Моля, въведете вашето потребителско име и парола.
Изчакайте зарежда се ..
Изчакайте зарежда се ..

НАЙ-ТЪРСЕНИ ПРОДУКТИ

№: DMC-810SC

24
D-LINK мрежови продукти >> D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector

Медиа конвертор, D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector

Препоръчителен сервиз
Препоръчителен сервиз
СТЕМО ООД, тел. 07001 79 78, адрес: гр. София, ул. Цариградско шосе No. 135, имейл: support@stemo.bg , сайт: www.stemo.bg/service

 


Характеристики

Х-ка 1 Converts 1000Base-T Gigabit twisted-pair signals to 1000Base-LX Gigabit single-mode fiber signals
Х-ка 2 Maximum fiber cable distance : 10 km
Х-ка 3 Interfaces/Ports: 1 x RJ-45, 1 x SC Duplex
Х-ка 4 Compatibility: DMC-1000 Chassis
Гаранция 24 месеца