Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..
  • на склад
  • нови цени
  • нов продукт
  • с намаление
  •  
  • промоция
  • с подарък
  • разпродажба
  • ремаркетирани

НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ

1

№ HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM
Мрежов компонент
HikVision TX1310nm/1.25G, RX1310nm/1.25G, LC, multi mode and duplex fiber, 1km, 0-70°C, SFP
Х-ка 1Device Type: Dual Fiber Multi Mode SFP
Х-ка 2Cabling Type: MMF, duplex fiber, 62.5/125um, 50/125um; Connector: Duplex LC Connector
Х-ка 3Data Transfer Rate : 1250 Mbps
Х-ка 4Distance: 0 - 1km
Х-ка 5Wavelength: Tx1310nm/Rx1310nm
Х-ка 6TX Power: -9 up to -3dBm, RX Sens (Max.): -20dBm; Operating temperature: 0 ~ 70°C

HikVision TX1310nm/1.25G, RX1310nm/1....

HikVision TX1310nm/1.25G, RX1310nm/1.25G, LC, multi mode and duplex fiber, 1km, 0-70°C, SFP
№ HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM
№ HK-SFP-1.25G-20-1310-DF
Мрежов компонент
HikVision TX1310nm/1.25G, RX1310nm/1.25G, LC, single mode and duplex fiber, 20km, 0-70°C, SFP
Х-ка 1Device Type: Dual Fiber Sigle Mode SFP, MSA Compatible
Х-ка 2Cabling Type: SMF, duplex fiber, 9/125um; Connector: Duplex LC Connector
Х-ка 3Data Transfer Rate : 1250 Mbps
Х-ка 4Distance: 0 - 20km
Х-ка 5Wavelength: Tx1310nm/Rx1310nm
Х-ка 6TX Power: -6 up to -1dBm, RX Sens (Max.): -21dBm; Operating temperature: 0 ~ 70°C

HikVision TX1310nm/1.25G, RX1310nm/1....

HikVision TX1310nm/1.25G, RX1310nm/1.25G, LC, single mode and duplex fiber, 20km, 0-70°C, SFP
№ HK-SFP-1.25G-20-1310-DF
№ DS-3E0105P-E/M
Комутатор
HikVision L2, Unmanaged, 4 x 10/100M PoE ports, 1 x 10/100M uplink port, 802.3af, PoE power budget 35W, max. 250m long distance transmission
Суич, типFixed Port
Общ брой портове4x 100M PoE ports, 1x 100M Ethernet port
Основни портове, тип10/100Base-TX
Power Over Ethernet (PoE)IEEE 802.3af, IEEE 802.3at; PoE port 1 to 4; 30 Watts per PoE Port, PoE Power Budget 58 W
Uplink портове1x 100M Ethernet Port
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеSupports PoE output power management
StackableNo
Fansfan-free design
ЗахранванеExternal 35W
RoutingNo
Памет (Flash, RAM)448 Kbits RAM Data Buffer
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps1 Gbps
Пропускателна способност, Mpps0.744 Mpps
MAC адреси1 K
L2 мрежови стандартиIEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
Размери (Ш, Д, В), mm105 x 27.6 x 83.1
Опция за монтажDesktop
ДругиWire-speed forwarding and non-blocking design. Store-and-forward switching. Switch supports PoE power supply and extend mode. The power supply distance reaches as long as 250 m.

HikVision L2, Unmanaged, 4 x 10/100M ...

HikVision L2, Unmanaged, 4 x 10/100M PoE ports, 1 x 10/100M uplink port, 802.3af, PoE power budget 35W, max. 250m long distance transmission
№ DS-3E0105P-E/M
1