Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..
  • на склад
  • нови цени
  • нов продукт
  • с намаление
  •  
  • промоция
  • с подарък
  • разпродажба
  • ремаркетирани

НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ

1

№ GS1200-5-EU0101F
ZyXEL GS1200-5, 5 Port Gigabit web managed Switch
Суич, типFixed Port
Общ брой портове5
Основни портове, тип5x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb-based management
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеExternal Power Supply: Input voltage - 5V DC/1A
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps10 Gbps
MAC адреси2000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)IEEE 802.1Q VLAN tagging, Port-based VLAN
QoSPort-based QoS, 802.1p CoS, Broadcast storm control, Weighted Round Robin (WRR) priority QoS
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q
СигурностIEEE 802.3x flow control
Размери (Ш, Д, В), mm121 x 75 x 26
Опция за монтажDesktop

ZyXEL GS1200-5, 5 Port Gigabit web ma...

ZyXEL GS1200-5, 5 Port Gigabit web managed Switch
№ GS1200-5-EU0101F
№ GS1200-8-EU0101F
ZyXEL GS1200-8, 8 Port Gigabit web managed Switch
Суич, типFixed Port
Общ брой портове8
Основни портове, тип8x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb-based management
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеExternal Power Supply: Input voltage - 5V DC/1A
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps16 Gbps
MAC адреси4000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)IEEE 802.1Q VLAN tagging, Port-based VLAN
QoSPort-based QoS, 802.1p CoS, Broadcast storm control, Weighted Round Robin (WRR) priority QoS
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q
СигурностIEEE 802.3x flow control
Размери (Ш, Д, В), mm155 x 85 x 26
Опция за монтажDesktop

ZyXEL GS1200-8, 8 Port Gigabit web ma...

ZyXEL GS1200-8, 8 Port Gigabit web managed Switch
№ GS1200-8-EU0101F
№ GS1005HP-EU0101F
Zyxel GS1005-HP, 5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 4 x PoE, 60 Watt
Суич, типFixed Port
Общ брой портове5
Основни портове, тип10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)PoE
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb-based management
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеExternal Power Supply:Input: 100-240 V AC Output voltage - 55V DC/1.3A
RoutingNo
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps10 Gbps
Пропускателна способност, MppsEthernet: 10/20 Mbps Fast Ethernet: 100/200 Mbps Gigabit Ethernet: 1000/2000 Mbps
MAC адреси2K MAC address table size
QoSIEEE 802.1p QoS
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az
СигурностEEE802.3x Flow Control
Размери (Ш, Д, В), mm121 x 75 x 26
Опция за монтажDesktop
ДругиCertification: CE, FCC, BSMI, EAC

Zyxel GS1005-HP, 5 Port Gigabit PoE+ ...

Zyxel GS1005-HP, 5 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 4 x PoE, 60 Watt
№ GS1005HP-EU0101F
№ GS1200-5HPV2-EU0101F
ZyXEL GS1200-5HPv2, 5 Port Gigabit PoE+ webmanaged Switch, 4x PoE, 60 Watt
Суич, типFixed Port
Общ брой портове5
Основни портове, тип5x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3af PoE and IEEE 802.3at PoE Plus (30W per port); PoE power budget: 60 W
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb-based management
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеExternal Power Supply: Input voltage - 55 V/1.3 A
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps10 Gbps
MAC адреси2000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)IEEE 802.1Q VLAN tagging, Port-based VLAN
QoSPort-based QoS, 802.1p CoS, Broadcast storm control, Weighted Round Robin (WRR) priority QoS
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1Q
СигурностIEEE 802.3x flow control
Размери (Ш, Д, В), mm193 x 84 x 26
Опция за монтажDesktop

ZyXEL GS1200-5HPv2, 5 Port Gigabit Po...

ZyXEL GS1200-5HPv2, 5 Port Gigabit PoE+ webmanaged Switch, 4x PoE, 60 Watt
№ GS1200-5HPV2-EU0101F
№ GS1900-8-EU0101F
ZyXEL GS1900-8, 8 port GbE L2 smart switch, desktop, fanless
Суич, типFixed Port
Общ брой портове8
Основни портове, тип8x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеBuilt-in Web-based browser for simple configuration and management; Network Management: SNMP v1, v2, v3; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 6.2 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 525 KB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps16 Gbps
Пропускателна способност, Mpps11.9 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ad LACP, Guest VLAN, Voice VLAN
QoSIEEE 802.1p priority queues per port, IEEE 802.1p Queuing method (scheduler), Input priority mapping, Rate limiting per port (ingress/egress)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.1p CoS support, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, Dual-stack, ICMPv6, Neighbor discovery, Auto configuration, Static IPv6 address and prefix length, Static IPv6 default gateway, IPv6 duplicate address detection
СигурностIEEE 802.1x, Port security, Layer 2 MAC filtering, Static MAC forwarding, RADIUS, TACACS+, SSL, Management VLAN, CPU defense engine, DoS prevention
Размери (Ш, Д, В), mm250 x 104 x 27
Опция за монтажDesktop

ZyXEL GS1900-8, 8 port GbE L2 smart s...

ZyXEL GS1900-8, 8 port GbE L2 smart switch, desktop, fanless
№ GS1900-8-EU0101F
№ 91-010-204001B
ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
Х-ка 1SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver
Х-ка 2Wavelength: 850 nm
Х-ка 3LC Connector
Х-ка 4Max Transmission Distance: 550m
Х-ка 5Diagnostic data

ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiv...

ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
№ 91-010-204001B
№ GS1200-8HPV2-EU0101F
ZyXEL GS1200-8HPv2, 8 Port Gigabit PoE+ webmanaged Switch, 4x PoE, 60 Watt
Суич, типFixed Port
Общ брой портове8
Основни портове, тип8x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3af PoE and IEEE 802.3at PoE Plus (30W per port); PoE power budget: 60 W
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb-based management
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеExternal Power Supply: Input voltage - 55 V/1.3 A
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps16 Gbps
MAC адреси4000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)IEEE 802.1Q VLAN tagging, Port-based VLAN
QoSPort-based QoS, 802.1p CoS, Broadcast storm control, Weighted Round Robin (WRR) priority QoS
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1Q
СигурностIEEE 802.3x flow control
Размери (Ш, Д, В), mm240 x 105 x 26
Опция за монтажDesktop

ZyXEL GS1200-8HPv2, 8 Port Gigabit Po...

ZyXEL GS1200-8HPv2, 8 Port Gigabit PoE+ webmanaged Switch, 4x PoE, 60 Watt
№ GS1200-8HPV2-EU0101F
№ GS1008HP-EU0101F
Zyxel GS1008-HP, 8 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 8 x PoE, 60 Watt
Суич, типFixed Port
Общ брой портове8
Основни портове, тип10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)PoE
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb-based management
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеExternal Power Supply:Input: 100-240 V AC Output voltage - 55V DC/1.3A
RoutingNo
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps16 Gbps
Пропускателна способност, MppsEthernet: 10/20 Mbps Fast Ethernet: 100/200 Mbps Gigabit Ethernet: 1000/2000 Mbps
MAC адреси4K MAC address table size
QoSIEEE 802.1p QoS
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az
СигурностEEE802.3x Flow Control
Размери (Ш, Д, В), mm240x 105 x 26
Опция за монтажDesktop
ДругиCertification: CE, FCC, BSMI, EAC

Zyxel GS1008-HP, 8 Port Gigabit PoE+ ...

Zyxel GS1008-HP, 8 Port Gigabit PoE+ unmanaged desktop Switch, 8 x PoE, 60 Watt
№ GS1008HP-EU0101F
№ 91-010-203001B
ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
Х-ка 1SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver
Х-ка 2Wavelength: 1310 nm
Х-ка 3LC Connector
Х-ка 4Max Transmission Distance: 10km

ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) trans...

ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
№ 91-010-203001B
№ GS1900-24E-EU0101F
ZyXEL GS1900-24E, 24-port GbE L2 Smart Switch, desktop, fanless
Суич, типFixed Port
Общ брой портове24
Основни портове, тип24x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеBuilt-in Web-based browser for simple configuration and management; Network Management: SNMP v1, v2, v3; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 15.1 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 525 KB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps48 Gbps
Пропускателна способност, Mpps35.7 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ad LACP, Guest VLAN, Voice VLAN
QoSIEEE 802.1p priority queues per port, IEEE 802.1p Queuing method (scheduler), Input priority mapping, Rate limiting per port (ingress/egress)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.1p CoS support, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, Dual-stack, ICMPv6, Neighbor discovery, Auto configuration, Static IPv6 address and prefix length, Static IPv6 default gateway, IPv6 duplicate address detection
СигурностIEEE 802.1x, Port security, Layer 2 MAC filtering, Static MAC forwarding, RADIUS, TACACS+, SSL, Management VLAN, CPU defense engine, DoS prevention
Размери (Ш, Д, В), mm267 x 162 x 42
Опция за монтажDesktop/Rackmount

ZyXEL GS1900-24E, 24-port GbE L2 Smar...

ZyXEL GS1900-24E, 24-port GbE L2 Smart Switch, desktop, fanless
№ GS1900-24E-EU0101F
№ GS1900-8HP-EU0102F
ZyXEL GS1900-8HP, 8-port GbE L2 PoE Smart Switch, 802.3at, desktop, fanless, 70 Watt
Суич, типFixed Port
Общ брой портове8
Основни портове, тип8x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3af PoE and IEEE 802.3at PoE plus standard; High Power - 30W per port; PoE power budget: 70W
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеBuilt-in Web-based browser for simple configuration and management; Network Management: SNMP v1, v2, v3; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 84.3 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 525 KB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps16 Gbps
Пропускателна способност, Mpps11.9 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ad LACP, Guest VLAN, Voice VLAN
QoSIEEE 802.1p priority queues per port, IEEE 802.1p Queuing method (scheduler), Input priority mapping, Rate limiting per port (ingress/egress)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.1p CoS support, IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.3at PoE plus, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, Dual-stack, ICMPv6, Neighbor discovery, Auto configuration, Static IPv6 address and prefix length, Static IPv6 default gateway, IPv6 duplicate address detection
СигурностIEEE 802.1x, Port security, Layer 2 MAC filtering, Static MAC forwarding, RADIUS, TACACS+, SSL, Management VLAN, CPU defense engine, DoS prevention
Размери (Ш, Д, В), mm250 x 104 x 27
Опция за монтажDesktop

ZyXEL GS1900-8HP, 8-port GbE L2 PoE S...

ZyXEL GS1900-8HP, 8-port GbE L2 PoE Smart Switch, 802.3at, desktop, fanless, 70 Watt
№ GS1900-8HP-EU0102F
№ GS1900-10HP-EU0101F
ZyXEL GS1900-10HP, 8-port GbE L2 PoE Smart Switch + 2 SFP slots, 802.3at, desktop, fanless, 70 Watt
Суич, типFixed Port
Общ брой портове10
Основни портове, тип8x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3af PoE and IEEE 802.3at PoE plus standard; High Power - 30W per port; PoE power budget: 77W
Uplink портове2xSFP
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеBuilt-in Web-based browser for simple configuration and management; Network Management: SNMP v1, v2, v3; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 96.2 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 525 KB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps20 Gbps
Пропускателна способност, Mpps14.88 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ad LACP, Guest VLAN, Voice VLAN
QoSIEEE 802.1p priority queues per port, IEEE 802.1p Queuing method (scheduler), Input priority mapping, Rate limiting per port (ingress/egress)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.1p CoS support, IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.3at PoE plus, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, Dual-stack, ICMPv6, Neighbor discovery, Auto configuration, Static IPv6 address and prefix length, Static IPv6 default gateway, IPv6 duplicate address detection
СигурностIEEE 802.1x, Port security, Layer 2 MAC filtering, Static MAC forwarding, RADIUS, TACACS+, SSL, Management VLAN, CPU defense engine, DoS prevention
Размери (Ш, Д, В), mm250 x 104 x 27
Опция за монтажDesktop

ZyXEL GS1900-10HP, 8-port GbE L2 PoE ...

ZyXEL GS1900-10HP, 8-port GbE L2 PoE Smart Switch + 2 SFP slots, 802.3at, desktop, fanless, 70 Watt
№ GS1900-10HP-EU0101F
№ GS1900-24-EU0101F
ZyXEL GS1900-24, 24-port GbE L2 Smart Switch, rackmount, fanless
Суич, типFixed Port
Общ брой портове26
Основни портове, тип24x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове2xSFP
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеBuilt-in Web-based browser for simple configuration and management; Network Management: SNMP v1, v2, v3; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 16 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 525 KB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps52 Gbps
Пропускателна способност, Mpps39 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ad LACP, Guest VLAN, Voice VLAN
QoSIEEE 802.1p priority queues per port, IEEE 802.1p Queuing method (scheduler), Input priority mapping, Rate limiting per port (ingress/egress)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.1p CoS support, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, Dual-stack, ICMPv6, Neighbor discovery, Auto configuration, Static IPv6 address and prefix length, Static IPv6 default gateway, IPv6 duplicate address detection
СигурностIEEE 802.1x, Port security, Layer 2 MAC filtering, Static MAC forwarding, RADIUS, TACACS+, SSL, Management VLAN, CPU defense engine, DoS prevention
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 131 x 44
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS1900-24, 24-port GbE L2 Smart...

ZyXEL GS1900-24, 24-port GbE L2 Smart Switch, rackmount, fanless
№ GS1900-24-EU0101F
№ GS1920-8HPV2-EU0101F
ZyXEL GS1920-8HPv2, 10 Port Smart Managed Switch 8x Gigabit Copper and 2x Gigabit dual pers., hybrid mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 130 Watt PoE, fanless
Суич, типFixed Port
Общ брой портове10
Основни портове, тип100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)High power PoE 802.3at
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb-based management
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеExternal Power supply: Input voltage - 100 to 240 V AC, 50/60 Hz
Памет (Flash, RAM)32 MB/256 MB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps20 Gbps
Пропускателна способност, Mpps15 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
QoS8 queues per port
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
IPv6 functionalityDHCP snooping IPv6, ACL packet filtering (IPv4/IPv6), IPv6 Duplicated Address Detection (DAD), IPv6 over Ethernet (RFC 2464)
СигурностIEEE 802.3x flow control, Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF)
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 200 x 44.5
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS1920-8HPv2, 10 Port Smart Man...

ZyXEL GS1920-8HPv2, 10 Port Smart Managed Switch 8x Gigabit Copper and 2x Gigabit dual pers., hybrid mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 130 Watt PoE, fanless
№ GS1920-8HPV2-EU0101F
№ GS2210-8-EU0101F
ZyXEL GS2210-8, 10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, Green (802.3az), IPv6, fanless
Суич, типFixed Port
Общ брой портове10
Основни портове, тип8x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове2 dual personality
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb interface; Management through Console, Telnet, SNMP; Remote firmware upgrade by FTP/Web/TFTP; CLI; DHCP; NTP; Port mirroring; SNMP v1, v2c, v3; SNMP trap group; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED; Syslog
StackableZyXEL iStacking™
FansFanless design
ЗахранванеInput Voltage: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 12.1 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps20 Gbps
Пропускателна способност, Mpps15 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1 K/4 K; Port-based VLAN; Protocol-based VLAN; IP Subnet-based VLAN; MAC-based VLAN; Private VLAN; Voice VLAN; VLAN ingress fltering; GVRP; LACP algorithm of source/destination IP or MAC; L2PT
QoS8 hardware queues per port; Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF); 802.1p Class of Service (SPQ, WFQ, WRR, hybrid-SPQ combination capabable); Rate limiting per IP/TCP/UDP per port; Port-based rate limiting (ingress/egress); DSCP
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.3ad LACP aggregation, IEEE 802.1AB, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1X
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, IPv6 addressing architecture, Dual stack, ICMPv6, Path MTU, Minimum path MTU size of 1280, Encapsulation for maximum PMTU of 1500, Neighbor discovery, DHCPv6 relay
Сигурност802.1X, Port security, Layer 2 MAC filtering, Layer 3 IP filtering, RADIUS, TACACS+, SSH v1/v2, SSL, Intrusion lock, MAC freeze, DHCP snooping, ARP inspection, Static IP-MAC-Port binding, Port isolation, IP source guard, ACL packet filtering (IPv4/IPv6)
Размери (Ш, Д, В), mm250 x 150 x 44
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS2210-8, 10-port Managed Layer...

ZyXEL GS2210-8, 10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, Green (802.3az), IPv6, fanless
№ GS2210-8-EU0101F
№ SFP10G-SR-ZZ0101F
ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
Х-ка 110G SFP+ modul
Х-ка 2Wavelength: 850nm
Х-ка 3Short range (300m)
Х-ка 4Double LC connector
Х-ка 5Dimensions: 14.8 x 56.5 x 11.85 mm

ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wave...

ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
№ SFP10G-SR-ZZ0101F
№ GS1920-24V2-EU0101F
ZyXEL GS1920-24v2, 28 Port Smart Managed Switch 24x Gigabit Copper and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud
Суич, типFixed Port
Общ брой портове28
Основни портове, тип24x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове4 dual personality
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb interface; Management through SNMP; Remote firmware upgrade by Web; Configuration saving and retrieving; DHCP; NTP; SNMP v1, v2c, v3; SNMP trap group; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableZyXEL iStacking
FansFanless design
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 22.5 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Flash Memory: 32 MB; RAM: 256 MB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps56 Gbps
Пропускателна способност, Mpps42 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1 K/4 K; Port-based VLAN; Protocol-based VLAN; IP Subnet-based VLAN; MAC-based VLAN; Private VLAN; Voice VLAN; VLAN ingress fltering; GVRP; LACP algorithm of source/destination MAC/IP; L2PT
QoS8 hardware queues per port; 802.1p queuing methods: SPQ, WRR, WFQ; Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF); 802.1p Class of Service (SPQ, WFQ, SPQ/WFQ combination capable); DiffServ (DSCP); Rate limiting per IP/TCP/UDP per port
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE, IEEE 802.3ad LACP aggregation, IEEE 802.1AB, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1X
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, IPv6 addressing architecture, Dual stack, ICMPv6, Path MTU, Minimum path MTU size of 1280, Encapsulation for maximum MTU of 1500, Neighbor discovery, DHCPv6 relay, Default DHCP client mode, DAD (Duplicated Address Detection)
Сигурност802.1X, Port security, Layer 2 MAC filtering, Layer 3 IP filtering, RADIUS, TACACS+, SSL, MAC freeze, DHCP snooping, ARP inspection, Static IP-MAC-Port binding, Port isolation, IP source guard, ACL packet filtering (IPv4/IPv6), Guest VLAN, CPU protection
Размери (Ш, Д, В), mm441 x 131 x 44
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS1920-24v2, 28 Port Smart Mana...

ZyXEL GS1920-24v2, 28 Port Smart Managed Switch 24x Gigabit Copper and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud
№ GS1920-24V2-EU0101F
№ GS1350-6HP-EU0101F
ZyXEL GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT
Суич, типFixed Port
Общ брой портове6
Основни портове, тип100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)High power PoE 802.3at, 5 PoE ports (up to 60W total)
Uplink портове1
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеSmart Managed
StackableNo
FansFanless
ЗахранванеExternal Power supply: Input voltage - 52 V - 57 V DC
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps12 Gbps
Пропускателна способност, Mpps8.9 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
QoS5 queues per port
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
IPv6 functionalitySupports lightning surge protection: Ethernet port: 2 KV, Power input: 4 KV; Supports ESD protection (Air/ Contact): 8 KV/4 KV; Extended range of up to 250 meters*, Fixed link speed at 10 Mbps, Limited to 802.af PDs and cameras
СигурностIEEE 802.3x flow control, Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF)
Размери (Ш, Д, В), mm267 x 162 x 44
Опция за монтажWall-mount

ZyXEL GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV...

ZyXEL GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT
№ GS1350-6HP-EU0101F
№ XGS1930-28-EU0101F
ZyXEL XGS1930-28 Smart Managed Switch with 4 SFP+ Uplink
Суич, типFixed Port
Общ брой портове28
Основни портове, тип100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)High power PoE 802.3at, 24 PoE ports (up to 375W total)
Uplink портове1
Свободни (10GB) слотове4
УправлениеSmart Managed
StackableNo
Fansyes
ЗахранванеExternal Power supply: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz
Памет (Flash, RAM)32 MB/512 MB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps52 Gbps
Пропускателна способност, Mpps38.7 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
QoS24 queues per port
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
L3 мрежови стандартиMax. 512 IPv4 entries; Max. 512 IPv6 entries
IPv6 functionalitySupports lightning surge protection: Ethernet port: 2 KV, Power input: 4 KV; Supports ESD protection (Air/ Contact): 8 KV/4 KV; Extended range of up to 250 meters*, Fixed link speed at 10 Mbps, Limited to 802.af PDs and cameras
СигурностIEEE 802.3x flow control, Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF)
Размери (Ш, Д, В), mm441 x 270 x 44
Опция за монтажRack mounting

ZyXEL XGS1930-28 Smart Managed Switch...

ZyXEL XGS1930-28 Smart Managed Switch with 4 SFP+ Uplink
№ XGS1930-28-EU0101F
№ GS1900-24HP-EU0101F
ZyXEL GS1900-24HP, 24-port GbE L2 PoE Smart Switch, rackmount, 170 Watt
Суич, типFixed Port
Общ брой портове26
Основни портове, тип24x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3af PoE and IEEE 802.3at PoE plus standard; High Power - 30W per port; PoE power budget: 170 W
Uplink портове2xSFP
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеBuilt-in Web-based browser for simple configuration and management; Network Management: SNMP v1, v2, v3; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableNo
FansYes
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 231 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 525 KB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps52 Gbps
Пропускателна способност, Mpps39 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ad LACP, Guest VLAN, Voice VLAN
QoSIEEE 802.1p priority queues per port, IEEE 802.1p Queuing method (scheduler), Input priority mapping, Rate limiting per port (ingress/egress)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.1p CoS support, IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.3at PoE plus, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, Dual-stack, ICMPv6, Neighbor discovery, Auto configuration, Static IPv6 address and prefix length, Static IPv6 default gateway, IPv6 duplicate address detection
СигурностIEEE 802.1x, Port security, Layer 2 MAC filtering, Static MAC forwarding, RADIUS, TACACS+, SSL, Management VLAN, CPU defense engine, DoS prevention
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 310 x 45
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS1900-24HP, 24-port GbE L2 PoE...

ZyXEL GS1900-24HP, 24-port GbE L2 PoE Smart Switch, rackmount, 170 Watt
№ GS1900-24HP-EU0101F
№ GS1900-48-EU0101F
ZyXEL GS1900-48, 48-port GbE L2 Smart Switch, rackmount
Суич, типFixed Port
Общ брой портове50
Основни портове, тип48x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)No
Uplink портове2xSFP
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеBuilt-in Web-based browser for simple configuration and management; Network Management: SNMP v1, v2, v3; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; Syslog; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED
StackableNo
FansYes
ЗахранванеInput voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 31.9 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Памет (Flash, RAM)Packet Buffer: 1.5 МB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps100 Gbps
Пропускателна способност, Mpps74 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)Port-based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ad LACP, Guest VLAN, Voice VLAN
QoSIEEE 802.1p priority queues per port, IEEE 802.1p Queuing method (scheduler), Input priority mapping, Rate limiting per port (ingress/egress)
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.1p CoS support, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, Dual-stack, ICMPv6, Neighbor discovery, Auto configuration, Static IPv6 address and prefix length, Static IPv6 default gateway, IPv6 duplicate address detection
СигурностIEEE 802.1x, Port security, Layer 2 MAC filtering, Static MAC forwarding, RADIUS, TACACS+, SSL, Management VLAN, CPU defense engine, DoS prevention
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 200 x 44
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS1900-48, 48-port GbE L2 Smart...

ZyXEL GS1900-48, 48-port GbE L2 Smart Switch, rackmount
№ GS1900-48-EU0101F
№ GS2210-8HP-EU0101F
ZyXEL GS2210-8HP, 10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, PoE: 8-ports 802.3af or 4-port 802.3at, Total PoE power budget 180W, Green (802.3az), IPv6
Суич, типFixed Port
Общ брой портове10
Основни портове, тип8x10/100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)Support IEEE 802.3af PoE and IEEE 802.3at PoE plus standard; High Power - 30W per port; PoE power budget: 180W
Uplink портове2 dual personality
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеWeb interface; Management through Console, Telnet, SNMP; Remote firmware upgrade by FTP/Web/TFTP; CLI; DHCP; NTP; Port mirroring; SNMP v1, v2c, v3; SNMP trap group; RMON (1, 2, 3, 9); ICMP echo/echo reply; IEEE 802.1AB LLDP; IEEE 802.1AB LLDP-MED; Syslog
StackableZyXEL iStacking™
Fansyes
ЗахранванеInput Voltage: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 229.1 (watt)
RoutingLayer 2 Only
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps20 Gbps
Пропускателна способност, Mpps15 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
VLAN (брой, стандарти)802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1 K/4 K; Port-based VLAN; Protocol-based VLAN; IP Subnet-based VLAN; MAC-based VLAN; Private VLAN; Voice VLAN; VLAN ingress fltering; GVRP; LACP algorithm of source/destination IP or MAC; L2PT
QoS8 hardware queues per port; Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF); 802.1p Class of Service (SPQ, WFQ, WRR, hybrid-SPQ combination capabable); Rate limiting per IP/TCP/UDP per port; Port-based rate limiting (ingress/egress); DSCP
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.3ad LACP aggregation, IEEE 802.1AB, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1X
IPv6 functionalityIPv6 over Ethernet, IPv6 addressing architecture, Dual stack, ICMPv6, Path MTU, Minimum path MTU size of 1280, Encapsulation for maximum PMTU of 1500, Neighbor discovery, DHCPv6 relay
Сигурност802.1X, Port security, Layer 2 MAC filtering, Layer 3 IP filtering, RADIUS, TACACS+, SSH v1/v2, SSL, Intrusion lock, MAC freeze, DHCP snooping, ARP inspection, Static IP-MAC-Port binding, Port isolation, IP source guard, ACL packet filtering (IPv4/IPv6)
Размери (Ш, Д, В), mm330 x 231 x 45
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS2210-8HP, 10-port Managed Lay...

ZyXEL GS2210-8HP, 10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, PoE: 8-ports 802.3af or 4-port 802.3at, Total PoE power budget 180W, Green (802.3az), IPv6
№ GS2210-8HP-EU0101F
№ GS1350-12HP-EU0101F
ZyXEL GS1350-12HP, 12 Port managed CCTV PoE switch, long range, 130W
Суич, типFixed Port
Общ брой портове12
Основни портове, тип100/1000Base-T
Power Over Ethernet (PoE)High power PoE 802.3at, 8 PoE ports (up to 130W total)
Uplink портове2
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеSmart Managed
StackableNo
Fansyes
ЗахранванеExternal Power supply: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps24 Gbps
Пропускателна способност, Mpps17.8 Mpps
MAC адреси8000 MAC address table size
QoS8 queues per port
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
IPv6 functionalitySupports lightning surge protection: Ethernet port: 2 KV, Power input: 4 KV; Supports ESD protection (Air/ Contact): 8 KV/4 KV; Extended range of up to 250 meters*, Fixed link speed at 10 Mbps, Limited to 802.af PDs and cameras
СигурностIEEE 802.3x flow control, Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF)
Размери (Ш, Д, В), mm267 x 162 x 44
Опция за монтажRack mounting

ZyXEL GS1350-12HP, 12 Port managed CC...

ZyXEL GS1350-12HP, 12 Port managed CCTV PoE switch, long range, 130W
№ GS1350-12HP-EU0101F
№ GS1920-48V2-EU0101F
ZyXEL GS1920-48v2, 50 Port Smart Managed Switch 44x Gigabit Copper and 4x Gigabit dual pers., hybrid mode, standalone or NebulaFlex Cloud
Суич, типFixed Port
Общ брой портове50
Основни портове, тип100/1000Base-T
Uplink портове0
Свободни (10GB) слотовеNo
УправлениеNo
StackableNo
FansFanless design
ЗахранванеExternal Power supply: Input voltage - 100 to 240 V AC, 50/60 Hz
Памет (Flash, RAM)32 MB/256 MB
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps100 Gbps
Пропускателна способност, Mpps74 Mpps
MAC адреси16000 MAC address table size
QoS8 queues per port
L2 мрежови стандартиIEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
IPv6 functionalityDHCP snooping IPv6, ACL packet filtering (IPv4/IPv6), IPv6 Duplicated Address Detection (DAD), IPv6 over Ethernet (RFC 2464)
СигурностIEEE 802.3x flow control, Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF)
Размери (Ш, Д, В), mm440 x 200 x 44.5
Опция за монтажRackmount

ZyXEL GS1920-48v2, 50 Port Smart Mana...

ZyXEL GS1920-48v2, 50 Port Smart Managed Switch 44x Gigabit Copper and 4x Gigabit dual pers., hybrid mode, standalone or NebulaFlex Cloud
№ GS1920-48V2-EU0101F
1