Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..

НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ

№: JH232A

99
HP мрежови продукти >> HP X142 40G QSFP+ LC LR4 SM Transceiver

Мрежов компонент, HP X142 40G QSFP+ LC LR4 SM Transceiver

Препоръчителен сервиз
Препоръчителен сервиз
СТЕМО ООД, тел. 07001 79 78, адрес: гр. София, ул. Цариградско шосе No. 135, имейл: support@stemo.bg , сайт: www.stemo.bg/service


Характеристики

Х-ка 1 Device Type: QSFP+ LC LR4 SM Transceiver
Х-ка 2 Data Transfer Rate: 40 Gbps
Х-ка 3 Optical Wave Length: 1310 nm
Х-ка 4 Fiber optic connector: LC single mode
Х-ка 5 Cabling technology: 40GBase-LR4
Х-ка 6 Cabling Type: Single-mode
Гаранция 99 месеца