Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..

НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ

№: JD098B

12
HP мрежови продукти >> HP X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

Мрежов компонент, HP X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

Препоръчителен сервиз
Препоръчителен сервиз
СТЕМО ООД, тел. 07001 79 78, адрес: гр. София, ул. Цариградско шосе No. 135, имейл: support@stemo.bg , сайт: www.stemo.bg/service

 


Характеристики

Х-ка 1 A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX-BX10-U transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 10km on a single mode cable
Х-ка 2 Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-BX10-U - LC
Х-ка 3 Data Transfer Rate: 1 Gbps
Гаранция 12 месеца