Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..

НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ

№: MGBBX1

3
Cisco Small Business - Connect >> Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceivers

Мрежов компонент, Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceivers

Препоръчителен сервиз
Препоръчителен сервиз
СТЕМО ООД, тел. 07001 79 78, адрес: гр. София, ул. Цариградско шосе No. 135, имейл: support@stemo.bg , сайт: www.stemo.bg/service

 


Характеристики

Х-ка 1 Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-BX20-U - LC single mode
Х-ка 2 Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
Х-ка 3 Data Transfer Rate: 1 Gbps
Х-ка 4 Optical Wave Length: 1310 (Tx) / 1490 (Rx) nm
Х-ка 5 Max Transfer Distance: 20 km
Х-ка 6 Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Гаранция 3 месеца