rackmount

ZyXEL GS1900-48, 50-port Gigabit Web ...

ZyXEL GS1900-48, 50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, 19" rackmount
№ GS1900-48-EU0101F
№ GS2210-8HP-EU0101F
ZyXEL GS2210-8HP, 10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, PoE: 8-ports 802.3af or 4-port 802.3at, Total PoE power budget 180W, Green (802.3az), IPv6
Суич, типFixed Port
Общ брой портове10
Основни портове, тип8x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3af PoE and IEEE 802.3at PoE plus standard; High Power - 30W per port; PoE power budget: 180W
Uplink портове2 dual personality
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb interface; Management through Console, Telnet, SNMP; Remote firmware upgrade by FTP/Web/TFTP; CLI; DHCP; NTP; Port mirroring; SNMP v1, v2c, v3; SNMP trap group; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED; Syslog
StackableZyXEL iStacking™
Fansyes
ЗахранванеInput Voltage: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 229.1 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps20 Gbps
Пропускателна способност, Mpps15 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1 K/4 K; Port-based VLAN; Protocol-based VLAN; IP Subnet-based VLAN; MAC-based VLAN; Private VLAN; Voice VLAN; VLAN ingress fltering; GVRP; LACP algorithm of source/destination IP or MAC; L2PT
QoS8 hardware queues per port; Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF); 802.1p Class of Service (SPQ, WFQ, WRR, hybrid-SPQ combination capabable); Rate limiting per IP/TCP/UDP per port; Port-based rate limiting (ingress/egress); DSCP
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.3ad LACP aggregation, IEEE 802.1AB, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1X
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, IPv6 addressing architecture, Dual stack, ICMPv6, Path MTU, Minimum path MTU size of 1280, Encapsulation for maximum PMTU of 1500, Neighbor discovery, DHCPv6 relay
Сигурност802.1X, Port security, Layer 2 MAC filtering, Layer 3 IP filtering, RADIUS, TACACS+, SSH v1/v2, SSL, Intrusion lock, MAC freeze, DHCP snooping, ARP inspection, Static IP-MAC-Port binding, Port isolation, IP source guard, ACL packet filtering (IPv4/IPv6)
Размери (Ш, Д, В), mm330 x 231 x 45
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS2210-8HP, 10-port Managed Lay...

ZyXEL GS2210-8HP, 10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, PoE: 8-ports 802.3af or 4-port 802.3at, Total PoE power budget 180W, Green (802.3az), IPv6
№ GS2210-8HP-EU0101F
№ GS1900-24HP-EU0101F
ZyXEL GS1900-24HP, 24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 170W, 19" rackmount
Суич, типFixed Port
Общ брой портове26
Основни портове, тип24x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3af PoE and IEEE 802.3at PoE plus standard; High Power - 30W per port; PoE power budget: 170 W
Uplink портове2xSFP
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеBuilt-in Web-based browser for simple configuration and management; Network Management: SNMP v1, v2, v3; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog
StackableNo
FansYes
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 231 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 525 KB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps52 Gbps
Пропускателна способност, Mpps39 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ad LACP, Guest VLAN, Voice VLAN
QoSIEEE 802.1p priority queues per port, IEEE 802.1p Queuing method (scheduler), Input priority mapping, Rate limiting per port (ingress/egress)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.1p CoS support, IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.3at PoE plus, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, Dual-stack, ICMPv6, Neighbor discovery, Auto configuration, Static IPv6 address and prefix length, Static IPv6 default gateway, IPv6 duplicate address detection
СигурностIEEE 802.1x, Port security, Layer 2 MAC filtering, Static MAC forwarding, RADIUS, TACACS+, SSL, Management VLAN, CPU defense engine, DoS prevention
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 310 x 45
Опция за монтажDesktop/Rackmount

ZyXEL GS1900-24HP, 24-port Gigabit We...

ZyXEL GS1900-24HP, 24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 170W, 19" rackmount
№ GS1900-24HP-EU0101F
№ SFP10G-LR-ZZ0101F
ZyXEL SFP10G-LR, 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector
Х-ка 110G SFP+ modul
Х-ка 2Wavelength: 1310nm
Х-ка 3Long range (10km)
Х-ка 4Double LC connector
Х-ка 5Dimensions: 14.8 x 56.5 x 11.85 mm

ZyXEL SFP10G-LR, 10G SFP+ modul, Wave...

ZyXEL SFP10G-LR, 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector
№ SFP10G-LR-ZZ0101F
№ GS1920-48-EU0101F
ZyXEL GS1920-48, 50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmount
Суич, типFixed Port
Общ брой портове50
Основни портове, тип44x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове4 dual personality, 2xSFP
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb interface; Management through SNMP; Remote firmware upgrade by Web; Configuration saving and retrieving; DHCP; NTP; SNMP v1, v2c, v3; SNMP trap group; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableZyXEL iStacking
Fansyes
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 37.8 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps100 Gbps
Пропускателна способност, Mpps74.40 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1 K/4 K; Port-based VLAN; Protocol-based VLAN; IP Subnet-based VLAN; MAC-based VLAN; Private VLAN; Voice VLAN; VLAN ingress fltering; GVRP; LACP algorithm of source/destination MAC/IP; L2PT
QoS8 hardware queues per port; 802.1p queuing methods: SPQ, WRR, WFQ; Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF); 802.1p Class of Service (SPQ, WFQ, SPQ/WFQ combination capable); DiffServ (DSCP); Rate limiting per IP/TCP/UDP per port
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.3ad LACP aggregation, IEEE 802.1AB, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1X
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, IPv6 addressing architecture, Dual stack, ICMPv6, Path MTU, Minimum path MTU size of 1280, Encapsulation for maximum PMTU of 1500, Neighbor discovery, DHCPv6 relay, Default DHCP client mode
Сигурност802.1X, Port security, Layer 2 MAC filtering, Layer 3 IP filtering, RADIUS, TACACS+, SSL, MAC freeze, DHCP snooping, ARP inspection, Static IP-MAC-Port binding, Port isolation, IP source guard, ACL packet filtering (IPv4/IPv6), Guest VLAN, CPU protection
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 200 x 45
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS1920-48, 50-port Gigabit WebM...

ZyXEL GS1920-48, 50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmount
№ GS1920-48-EU0101F
№ GS2210-24-EU0101F
ZyXEL GS2210-24, 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green)
Суич, типFixed Port
Общ брой портове28
Основни портове, тип24x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове4 dual personality
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb interface; Management through Console, Telnet, SNMP; Firmware upgrade by FTP; Configuration saving and retrieving; DHCP; NTP; SNMP v1, v2c, v3; SNMP trap group; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableZyXEL iStacking™
FansFanless design
ЗахранванеInput Voltage: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 27.2 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps56 Gbps
Пропускателна способност, Mpps41.67 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1 K/4 K; Port-based VLAN; Protocol-based VLAN; IP Subnet-based VLAN; MAC-based VLAN; Private VLAN; Voice VLAN; VLAN ingress fltering; GVRP; LACP algorithm of source/destination IP; L2PT
QoS8 hardware queues per port; 802.1p queuing methods: SPQ, WRR, WFQ; Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF); 802.1p Class of Service (SPQ, WFQ, SPQ/WFQ combination capable); DiffServ (DSCP); Rate limiting per IP/TCP/UDP per port
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.3ad LACP aggregation, IEEE 802.1AB, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1X
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, IPv6 addressing architecture, Dual stack, ICMPv6, Path MTU, Minimum path MTU size of 1280, Encapsulation for maximum PMTU of 1500, Neighbor discovery, DHCPv6 relay
Сигурност802.1X, Port security, Layer 2 MAC filtering, Layer 3 IP filtering, RADIUS, TACACS+, SSH v1/v2, SSL, Intrusion lock, MAC freeze, DHCP snooping, ARP inspection, Static IP-MAC-Port binding, Port isolation, IP source guard, ACL packet filtering (IPv4/IPv6)
Размери (Ш, Д, В), mm441 x 131 x 44
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS2210-24, 28-port Managed Laye...

ZyXEL GS2210-24, 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green)
№ GS2210-24-EU0101F
№ GS1920-24HP-EU0101F
ZyXEL GS1920-24HP, 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmount
Суич, типFixed Port
Общ брой портове28
Основни портове, тип24x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3af PoE and IEEE 802.3at PoE plus standard; High Power - 30W per port; PoE power budget: 375W
Uplink портове4 dual personality
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb interface; Management through SNMP; Remote firmware upgrade by Web; Configuration saving and retrieving; DHCP; NTP; SNMP v1, v2c, v3; SNMP trap group; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableZyXEL iStacking
Fansyes
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 454 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps56 Gbps
Пропускателна способност, Mpps41.67 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1 K/4 K; Port-based VLAN; Protocol-based VLAN; IP Subnet-based VLAN; MAC-based VLAN; Private VLAN; Voice VLAN; VLAN ingress fltering; GVRP; LACP algorithm of source/destination MAC/IP; L2PT
QoS8 hardware queues per port; 802.1p queuing methods: SPQ, WRR, WFQ; Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF); 802.1p Class of Service (SPQ, WFQ, SPQ/WFQ combination capable); DiffServ (DSCP); Rate limiting per IP/TCP/UDP per port
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.3ad LACP aggregation, IEEE 802.1AB, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1X
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, IPv6 addressing architecture, Dual stack, ICMPv6, Path MTU, Minimum path MTU size of 1280, Encapsulation for maximum PMTU of 1500, Neighbor discovery, DHCPv6 relay, Default DHCP client mode
Сигурност802.1X, Port security, Layer 2 MAC filtering, Layer 3 IP filtering, RADIUS, TACACS+, SSL, MAC freeze, DHCP snooping, ARP inspection, Static IP-MAC-Port binding, Port isolation, IP source guard, ACL packet filtering (IPv4/IPv6), Guest VLAN, CPU protection
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 330 x 45
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS1920-24HP, 28-port Gigabit We...

ZyXEL GS1920-24HP, 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmount
№ GS1920-24HP-EU0101F
№ GS2210-48-EU0101F
ZyXEL GS2210-48, 50-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 44x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) + 2 open SFP ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6
Суич, типFixed Port
Общ брой портове50
Основни портове, тип44x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове4 dual personality, 2xSFP
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb interface; Management through Console, Telnet, SNMP; Firmware upgrade by FTP; Configuration saving and retrieving; DHCP; NTP; SNMP v1, v2c, v3; SNMP trap group; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableZyXEL iStacking™
Fansyes
ЗахранванеInput Voltage: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 40 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps100 Gbps
Пропускателна способност, Mpps74 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1 K/4 K; Port-based VLAN; Protocol-based VLAN; IP Subnet-based VLAN; MAC-based VLAN; Private VLAN; Voice VLAN; VLAN ingress fltering; GVRP; LACP algorithm of source/destination IP; L2PT
QoS8 hardware queues per port; 802.1p queuing methods: SPQ, WRR, WFQ; Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF); 802.1p Class of Service (SPQ, WFQ, SPQ/WFQ combination capable); DiffServ (DSCP); Rate limiting per IP/TCP/UDP per port
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.3ad LACP aggregation, IEEE 802.1AB, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1X
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, IPv6 addressing architecture, Dual stack, ICMPv6, Path MTU, Minimum path MTU size of 1280, Encapsulation for maximum PMTU of 1500, Neighbor discovery, DHCPv6 relay
Сигурност802.1X, Port security, Layer 2 MAC filtering, Layer 3 IP filtering, RADIUS, TACACS+, SSH v1/v2, SSL, Intrusion lock, MAC freeze, DHCP snooping, ARP inspection, Static IP-MAC-Port binding, Port isolation, IP source guard, ACL packet filtering (IPv4/IPv6)
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 200 x 45
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS2210-48, 50-port Managed Laye...

ZyXEL GS2210-48, 50-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 44x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) + 2 open SFP ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6
№ GS2210-48-EU0101F
№ GS2210-24HP-EU0101F
ZyXEL GS2210-24HP, 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP
Суич, типFixed Port
Общ брой портове28
Основни портове, тип24x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3af PoE and IEEE 802.3at PoE plus standard; High Power - 30W per port; PoE power budget: 375W
Uplink портове4 dual personality
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb interface; Management through Console, Telnet, SNMP; Firmware upgrade by FTP; Configuration saving and retrieving; DHCP; NTP; SNMP v1, v2c, v3; SNMP trap group; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableZyXEL iStacking™
FansFanless design
ЗахранванеInput Voltage: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 476.7 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps56 Gbps
Пропускателна способност, Mpps41.67 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1 K/4 K; Port-based VLAN; Protocol-based VLAN; IP Subnet-based VLAN; MAC-based VLAN; Private VLAN; Voice VLAN; VLAN ingress fltering; GVRP; LACP algorithm of source/destination IP; L2PT
QoS8 hardware queues per port; 802.1p queuing methods: SPQ, WRR, WFQ; Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF); 802.1p Class of Service (SPQ, WFQ, SPQ/WFQ combination capable); DiffServ (DSCP); Rate limiting per IP/TCP/UDP per port
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.3ad LACP aggregation, IEEE 802.1AB, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1X
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, IPv6 addressing architecture, Dual stack, ICMPv6, Path MTU, Minimum path MTU size of 1280, Encapsulation for maximum PMTU of 1500, Neighbor discovery, DHCPv6 relay
Сигурност802.1X, Port security, Layer 2 MAC filtering, Layer 3 IP filtering, RADIUS, TACACS+, SSH v1/v2, SSL, Intrusion lock, MAC freeze, DHCP snooping, ARP inspection, Static IP-MAC-Port binding, Port isolation, IP source guard, ACL packet filtering (IPv4/IPv6)
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 330 x 45
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS2210-24HP, 28-port Managed La...

ZyXEL GS2210-24HP, 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP
№ GS2210-24HP-EU0101F
№ GS1920-48HP-EU0101F
ZyXEL GS1920-48HP, 50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 370W, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmount
Суич, типFixed Port
Общ брой портове50
Основни портове, тип44x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3af PoE and IEEE 802.3at PoE plus standard; High Power - 30W per port; PoE power budget: 375W
Uplink портове4 dual personality, 2xSFP
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb interface; Management through SNMP; Remote firmware upgrade by Web; Configuration saving and retrieving; DHCP; NTP; SNMP v1, v2c, v3; SNMP trap group; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableZyXEL iStacking
Fansyes
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 482 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps100 Gbps
Пропускателна способност, Mpps74.40 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1 K/4 K; Port-based VLAN; Protocol-based VLAN; IP Subnet-based VLAN; MAC-based VLAN; Private VLAN; Voice VLAN; VLAN ingress fltering; GVRP; LACP algorithm of source/destination MAC/IP; L2PT
QoS8 hardware queues per port; 802.1p queuing methods: SPQ, WRR, WFQ; Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF); 802.1p Class of Service (SPQ, WFQ, SPQ/WFQ combination capable); DiffServ (DSCP); Rate limiting per IP/TCP/UDP per port
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.3ad LACP aggregation, IEEE 802.1AB, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1X
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, IPv6 addressing architecture, Dual stack, ICMPv6, Path MTU, Minimum path MTU size of 1280, Encapsulation for maximum PMTU of 1500, Neighbor discovery, DHCPv6 relay, Default DHCP client mode
Сигурност802.1X, Port security, Layer 2 MAC filtering, Layer 3 IP filtering, RADIUS, TACACS+, SSL, MAC freeze, DHCP snooping, ARP inspection, Static IP-MAC-Port binding, Port isolation, IP source guard, ACL packet filtering (IPv4/IPv6), Guest VLAN, CPU protection
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 330 x 45
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS1920-48HP, 50-port Gigabit We...

ZyXEL GS1920-48HP, 50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 370W, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmount
№ GS1920-48HP-EU0101F
№ XS1920-12-ZZ0101F
ZyXEL XS1920-12, 12-port 10G WebManaged switch: 10x 10G metal + 2x 10G combo (metal/SFP+) ports, IPv6, 802.3az (Green), 19" rackmount
Суич, типFixed Port
Общ брой портове12
Основни портове, тип10x10GBase-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове2 dual personality
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb interface; Management through SNMP; Remote firmware upgrade by Web; Configuration saving and retrieving; DHCP; NTP; SNMP v1, v2c, v3; SNMP trap group; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableZyXEL iStacking™
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 94.1 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps240 Gbps
Пропускателна способност, Mpps178.6 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1 K/4 K; Port-based VLAN; Protocol-based VLAN; IP Subnet-based VLAN; MAC-based VLAN; Private VLAN; Voice VLAN; VLAN ingress fltering; GVRP; LACP algorithm of source/destination MAC/IP; L2PT
QoS8 hardware queues per port; 802.1p queuing methods: SPQ, WRR, WFQ; Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF); 802.1p Class of Service (SPQ, WFQ, SPQ/WFQ combination capable); DiffServ (DSCP); Rate limiting per IP/TCP/UDP per port
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.3ad LACP aggregation, IEEE 802.1AB, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1X
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, IPv6 addressing architecture, Dual stack, ICMPv6, Path MTU, Minimum path MTU size of 1280, Encapsulation for maximum PMTU of 1500, Neighbor discovery, DHCPv6 relay
Сигурност802.1X, Port security, Layer 2 MAC filtering, Layer 3 IP filtering, RADIUS, TACACS+, SSL, MAC freeze, DHCP snooping, ARP inspection, Static IP-MAC-Port binding, Port isolation, IP source guard, ACL packet filtering (IPv4/IPv6), CPU protection
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 330 x 45
Опция за монтажRackmount

ZyXEL XS1920-12, 12-port 10G WebManag...

ZyXEL XS1920-12, 12-port 10G WebManaged switch: 10x 10G metal + 2x 10G combo (metal/SFP+) ports, IPv6, 802.3az (Green), 19" rackmount
№ XS1920-12-ZZ0101F
№ 91-010-181001B
ZyXEL XGS-4728F, ISP version, 24-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 24x Gigabit dual personality ports (RJ45 or open SFP) + 2x 10Gbit XFP slot + 2x 12Gbit stacking port
Суич, типFixed Port
Общ брой портове28
Основни портове, тип24 x Gigabit dual personality ports (RJ45 or open SFP)
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотове1 open slot for the optional 10G Gigabit EM-422/412 uplink module which supports up to 2 10G transceivers
УправлениеWeb-based management, Telnet CLI, SNMP v1, v2c, v3, RS-232c Local console, IP management: static IP or DHCP client, RMON, IEEE802.1ag CFM, EEE 802.1AB LLDP, sFlow, Support transceiver DDMI information
StackableZyXEL iStacking™ technology, one IP management for 24 devices. 2 x 12Gbit stacking port
FansFanless design
ЗахранванеInternal power supply
RoutingLayer 3 advanced
Памет (Flash, RAM)Packet bufferr: 2MB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps144 Gbps
Пропускателна способност, Mpps100 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)IEEE 802.1Q tag-based and port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, 1K static VLAN, up to 4K dynamic VLAN, Port-base VLAN and VLAN isolation, VLAN counter, VLAN search, VLAN translation, VLAN MAC limit, Guest VLAN
QoSBroadcast Storm Control, EEE 802.1p with 8 priority queues per port for different traffic types, Weighted Fair Queue (WFR)/Weighted Round Robin (WRR)/SPQ scheduling algorithm, DSCP/DSCP to 802.1p priority mapping, IGMP/IGMP snooping (v1, v2, v3)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.ab, IEEE 802.3x Flow control, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1X, IEEE 802.3ad LACP aggregation
L3 мрежови стандартиWire-speed IP forwarding, RIP( v1, v2), OSPF, Static Routing, DHCP Server/Relay, OSPF summary address, DVMRP, ECMP, IP port moving, VRRP; Routing Entries: 8000, Routing Domains: 64
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, IPv6 Addressing, ICMPv6, Dual Stack, IPv6 static routing, IPv6 MLD snooping proxy, Neighbor discovery, DHCPv6 relay
СигурностMultilayer-aware (L2/L3/L4) ACL for security protection and traffic optimization, SSH v1/v2, SSL/TLS, User name/password required for Web/Telnet/local console administrators, Two-level security by specific SNMP read/write community, Multiple login session
Размери (Ш, Д, В), mm438 x 310 x 45
Опция за монтажRackmount
ДругиBackup Power System(BPS-120)

ZyXEL XGS-4728F, ISP version, 24-port...

ZyXEL XGS-4728F, ISP version, 24-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 24x Gigabit dual personality ports (RJ45 or open SFP) + 2x 10Gbit XFP slot + 2x 12Gbit stacking port
№ 91-010-181001B
1